صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 43

موضوع: بی مسیولیت ترین شهرداری ، شهرداری قــــــــــــــــــــــــ ــــــم، نظرتون چیه ؟

مدیر انجمن آشپزی
    Niyaz آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    134
    میزان امتیاز
    21

Exclamation بی مسیولیت ترین شهرداری ، شهرداری قــــــــــــــــــــــــ ــــــم، نظرتون چیه ؟

از نظر من بی مسیولیت ترین شهرداری شهردای قمـــــــــــــــــــه
    دیگه از شهرستان ها هم داغون تره
    موارده مشاهده
    1-ساخت پله برقی جهت عبور و مرور از ...

اصلا بزا خودمونی بگم
    طرف رفته برا حد فاصل پل شهید مطهری تا خود میدون پله برقی زده
    دور تا دور میدون رو هم نرده کشیده
    اونوقت تو چله تابستون
    وسط ماه رمضون
    گرفته در پله برقی رو قفل زده اونقت این مردم بیچاره باید کل میدونو دور بزنن تا برسن به اتوبوسا
    بعدم میگن مردم قم بی فرهنگن میزنن نرده ها رو کج میکنن تا ازش رد شن
    خو حق دارن.من که زورم نرسید کجش کنم ولی هرکی کرد نوش جونش

تازه دلشم خوشه تاکسی گذاشته بااون کرایه های نجومی .

یا یه مورد دیگه
    رفته خیایون مقابل پل نیروگاه رو کلا نرده کشیده
    یه پل فکستنی هم که معلوم نیست از کجا اومده رو رنگ زده
    با 600 تا پله گذاشته اونجا
    اونقت پیش خودش نمیگه آخه بی انصاف یکی بچه بغلشه ، یکی پاش درد میکنه ، یکی مریضه چجوری این پله ها رو بزنه بره اونور خیابون

اینم که هیچ
    حالا مورد بعدیش تو صفاییه
    پریروز زدن کناره ی خیابون صفاییه رو کاملا کندن . یه مشت دبه اب رو هم گذاشتن برا علامت خطر ، تمام راه تاکسی رو هم برا مسیر میدون جانبازان تا حرم بستن
    اونوقت نگفتن خوب اون بدبختی که تو این شهر گیر کرده یه بچه هم بغلشه 5 تا پلاستیکم دستش چحوری از وسط صفاییه تا اتوبوسای عماریاسر پیاده بره هان

تازه یه مورد جدید:
    اون قسمت وی ای پی رو دیدین تو میدون شهید مطهری که با کلی
    امکانات در پیت دیگه درست کردن ؟
    اونوقت برا چی ؟
    برا مسافرای اتوبوس وی ای پی که هنوز راه اندازی نشده
    با افتخارم دم درش نوشتن با هزینه ای با لغ بر 55 میلیون تومان
    حالا بنظرتون چیکارش کردن ؟
    کردنش باجه فروش بلیط !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    حالا این انصافه؟

کلا متاسفم برا ریاست شهرداری و تمام پرسنلش
    بخدا اگه حضرت معصومه تو این شهر نبود این شهر رو روستا هم حساب نمیکرن
    ویرایش توسط Niyaz : 08-24-2013 در ساعت 10:28 AM
    همسایه !
    چروک های پیشانی ام از گرسنگی است
    لبخندت را بمن قرض بده
    امشب مهمان دارم !

كاربر درجه 5
    عمو نیمول آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    18
    میزان امتیاز
    12

پیش فرض پاسخ : بی مسیولیت ترین شهرداری ، شهرداری قــــــــــــــــــــــــ ــــــم، نظرتون چیه ؟

برخی کارهایی که در دوران جناب دلبری انجام شد و میشه:

یه عمری روی پل بلوار امین (مصلا) پیاده روی کردیم در حسرت یه چیکه نور یا پیاده رویی که بشه باهاش لذت برد ...

به دلمون موند یه خورده به فضای سبز و زیباسازی شهر رسیدگی بشه ، خدا رو شکر الان تا خود پردیسان انجام شده .. کف رودخونه هم که ترکونده با اون آبنما ... آبرو دارمون کرد جلو چهارتا فامیل و مسافر.

