صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: طریقه ی ختم لعن آتشین چهارضرب

کاربر حرفه ای
    حسین آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    633
    میزان امتیاز
    32

پیش فرض طریقه ی ختم لعن آتشین چهارضرب

«لعن آتش»
    یا همان
    «لعن چهارضرب»
    یکی از ختوماتی است که در متون قدیمی ختوم و اذکار نقل شده است و مرحوم محدث نوری رحمة الله علیه نیز در کتاب خودشان به نام شاخه طوبی بر آن صحه گذاشته و آن را از ختوم مجربه شمرده اند
    یکی از ختومات و طرق معتبر ختم لعن که بعضی از ثقات آنرا نقل کرده‌اند، اینست که:
    هزار و صد و نود و هفت سنگ‌ریزه را به‌صورت دسته‌های صدتایی (۱۱دسته ۱۰۰ تایی و یک ۹۷ تایی) قرار دهید، این مربع را روی ۱۲عدد کاغذ یا تخته‌چوب یا پارچه بنویسید.
    ۲۹۱
    ۳۰۵
    ۳۰۲
    ۲۹۹
    ۳۰۳
    ۲۹۸
    ۲۹۲
    ۳۰۴
    ۲۹۷
    ۳۰۰
    ۳۰۷
    ۲۹۳
    ۳۰۶
    ۲۹۴
    ۲۹۶
    ۳۰۱

این لعن را بر سنگ‌ریزه‌ها بخوانید و در آتش اندازید.

اللهمّ العن عمر؛ ثمّ ابابکر و عمر؛ ثم عثمان و عمر؛ عمرَ عمرَ عمر عمر

با تمام شدن سنگ‌های هر بسته، یکی از کاغذها را داخل آتش بیاندازید تا سنگ‌ها و کاغذها تمام شوند.

روش نوشتن جدول لعن ۷ضرب:

این جدول از ۱۶ خانه تشکیل شده، در نوشتن اعداد داخل آن، باید به ترتیب از عدد ۲۹۱ شروع کنید و به عدد ۳۰۷ ختم کنید (عدد ۲۹۵ وجود ندارد).
    نکته: در این جدول، چهار ستون عمودی و چهار ردیف افقی وجود دارد و دو وتر که بین دو زاویه‌ی مربع وجود دارد. پس در مجموع، ۱۰ ردیف چهارخانه‌ای داریم که جمع اعداد هر یک، برابر با ۱۱۹۷ می‌باشد!!
    ۱۱۹۷ = ابابکر (۲۲۶) + عمر (۳۱۰) + عثمان (۶۶۱)

اگر خانه‌های شانزده‌گانه را به ترتیب با خطوطی به یکدیگر متصل کنید، به شکل زیر می‌رسید.

حضرت امام رضا علیه السلام فرمود:
    مَنْ زَارَ قَبْرَ الحُسَیْنِ به شطِّ الفُرَاتِ، کَانَ کَمَنْ زَارَ اللّهَ فَوْقَ عَرْشِهِ «4»
    کسی که قبر حسین را در کربلا زیارت کند، مانند کسی است که خدا را بر فراز عرشش زیارت کرده است!

غافلگیر کردن بنده از جانب خداوند به این شکل است که به اون نعمت فراوان دهد و توفیق شکر گزاری را از او بگیرد

کاربر حرفه ای
    حسین آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    633
    میزان امتیاز
    32

پیش فرض پاسخ : طریقه ی ختم لعن آتشین چهارضرب

بنده خودم مرتبا این ختم لعن رو به پا میکنم و تا کنون چندین حاجت رو از خدای متعال گرفتم به سبب همین امر مهم
    مَنْ زَارَ قَبْرَ الحُسَیْنِ به شطِّ الفُرَاتِ، کَانَ کَمَنْ زَارَ اللّهَ فَوْقَ عَرْشِهِ «4»
    کسی که قبر حسین را در کربلا زیارت کند، مانند کسی است که خدا را بر فراز عرشش زیارت کرده است!

غافلگیر کردن بنده از جانب خداوند به این شکل است که به اون نعمت فراوان دهد و توفیق شکر گزاری را از او بگیرد

ناظر کل انجمن ها
    alireza آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    168
    میزان امتیاز
    10

جالبه. ممنون. ولی من هیچ وقت نمیتونم ازین کارا بکنم. واقعا به نظرم این کارا خارج از شخصیت منه. اصلا یعنی چی. خب همین طوری لعنت بفرستن.

اصلا حسین جان فلسفه این لعن اتشین چیه؟
    اگر از خداوند (صاحب عزت و جلال )طلب آمرزش کنی خداوند تورا می آمرزد

كاربر درجه 3
    امیرحسین آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    219
    میزان امتیاز
    18

یکم به زبون خودمونی توضیح بده راجبش حسین جان !!!

خدایا چنان کن سرانجام کار ؛ تو خوشنود باشی و ما...

کاربر حرفه ای
    حسین آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    633
    میزان امتیاز
    32

جالبه. ممنون. ولی من هیچ وقت نمیتونم ازین کارا بکنم. واقعا به نظرم این کارا خارج از شخصیت منه. اصلا یعنی چی. خب همین طوری لعنت بفرستن.

اصلا حسین جان فلسفه این لعن اتشین چیه؟
    یکم به زبون خودمونی توضیح بده راجبش حسین جان !!!
    تا اونجایی که من سراغ دارم راجب این لعن باید عرض کنم خدمتتون که گویا یه بنده خدایی مشکلی داشته و از خدا میخواد راهی رو جلوی پاش بزاره
    ایشون شب وقتی که به خواب میره در عالم رویا یکی از حضرات معصومین به خواب ایشون میاد و به ایشون دستور العمل این ختم لعن رو میده و ایشون هم به پا میکنه و در جا مشکلش برطرف میشه
    بنده خودم تو این چند وقتی که حالا برای خودم نه برای کسای دیگری که برپا کردم به نیت آنها و به خرج سفره ی خودشون یکی بود که نیاز به عمل داشت و خدارو شکر برطرف شدیکی از دوستان مشکل مالی پیش اومده براش و حدود200ملیون تومانش به وسیله ی همین امر برگشت و خیلی چیز های کوچک و بزرگ دیگر که در هر بار عمل اتفاق میوفته
    بنده هر هفته این لعن رو به پا میکنم به این صورت که دوستان جمع میشن خونه ی بنده و به طریق ی بالایی که گفته شده ختم لعن رو اجرا میکنیم و آنهارو به آتش میریزیم
    هم بانی که سفره ی روز را به گردن میگیره به حاجتش میرسه هم کسانی که ختم لعن رو اجرا میکنند
    خلاصه هر سرش یه منفعت هست این ختم لعن
    توصیه میکنم که حتما یک بار امتحان کنین
    اینم به زبان خودمونی دوست عزیز امیر حسین جان

علی رضا داداش این گونه کارهای یه جور به دل آدم بستگی داره و باید
    ذاتت با این چیز ها خو بگیره و به شخصیت آدم کاری نداره وگرنه شما شخصیت خیلی با کلاسی داری

كاربر درجه 4
    sara best آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    98
    میزان امتیاز
    15

لعن الله قاتلیک یا فاطمه الزهرا
    خدا حاجت دل همه رو بده
    هرچیزی یه آدابی داره این لعن هم حتما همینطوره
    عشق هم می میرد
    انتهایش پیداست
    دوست داشتن اما... تا همیشه زیباست

كاربر درجه 3
    امیرحسین آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    219
    میزان امتیاز
    18

حالا ما التماس دعا بگیم کارمون ردیف میشه یا نه !؟! دعا واسه یه بچه کوچولوی 3-4 ساله :(

خدایا چنان کن سرانجام کار ؛ تو خوشنود باشی و ما...

کاربر حرفه ای
    حسین آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    633
    میزان امتیاز
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین نمایش پست ها
    حالا ما التماس دعا بگیم کارمون ردیف میشه یا نه !؟! دعا واسه یه بچه کوچولوی 3-4 ساله :(
    چرا که نه کار نشد نداره که عزیزم
    شما هم یه سفره بندازی عزیزم بدک نیست
    من فردا شب طبق رسم هر هفته این مجلس رو دارم حتما به یاد این کوچولو هستم
    mtn بزرگوارشما هم همینطور به یاد اون موردی که داشتین حتما خواهم بود

مدین جان در صورت امکان شماره یاسایتی را اعلام کنید تا بنده هم عضو سفره شوم التماس دعا دارم

با سلام،چند مطلب رو خواستم در قالب سوال و جواب بنویسم:
    ١- آیا نوشتن این اعداد حکمتی داره و اگه کسی ننویسه نقصی به لعنش وارد میشه؟ خیر! اگر از معصوم دستوری رسیده به دقت عمل کنید اگر نه مهم نیست
    ٢- اینکه «گویا کسی در خواب این دستورالعمل رو از معصوم گرفته» سند حساب میشه؟ خیر! جالب اگه راست گفته باشه خواب برای خودش سنده برای دیگران نیست. ضمن اینکه حساب ریاضی برای لعن لازم نیست. لعنت کنید به اون سه تا و مطمئن باشید بهشون میرسه. حاجت میخواد روا بشه میخواد روا نشه????
    ٣- آیا این جدول اعداد با خواص جمع اعدادی که در هر سطر و ستون و قطر داره حاوی اسراری هست؟ خیر! برای هر عددی میشه شبیه به این جدول رو درست کرد و تازه، برای ١١٩٧، ٢١٢ جدول با این خصوصیات وجود داره. البته ویژگیهای دیگری هم در اون هست، مثلا اگه مربع های دو در دو را در چهار گوشه و مرکز این جدول در نظر بگیریم، جمع اعداد اونها هم ۱۱۹۷ میشه، اما ۱۴۳ جدول دیگه هم این ویژگی رو دارند! به علاوه از چهار مربع دو در دو دیگه قرار گرفته در وسط اضلاع (حاشیه های) این جدول هم دو مربع جمعشون ١١٩٧ میشه اما دو تای دیگه نه. اما ۴٧ جدول دیگه هستند که این ویژگی رو هم دارند! طرحی که با دنبال کردن اعداد ٢٩١ تا ٣٠٧ بهش رسیدند زیباست اما در همون ۴٧ جدول دیگه نمونه هایی با طرح زیباتر پیدا میشه. برای مثال طرح این جدول رو دنبال کنید:
    ٢٩١ ٣٠۶ ٣٠١ ٢٩٩
    ٣٠٣ ٢٩٧ ٢٩٣ ٣٠۴
    ٢٩٨ ٣٠٠ ٣٠٧ ٢٩٢
    ٣٠۵ ٢٩۴ ٢٩۶ ٣٠٢
    یا این یکی رو:
    ٢٩۴ ٣٠۶ ٣٠١ ٢٩۶
    ٣٠٠ ٢٩٧ ٢٩٣ ٣٠٧
    ٢٩٨ ٣٠٣ ٣٠۴ ٢٩٢
    ٣٠۵ ٢٩١ ٢٩٩ ٣٠٢
    تازه من دنبال کشف جدول ٧در٧ هستم که اعداد ١۴٧ تا ١٩۵ رو بدون پرش از هیچ‌یک (شبیه ٢٩۵ در جدول معروف) در اون بچینم که جمع هر سطر و ستونش ١١٩٧ بشه و از این جداول ٧ تا به همراه ٧ دسته سنگ ١٧١ تایی در آتش بندازم که اگه همچین جدولی وجود داشته باشه اینجوری با لعن هفت ضرب و هفت در جهنم هم بیشتر تناسب داره.
    ۴- از این مطالب نتیجه میگیریم طراحی این جدول (که ظاهراً کار خواجه نصیرالدین بوده) کار عبثی بوده؟ خیر! کار خوبیه چون موجب جمع شدن برائتی ها و لعن عمر میشه اما باید توجه کرد اصل مطلب که به این رسم هم بها میده همون لعنت بیشمار هست وگرنه این جداول هیچ کاره اند. منقل و آتش و سوزاندن کاغذ هم که باعث یادآوری عذاب اونها میشه و نشاط آوره.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین