صفحه 44 از 44 نخستنخست ... 34424344
نمایش نتایج: از 431 به 433 از 433

موضوع: مسابقه 20 سوالی (5)

كاربر درجه 3
    mahdi206 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    298
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض پاسخ : مسابقه 20 سوالی (5)

دور جدید کی شروع میشهههههههههه؟
    .......

كاربر درجه 3
    shadi75 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi206 نمایش پست ها
    میدونم جای این حرف اینجا نیست ، ولی تا تاپیک داغه میخوام این نکته رو به مدیران بگم و خواهش کنم که در قوانین درج کنن

مثلا من یه گونه از میمون انتخاب کردم و سوالات به اینجا رسیده که یکی از گونه های میمونه
    کاربرا میرن سرچ میکنن و در یه پست مثلا ده تا گونه حدس میزنن و شماره گذاری میکنن (مثل موردی که پیش اومد)
    خب این قضیه ، مسابقه رو بی مزه میکنه

اگه میشه داخل قوانین درج بشه که هر کاربر ، (در یک پست) فقط دو سوال میتونه بپرسه و تا وقتی دو سوالش جواب داده نشده ، حق نداره سوال دیگه ای اضافه کنه

ممنون .. ببخشید که اینجا مطرح کردم .. بعدا این ارسال رو حذف میکنم
    اولا بهتون تبریک میگم آقا مهدی!
    ثانیا زیاد جدی نگیرید اینا رو! قصد ما فقط بازیه و سرگرمی نه چیز دیگه! مهم اینه که وقتی میاییم سایت بجای اینکه برای هم تریپ مدیریت بگیریم و قانون اضافه کنیم و شرایط رو طوری تغییر بدیم که حالت جدی و سختی به بازی بده! با سادگی و شادی یه مسابقه رو اجرا کنیم و ازش لذت ببریم! همین!
    ثالثا بده چند تا اسم هم کنار جواب اصلی آوردم بقیه هم اطلاعاتشون کمی در مورد میمونا بالا بره؟! (نشنیدین زکات العلم نشره؟! خوب منم میخواستم اطلاعاتمو در اختیار بقیه بذارم! حالا کاری کنین که دیگه اینکارو نکنم!)
    قرآن سفره ای است گشوده که هر کس به میزان اشتهایش از آن بهره می برد.

كاربر درجه 3
    mahdi206 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    298
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi75 نمایش پست ها
    اولا بهتون تبریک میگم آقا مهدی!
    ثانیا زیاد جدی نگیرید اینا رو! قصد ما فقط بازیه و سرگرمی نه چیز دیگه! مهم اینه که وقتی میاییم سایت بجای اینکه برای هم تریپ مدیریت بگیریم و قانون اضافه کنیم و شرایط رو طوری تغییر بدیم که حالت جدی و سختی به بازی بده! با سادگی و شادی یه مسابقه رو اجرا کنیم و ازش لذت ببریم! همین!
    ثالثا بده چند تا اسم هم کنار جواب اصلی آوردم بقیه هم اطلاعاتشون کمی در مورد میمونا بالا بره؟! (نشنیدین زکات العلم نشره؟! خوب منم میخواستم اطلاعاتمو در اختیار بقیه بذارم! حالا کاری کنین که دیگه اینکارو نکنم!)
    ممنون بابت تبریک !

حرف شما درسته که برای سرگرمی و بازی ، در این مسابقه شرکت میکنیم ولی هر بازی و سرگرمی ای هم اگه با قوانین خودش نباشه ، جذابیت خودشو از دست میده و ممکنه باعث بشه در حق هم بازی های دیگه اجحاف بشه !

در این بازی هم ، یه عده از بچه ها میان و سعی میکنن با رعایت قوانین ، از هوششون استفاده کنن تا به جواب برسن ولی مطمئنن اونا هم میتونن بعضی وقتا قوانین رو دور بزنن

پس بخاطر اینکه شرایط برای همه یکسان باشه و مسابقه هیجانش حفظ بشه ، لازمه که قوانینش اجرا بشه (و در صورت لزوم اصلاح بشه)

اگه بنده هم اینجا انتقادی کردم ، به شخص شما نبوده .. به قوانین بوده (و قصدم بهتر شدن شرایط مسابقه بوده) امیدوارم که از بنده به دل نگرفته باشید.
    موفق باشید

(این پست به زودی پاک میشه:)
    .......

صفحه 44 از 44 نخستنخست ... 34424344