17 - 18 سال تو خونمون انواع جانور (عقرب، هزار پار ، موش و ...) بخاطر خاک و خل وجود داشت ... دمش گرم اومد طرح کلان شهر قم رو داد ... تبلیغات کرد تا بالاخره پروژه حرم تا حرم از سکون در اومد...

پردیسان میرفتی انگار وارد صحرای آفریقا شدی از بس چال و چوله داشت ... دمش گرم بالاخره بعد از 12 - 13 سال یه آسفالت نو ریخت و داره میریزه ...

این صفاییه یه عمری موتوری ها افتادن تو جوب و دست و پاشون شکست ... با چشم دیدم با زن و بچه کوچیک افتادن تو جوب .... دمش گرم یه دو هفته مردم سختی میکشن اما عوضش جدول گذاری میشه ...

دستش درد نکنه اومد زمین داد به ناشران تا این پاساژ قدس لعنتی رو منتقل کنن به پاساژ ناشران ... در کوتاه ترین زمان و با بهترین تسهیلات پروژه رو تکمیل کرد ....

قربون دستش که اومد با مسکن و شهرسازی ادغام شد و پروژه هفتاد و دوتن رو زیر و رو کردن ... یه عمری شبای 3شنبه و 5شنبه میموندیم تو ترافیک ... الان لااقل ورودی شهرمون یه جلایی گرفته ...

بازم دمش گرم که دید پروژه مترو داره لاک پشتی میره جلو سریع رایزنی کرد و دستگاه حفاری منحصر به فرد (تو خاورمیانه) رو آورد و الان پروژه به عالی ترین شکل در حال پیشرفته ...

پروژه هتل پارسیا عملاً خوابیده بود و منتظر تسهیلات ... دمش گرم خیلی کمک کرد تا یه هتل آبرو دار داشته باشیم ...

خیلی واسه شهر فرودگاهی قم زحمت کشید و دستش درد نکنه چقدر پیگیری کرد و چقدر بخش خصوصی رو مجری این پروژه اس حمایت کرد ...

بازم بگم یا کافیه ؟
    ویرایش توسط عمو نیمول : 08-24-2013 در ساعت 10:37 AM
    ادب مرد بِه ز دولت اوست ...

كاربر درجه 5
    bazarebartar آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    13
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض پاسخ : بی مسیولیت ترین شهرداری ، شهرداری قــــــــــــــــــــــــ ــــــم، نظرتون چیه ؟

من قمی نیستم.خداییش هر شهری رفتم خیلی به قم سر بوده.هر وقت پامو از در خونه بیرون میذارم تا موقعی ک برگردم خونه هر چی میبینم میگم نگاه کن این شهرداریه قم عقل ندارنا.مثلا آسفالت شهرک قدس از جاده خاکی هم بدتره اونوقت اومدن پیاده روهاشو کندن سنگفرش گوگولی مگولی بزنن.آی لجم میگیره میبینما.خیلی حرکتای ضایعی انجام میدن.همون پل میدون مطهری ک مثال زدین که از مفتضح ترین کاراشونه
    بازار برتر،گامیست بلند به سوی موفقیت و پیشرفت

منتظر حضور سبز شما در سبزترین بازار ایران هستیم

http://qforosh.ir

مدیر انجمن آشپزی
    Niyaz آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    134
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط عمو نیمول نمایش پست ها
    برخی کارهایی که در دوران جناب دلبری انجام شد و میشه:

یه عمری روی پل بلوار امین (مصلا) پیاده روی کردیم در حسرت یه چیکه نور یا پیاده رویی که بشه باهاش لذت برد ...

به دلمون موند یه خورده به فضای سبز و زیباسازی شهر رسیدگی بشه ، خدا رو شکر الان تا خود پردیسان انجام شده .. کف رودخونه هم که ترکونده با اون آبنما ... آبرو دارمون کرد جلو چهارتا فامیل و مسافر.

17 - 18 سال تو خونمون انواع جانور (عقرب، هزار پار ، موش و ...) بخاطر خاک و خل وجود داشت ... دمش گرم اومد طرح کلان شهر قم رو داد ... تبلیغات کرد تا بالاخره پروژه حرم تا حرم از سکون در اومد...

پردیسان میرفتی انگار وارد صحرای آفریقا شدی از بس چال و چوله داشت ... دمش گرم بالاخره بعد از 12 - 13 سال یه آسفالت نو ریخت و داره میریزه ...

...
    حرفاتون کاملا درست برادر نیمول هر چند که اینها وظیفه ی یه شهرداره
    پس میخاستین مثل بقیه بخوره بخوابه هر چن که بازم متشکریم
    اما این نشد که بخاطر هر پروژه ای که میخاد انجام بده تا 5 ماه مردم اسیر باشن
    این واقعا درست نیست
    باید کارشونو حساب شده انجام بدن
    شهرک نیست که بگن میسازیم بعد مسکونیش میکنیم
    مردم دارن تو این شهر زندگی میکنن
    والا من تا حالا اینجوریشو ندیده بودم
    حداقل نمیکنن مسیر اتوبوسا رو مشخص کنن وقتی دارن بازسازی میکنن

(عمو خط اخر رو هم نوشتی دستش درد
    کنه یه تجدید نظر بفرمایید!!! )
    همسایه !
    لبخندت را بمن قرض بده
    امشب مهمان دارم !

كاربر درجه 5
    عمو نیمول آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    18
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Niyaz نمایش پست ها
    حرفاتون کاملا درست برادر نیمول هر چند که اینها وظیفه ی یه شهرداره
    پس میخاستین مثل بقیه بخوره بخوابه هر چن که بازم متشکریم
    اما این نشد که بخاطر هر پروژه ای که میخاد انجام بده تا 5 ماه مردم اسیر باشن
    این واقعا درست نیست
    باید کارشونو حساب شده انجام بدن
    شهرک نیست که بگن میسازیم بعد مسکونیش میکنیم
    مردم دارن تو این شهر زندگی میکنن
    والا من تا حالا اینجوریشو ندیده بودم
    حداقل نمیکنن مسیر اتوبوسا رو مشخص کنن وقتی دارن بازسازی میکنن

(عمو خط اخر رو هم نوشتی دستش درد
    کنه یه تجدید نظر بفرمایید!!! )

الهی .. چه دل پری داری خواهر من

یه سوال از آقاتون بپرس بعد جوابشو بهم بده ، اگرم خودت میدونی بگو :

تا حالا دقیقا چند هزار تومان بابت عوارض شهرداری پرداخت کردید ؟

این سوال رابطه مستقیم با آبادانی یک شهر داره ها ... پس ممنون میشم جوابشو بدید.

میدونی نزدیک به یک میلیون نفر عوارض شهرداری بدهکار هستند و هر سال هم به روشون نمیارن ؟!
    ادب مرد بِه ز دولت اوست ...

كاربر درجه 2
    بانوی شرقی آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    361
    میزان امتیاز
    22

نیاز جون همه حرف هایی که تو میگی درست اما

طرف رفته برا حد فاصل پل شهید مطهری تا خود میدون پله برقی زده
    دور تا دور میدون رو هم نرده کشیده
    اونوقت تو چله تابستون
    وسط ماه رمضون
    گرفته در پله برقی رو قفل زده اونقت این مردم بیچاره باید کل میدونو دور بزنن تا برسن به اتوبوسا
    بعدم میگن مردم قم بی فرهنگن میزنن نرده ها رو کج میکنن تا ازش رد شن
    خو حق دارن.من که زورم نرسید کجش کنم ولی هرکی کرد نوش جونش
    عزیزم میدان مطهری یکی از پر تردد ترین نقاط شهری قمه اگه اومد نرده کشیده پله برقی گذاشته تا از پل عابر عبور کنید مسلما دلیل داشته چون امار تصادفات اونجا خیلی بالاست
    اگه اومده قفل زده به پله برقی واسه اینکه خود شهروندا قدر نمیدونن و داغون میکنن پله برقی رو خودم بار ها دیدم طرف موتور گذاشته روی پله برقی خوب همینه دیگه که خراب میشه اون برای عبور عابر پیاده است مرض نداره شهرداری که بیاد پل بذاره بعد پله برقی بزنه قفل کنه خراب باید رسیدگی بشه
    اینم که میزنن نرده ها رو خراب میکنن دیگه نشونه فرهنگ شون دیگه متاسفانه این خود ادم ها باید درست کنند نه شهرداری

تازه دلشم خوشه تاکسی گذاشته بااون کرایه های نجومی .
    مملکت بی سر صاحاب که نیست مگه قم باید کرایه هاش با جا های دیگه فرق کنه به نظر من قم از خیلی حا های دیگه نسبتا مناسب تره اگه کرایه بالا ازتون گرفتن به تاکسی رانی شکایت کنید چه ربطی به اقا دلبری داره

رفته خیایون مقابل پل نیروگاه رو کلا نرده کشیده
    یه پل فکستنی هم که معلوم نیست از کجا اومده رو رنگ زده
    با 600 تا پله گذاشته اونجا
    اونقت پیش خودش نمیگه آخه بی انصاف یکی بچه بغلشه ، یکی پاش درد میکنه ، یکی مریضه چجوری این پله ها رو بزنه بره اونور خیابون
    نیاز جان درسته حق با شماست اما شما تو کشور جهان سومی داری زندگی میکنی بازم میگم اون نرده ها رو نزنه هر روز باید تلفات بگیره از اون خیابون پس کاچی به از هیچی
    مجبورید باید بسازید هرچند که ایشالا درست میشه...

پریروز زدن کناره ی خیابون صفاییه رو کاملا کندن . یه مشت دبه اب رو هم گذاشتن برا علامت خطر ، تمام راه تاکسی رو هم برا مسیر میدون جانبازان تا حرم بستن
    اونوقت نگفتن خوب اون بدبختی که تو این شهر گیر کرده یه بچه هم بغلشه 5 تا پلاستیکم دستش چحوری از وسط صفاییه تا اتوبوسای عماریاسر پیاده بره هان
    هر سختی یه اسونی هم داره خوب مجبور برای ساختن یه چیزی یه چیزی خراب بشه نمی تونه بخاطر شما و فسقل خان محمد صادق پروژه شهری بخوابونه مسلما بی فکر و علم همچین کاری نکرده پشت هر کدوم از این پروژه ها 100 تا مهندس ناظر .... روش فکر کردن

کلا متاسفم برا ریاست شهرداری و تمام پرسنلش
    بخدا اگه حضرت معصومه تو این شهر نبود این شهر رو روستا هم حساب نمیکرن
    همیشه به همه میگم هیچ وقت بدون علم از روی دیدگاه خودتون قضاوت نکنید یه شهرساز و مسئول شهری خودش خیلی خوب به اوضاع شهرش واقفه
    درسته شهر قم خیلی کمبود ها داره اما اقای دلبری واقعا داره تمام وقت تلاش میکنه ایشون بخاطر شرایط خاص شهر قم دستشون باز نیست به هر کاری بخواد دست بزنه با یه ارگان بـــــــــــــوق طرف میشه
    ایشون هیچ وقت به اسم شهردار خودشون ملقب نمیکنن همیشه پای همه نامه ها و حرف ها خودشون خادم المعصومه خطاب میکنن
    من تا وقتی که سر پروژه هادی شهر قنوات با ایشون جلسه نذاشته بودم دیدگاه های ایشون نمی دونستم اما بعد فهمیدم چقدر زیرسازی و کارهای مفید برای شهر قم انجام دادن
    باز هم میگم شهر قم خیلی خیلی کم و کاستی داره اما بدونید یک دست صدا نداره
    پس زود قضاوت نکنید

این ها رو من به عنوان یه کارشناس شهرسازی میگم نه یه دوست و اینکه من ساکن قم نیستم قم از بیرون میبینم و میگم
    ویرایش توسط بانوی شرقی : 08-24-2013 در ساعت 12:24 PM
    بــــرای ِ هــر کـس کـه رفــتـنی سـت ،
    فــــقـط بــــایــــد ..
    کنــــار ایــستــاد ..
    و ..
    راه بـــــاز کـــــرد !
    بــه هـمـیـن ســـادگــــی !

كاربر درجه 3
    پرنیان آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    19

من که قمی نیستم شکر خدا ، اما وقتی میام قم ، زیاد بیرون میرم و به آسفالت و اینا کار ندارم. توجه ام رو جلب نکرده. فقط معضلم اینه که شبا با فامیل همسر میخوایم بریم بیرون 4 تا پارک درست و درمون نداره. هرجا میری یا تاریکه. یا پسر جوونا خیلی هستن ، یا قلیونیا ، یا پارکش درخت نداره ، از این چیزا.

کلا از شهرداری قم توقع دارم 4تا درخت بکاره ، 4تا پارک تزیین کنه. و از این چیزا. بشه تنفس کرد !!!

یه آبشار داشت که پارسال میرفتم ، خنک بود و دوست داشتم ، اونم مث اینکه جدیدا خشک شده !!! خسته نباشند...

و چه زیباست تجربه ی عشق...

مدیر انجمن تخصصی سکه 3eke.ir

مدیر بخش
    taba1129 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    205
    میزان امتیاز
    14

عمو دمت گرم
    ما مردم عادت داریم فقط نقاط ضعف رو ببینیم که البت حق هم داریم
    هر کار خوبی که انجام دادن وظیفشون بوده
    شهرداری واسه همین کاراست دیگه
    کارایی رو که انجام ندادن و نقاط ضعف بوده اونا مهم تره

فامیلی با شهردار

---------- Post Merged at 01:56 PM ---------- Previous Post was at 01:51 PM ----------

مسلما بی فکر و علم همچین کاری نکرده پشت هر کدوم از این پروژه ها 100 تا مهندس ناظر .... روش فکر کردن

فکر!!!!
    علم!!!!!
    مهندس!!!!!
    توهین به شخص شما نباشه
    ولی یه نظر سنجی بذارید ببینیم نظر دوستان چیه
    با شاد بودن ، زیبا بودن ، رنگی بودن ، خندیدن ، آواز خواندن ،
    هم می توان به بهشت رفت ،
    کافی است خوب باشیم و انسان .

كاربر درجه 2
    بانوی شرقی آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    361
    میزان امتیاز
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط taba1129 نمایش پست ها
    عمو دمت گرم
    ما مردم عادت داریم فقط نقاط ضعف رو ببینیم که البت حق هم داریم
    هر کار خوبی که انجام دادن وظیفشون بوده
    شهرداری واسه همین کاراست دیگه
    کارایی رو که انجام ندادن و نقاط ضعف بوده اونا مهم تره

فامیلی با شهردار

---------- Post Merged at 01:56 PM ---------- Previous Post was at 01:51 PM ----------

فکر!!!!
    علم!!!!!
    مهندس!!!!!
    توهین به شخص شما نباشه
    ولی یه نظر سنجی بذارید ببینیم نظر دوستان چیه

مهم نیست نظر مردم عامه در رابطه با مسائل شهری چیه هرچند که همه به ووقتش یک پا مهندس میشن
    اره اقا شما درست میگه یه عمله افغانی میاد اونجا میگه بسم الله اینجا رو میکنیم و این گونه شهر چرخونده میشه

من هنوزم منکر ضعف ها و کاستی ها نیستم همیشه همه جا اشتباه صورت گرفته و مختص شهر قم نبوده نیست
    تا خودتون وارد معقوله و فعالیت های پشت پرده فضاهای شهری نباشید متوجه نخواهید شد

همین کارها و زد و بند ها که باعث میشه یه مهندس مکانیک بشه ناظر پروژه شهری بعد یه شهرساز و یه مهندس راه و ساختمان بره تو شرکت های خصوصی اوپراتور سیستم بشه تا وقتی این زد و بند ها باشه شما باید همیشه کار ما رو زیر سوال ببری و بخندید
    بــــرای ِ هــر کـس کـه رفــتـنی سـت ،
    فــــقـط بــــایــــد ..
    کنــــار ایــستــاد ..
    و ..
    راه بـــــاز کـــــرد !
    بــه هـمـیـن ســـادگــــی !

مدیر انجمن آشپزی
    Niyaz آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    134
    میزان امتیاز
    21

امی با شهردار فامیل نیستی ؟

نیاز جون همه حرف هایی که تو میگی درست اما
    عزیزم میدان مطهری یکی از پر تردد ترین نقاط شهری قمه اگه اومد نرده کشیده پله برقی گذاشته تا از پل عابر عبور کنید مسلما دلیل داشته چون امار تصادفات اونجا خیلی بالاست
    اگه اومده قفل زده به پله برقی واسه اینکه خود شهروندا قدر نمیدونن و داغون میکنن پله برقی رو خودم بار ها دیدم طرف موتور گذاشته روی پله برقی خوب همینه دیگه که خراب میشه اون برای عبور عابر پیاده است مرض نداره شهرداری که بیاد پل بذاره بعد پله برقی بزنه قفل کنه خراب باید رسیدگی بشه
    اینم که میزنن نرده ها رو خراب میکنن دیگه نشونه فرهنگ شون دیگه متاسفانه این خود ادم ها باید درست کنند نه شهرداری

1-عزیزم ما که نمیتونیم چوب ادمای بی فرهنگو بخوریم
    اگه بودی میدیدی وسط چله تابستون مردم روزه با چه بدبختی باید کل میدونو دور بزنن
    اینکه پله برقی رو خراب میکنن ما چه گناهی کردیم
    خوب ورداره بجای پروژه ی 55 میلیاردیش یه مامور بزاره
    تقصیر ما چیه
    نمیتونه مامور بزاره

حداقل بنویسه این پله برقی کلا تعطیله تا مجبور نشیم این همه راهو بریم و برگردیم

مملکت بی سر صاحاب که نیست مگه قم باید کرایه هاش با جا های دیگه فرق کنه به نظر من قم از خیلی حا های دیگه نسبتا مناسب تره اگه کرایه بالا ازتون گرفتن به تاکسی رانی شکایت کنید چه ربطی به اقا دلبری داره
    2-امی جان من اصلا اقای دلبری رو نمیشناسم اما موندم چرا هر یه هفته که میریم نیروگاه 100 تومن میاد رو کرایش
    والا بقیه جاها اینجوری نیس . عمار یاسر همیشه کرایش 450 تومنه

نیاز جان درسته حق با شماست اما شما تو کشور جهان سومی داری زندگی میکنی بازم میگم اون نرده ها رو نزنه هر روز باید تلفات بگیره از اون خیابون پس کاچی به از هیچی
    مجبورید باید بسازید هرچند که ایشالا درست میشه...

3-نرده بزنه ، نگفتم نزنه ولی عوضش پله برقی هم بزاره . ما ادمیم حیوون که نیستیم عزیزم.که توان داشته باشیم از اینهمه پله با دست پر بالا پایین بریم

هر سختی یه اسونی هم داره خوب مجبور برای ساختن یه چیزی یه چیزی خراب بشه نمی تونه بخاطر شما و فسقل خان محمد صادق پروژه شهری بخوابونه مسلما بی فکر و علم همچین کاری نکرده پشت هر کدوم از این پروژه ها 100 تا مهندس ناظر .... روش فکر کردن

4-پروژه ی شهری رو نخوابونه بجاش برا تردد موقت مسیر سازی بکنه از اول صفاییه تا سر پل بازار رو بسته . این چه قانونیه والا
    اصلا نمیتونه مسیر سازی کنه حداقل اطلاع بده . تا اسیر نشیم تو صفاییه . یک ساعت وایسیم برا اتوبوس بعد بفهمیم. 4 تا تابلو که چیزی نیست

همیشه به همه میگم هیچ وقت بدون علم از روی دیدگاه خودتون قضاوت نکنید یه شهرساز و مسئول شهری خودش خیلی خوب به اوضاع شهرش واقفه
    درسته شهر قم خیلی کمبود ها داره اما اقای دلبری واقعا داره تمام وقت تلاش میکنه ایشون بخاطر شرایط خاص شهر قم دستشون باز نیست به هر کاری بخواد دست بزنه با یه ارگان بـــــــــــــوق طرف میشه
    ایشون هیچ وقت به اسم شهردار خودشون ملقب نمیکنن همیشه پای همه نامه ها و حرف ها خودشون خادم المعصومه خطاب میکنن
    من تا وقتی که سر پروژه هادی شهر قنوات با ایشون جلسه نذاشته بودم دیدگاه های ایشون نمی دونستم اما بعد فهمیدم چقدر زیرسازی و کارهای مفید برای شهر قم انجام دادن
    باز هم میگم شهر قم خیلی خیلی کم و کاستی داره اما بدونید یک دست صدا نداره
    پس زود قضاوت نکنید

این ها رو من به عنوان یه کارشناس شهرسازی میگم نه یه دوست و اینکه من ساکن قم نیستم قم از بیرون میبینم و میگم
    امی جان حتما باید یه ماه بدون هیچ وسیله ای تو قم باشی . تا درک کنی چی میگم
    [/QUOTE]
    همسایه !
    لبخندت را بمن قرض بده
    امشب مهمان دارم !

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین