صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 43

موضوع: بی مسیولیت ترین شهرداری ، شهرداری قــــــــــــــــــــــــ ــــــم، نظرتون چیه ؟

كاربر درجه 2
    بانوی شرقی آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    361
    میزان امتیاز
    22

پیش فرض پاسخ : بی مسیولیت ترین شهرداری ، شهرداری قــــــــــــــــــــــــ ــــــم، نظرتون چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط پرنیان نمایش پست ها
    من که قمی نیستم شکر خدا ، اما وقتی میام قم ، زیاد بیرون میرم و به آسفالت و اینا کار ندارم. توجه ام رو جلب نکرده. فقط معضلم اینه که شبا با فامیل همسر میخوایم بریم بیرون 4 تا پارک درست و درمون نداره. هرجا میری یا تاریکه. یا پسر جوونا خیلی هستن ، یا قلیونیا ، یا پارکش درخت نداره ، از این چیزا.

کلا از شهرداری قم توقع دارم 4تا درخت بکاره ، 4تا پارک تزیین کنه. و از این چیزا. بشه تنفس کرد !!!

یه آبشار داشت که پارسال میرفتم ، خنک بود و دوست داشتم ، اونم مث اینکه جدیدا خشک شده !!! خسته نباشند...
    اره عزیز درست میگی یه حرفی که همیشه در مورد قم میشه اینکه صاحبان این شهر نمیخوان مردم به سمت تفریح و شادی برن واسه همین که مثل علف داره مدرسه علمیه و... تاسیس میشه بدون در نظر گرفتن سرانه ها
    همیشه این انتقاد به قم بوده که چرا ازادی برای مردم شهر نداره اما خب چه میشه کرد بچه های بالا زورشون بیشتر
    قبلا هم گفتم 2-3 سال با برادرم اینقدر دوندگی کردیم برای یه باشگاه بیلیارد تو قم اگه یخورده بیشتر پا پی میشدیم به عنوان مفسد فی الارض میگرفتنمون
    با این جمعیت قم که به قول خودشون 8 کلان شهر قمه باید سرانه فضای سبز بیشتر از اینی که هست باشه اما متاسفانه اجازه نمیدن گسترش پیدا کنه مبادا خدایی نکرده مردم از یاد خدا غافل بشن
    کلا تو قم حکومت قرون وسطی حاکمه
    بــــرای ِ هــر کـس کـه رفــتـنی سـت ،
    فــــقـط بــــایــــد ..
    کنــــار ایــستــاد ..
    و ..
    راه بـــــاز کـــــرد !
    بــه هـمـیـن ســـادگــــی !

مدیر بخش
    taba1129 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    205
    میزان امتیاز
    14

پیش فرض پاسخ : بی مسیولیت ترین شهرداری ، شهرداری قــــــــــــــــــــــــ ــــــم، نظرتون چیه ؟

مهم نیست نظر مردم عامه در رابطه با مسائل شهری چیه هرچند که همه به ووقتش یک پا مهندس میشن
    اتفاقاً مهمه نظر مردم عامه چیه
    مگه هر کاری رو که شهرداری انجام میده واسه همین مردم عامه نیس
    مگه شهر برای همین مردم عامه نیس
    مگه درآمد شهرداری از جیب همین مردم عامه نیس

من هنوزم منکر ضعف ها و کاستی ها نیستم همیشه همه جا اشتباه صورت گرفته و مختص شهر قم نبوده نیست
    تا خودتون وارد معقوله و فعالیت های پشت پرده فضاهای شهری نباشید متوجه نخواهید شد
    من نگفتم مختص قم هست مختصه ایرانه
    ولی توی قم بیشتر از همه جای ایران
    هنوز خیلی وقت از اون روزایی نگذشته که خیابون آسفالت میشد هفته بعد ....

همین کارها و زد و بند ها که باعث میشه یه مهندس مکانیک بشه ناظر پروژه شهری بعد یه شهرساز و یه مهندس راه و ساختمان بره تو شرکت های خصوصی اوپراتور سیستم بشه تا وقتی این زد و بند ها بشه
    اینم من باید جوابشو بدم
    یا همون کسایی که این کارهارو میکنن

شما باید همیشه کار ما رو زیر سوال ببری و بخندید
    اگه نخندیم که دیگه منفجر میشیم
    با شاد بودن ، زیبا بودن ، رنگی بودن ، خندیدن ، آواز خواندن ،
    هم می توان به بهشت رفت ،
    کافی است خوب باشیم و انسان .

مدیر انجمن آشپزی
    Niyaz آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    134
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط taba1129 نمایش پست ها
    عمو دمت گرم
    ما مردم عادت داریم فقط نقاط ضعف رو ببینیم که البت حق هم داریم
    هر کار خوبی که انجام دادن وظیفشون بوده
    شهرداری واسه همین کاراست دیگه
    کارایی رو که انجام ندادن و نقاط ضعف بوده اونا مهم تره
    اقا یا خانوم تابا نمیدونم حرفاتون رو جدی گفتین یا شوخی
    ولی اگه
    جدی گفتین
    باید بگم که :
    ما مردم عادت داریم
    وقتی یه کاری رو برامون انجام نمیدن یک ساعت خواهش کنیمو
    ووقتی هم انجام دادن هزار بار سر خم کنیم چون وظیفه ی شخصیشون رو انجام دادن
    منو یاد یه نفر انداختین
    که وقتی میرفت تو یه مغازه ای که مغازه دار باهاش خوب رفتار میکرد
    هزار بار تشکر میکرد
    هر چیم بهش میگی این وظیفه ی یه انسانه که با همه خوب رفتار کنه قبول نمیکرد
    همسایه !
    چروک های پیشانی ام از گرسنگی است
    لبخندت را بمن قرض بده
    امشب مهمان دارم !

كاربر درجه 5
    عمو نیمول آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    18
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط پرنیان نمایش پست ها
    من که قمی نیستم شکر خدا ، اما وقتی میام قم ، زیاد بیرون میرم و به آسفالت و اینا کار ندارم. توجه ام رو جلب نکرده. فقط معضلم اینه که شبا با فامیل همسر میخوایم بریم بیرون 4 تا پارک درست و درمون نداره. هرجا میری یا تاریکه. یا پسر جوونا خیلی هستن ، یا قلیونیا ، یا پارکش درخت نداره ، از این چیزا.

کلا از شهرداری قم توقع دارم 4تا درخت بکاره ، 4تا پارک تزیین کنه. و از این چیزا. بشه تنفس کرد !!!

یه آبشار داشت که پارسال میرفتم ، خنک بود و دوست داشتم ، اونم مث اینکه جدیدا خشک شده !!! خسته نباشند...
    اون حاکمان بی مادری که قبلاً به این مملکت حکومت میکردن ، هیچ توجهی به قم نداشتن...

اگر میبینی اصفهان یا تهران شما چارتا گل و بلبل داره ، یا جمشیدیه دارین ؛ اینا از کارهای همون حاکمان بی مادره !
    وگرنه بعد از انقلاب اتفاق خاصی جز بریدن درختای ولیعصر نیوفتاد !

الانم آقا دلبری هی میکاره ... هی خشک میشه ... اونایی هم که سبز میمونن خب یه 30 سالی میکشه تا بشه مثل درختهای شیراز و اصفهان و تهران !
    ادب مرد بِه ز دولت اوست ...

كاربر درجه 2
    بانوی شرقی آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    361
    میزان امتیاز
    22

عزیزم ما که نمیتونیم چوب ادمای بی فرهنگو بخوریم
    اگه بودی میدیدی وسط چله تابستون مردم روزه با چه بدبختی باید کل میدونو دور بزنن
    اینکه پله برقی رو خراب میکنن ما چه گناهی کردیم
    خوب ورداره بجای پروژه ی 55 میلیاردیش یه مامور بزاره
    تقصیر ما چیه
    نمیتونه مامور بزاره

حداقل بنویسه این پله برقی کلا تعطیله تا مجبور نشیم این همه راهو بریم و برگردیم
    عزیزم از شما بعیده یعنی چی مامور بزاره مگه ادم فهم و درک و عقلانیت نداره که مامور بالا سر پله برقی باشه؟
    واقعا جالبه این حرفت
    پروژه وی ای پی هم الکی بهربرداری نشده مدتی طول میکشه تا جا بیافته و سامان دهی بشه تقصیر شهرداری که مردم هنوز با سیستم مکانیزه حمل و نقل شهری اشنا نیستن ؟ درسته باید فرهنگ سازی بشه اما خود مردم هم باید بتونن بفهمن درک ککنند
    تا وقتی که همه به حقوق هم اخترام نزارن این اشه و این کاسه و این موضوعات مختص قم نیست همه جا هست

2-امی جان من اصلا اقای دلبری رو نمیشناسم اما موندم چرا هر یه هفته که میریم نیروگاه 100 تومن میاد رو کرایش
    والا بقیه جاها اینجوری نیس . عمار یاسر همیشه کرایش 450 تومنه
    عزیزم چی تو این مملکت قیمت اش ثابت که این باشه عزیزم یکبار با تاکسی متر برو از یک مسیر مشخص بدون ترافیک قیمت برات اندازه بگیره بعد ها خواستی بره باید دقت کنی که توی ترافیک موندن به هزینه ات اضافه میکنه تغییر مسیر به هزینه ات اضافه میکنه و معمولا هم 100 تومان تا 400 تومان نوسان داره قیمت ها چون برمیگرده به انصاف راننده اما اگه دیدی که قیمتش بیشتر از این حد زنگ بزن تاکسی رانی و شماره تاکسی تو براشون بگو تا برات تخمین بزنن قیمت اینقدم گردن شهرداری ننداز

نرده بزنه ، نگفتم نزنه ولی عوضش پله برقی هم بزاره . ما ادمیم حیوون که نیستیم عزیزم.که توان داشته باشیم از اینهمه پله با دست پر بالا پایین بریم
    چشم بهش میگم

پروژه ی شهری رو نخوابونه بجاش برا تردد موقت مسیر سازی بکنه از اول صفاییه تا سر پل بازار رو بسته . این چه قانونیه والا
    اصلا نمیتونه مسیر سازی کنه حداقل اطلاع بده . تا اسیر نشیم تو صفاییه . یک ساعت وایسیم برا اتوبوس بعد بفهمیم. 4 تا تابلو که چیزی نیست
    درست حق با شماست مطمئن باشید اگه میسر بود حتما این کار میکردن اما اینم بیاد داشته باشید که اون مسیر یه شاه راه مهم شهره پس مسلما بی گدار به اب نمی زنن اما در مورد اطلاع دهی درست میگید اینم از همون ضعف های مدیریت مهندس ناظر پروژه است که اینم به شهردار مربوط نیست

من تو قم زندگی کردم عزیزم الانم توی 3-2 پروژه های شهری قم همکاری دارم بی هیچ اطلاعی این حرف ها رو نزدم
    فــــقـط بــــایــــد ..
    کنــــار ایــستــاد ..
    و ..
    راه بـــــاز کـــــرد !

كاربر درجه 5
    عمو نیمول آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    18
    میزان امتیاز
    12

والا واسه داماد شدنه بچه هاتونم باید حداقل 20 سال صبر کنید....

این دلبریِ بدبخت که هیچ نسبتی هم با من نداره ؛ بعد از 40 سال خاک خوردنِ قم ، تشریف آورده یه کارایی داره میکنه ... خو امون بدید بی انصافها .
    ادب مرد بِه ز دولت اوست ...

كاربر درجه 2
    بانوی شرقی آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    361
    میزان امتیاز
    22

دوستان عزیز برای طرح شکایات نظرات پیشنهادات میتونن به این ادرس برن و با دادن مشخصات مشکلات شون مطرح کنن

http://qom.ir/Default_.aspx?Page_=co...ub=0&tempname=
    فــــقـط بــــایــــد ..
    کنــــار ایــستــاد ..
    و ..
    راه بـــــاز کـــــرد !

مدیر بخش
    taba1129 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    205
    میزان امتیاز
    14

نمیدونم چرا مسئولین شهری و کشوری ما فکر میکنن مردم باید بخاطر کاراهایی که انجام میدن از اونا ممنون باشن
    مگه وظیفشون نیس این کارایی که انجام میدن؟؟؟؟؟؟؟

و مهم تر از اون اینکه بعضی از ما مردم هم همین فکر رو می کنیم

کارایی که انجام نمیدن و کوتاهی میکنن و یا اشتباهاتی رو که انجام میدن نباید صورت بگیره و بخاطر اون کارا باید بازخواست بشن
    وگرنه کارایی که بدرستی انجام میشه فقظ وظیفه هستش
    با شاد بودن ، زیبا بودن ، رنگی بودن ، خندیدن ، آواز خواندن ،
    هم می توان به بهشت رفت ،
    کافی است خوب باشیم و انسان .

مدیر انجمن آشپزی
    Niyaz آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    134
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط MTN نمایش پست ها
    عزیزم از شما بعیده یعنی چی مامور بزاره مگه ادم فهم و درک و عقلانیت نداره که مامور بالا سر پله برقی باشه؟
    واقعا جالبه این حرفت
    پروژه وی ای پی هم الکی بهربرداری نشده مدتی طول میکشه تا جا بیافته و سامان دهی بشه تقصیر شهرداری که مردم هنوز با سیستم مکانیزه حمل و نقل شهری اشنا نیستن ؟ درسته باید فرهنگ سازی بشه اما خود مردم هم باید بتونن بفهمن درک ککنند
    تا وقتی که همه به حقوق هم اخترام نزارن این اشه و این کاسه و این موضوعات مختص قم نیست همه جا هست
    یعنی شما میگی اخرش ما باید تو این گرما فقط دور خودمون دور بزنیم
    این حرف شما هم جالبه امی جان
    اخرش باید یه کاری بکنن دیگه
    اگه نمیتونن کاری براش بکنن پس چرا اون بالا نشستن.فک کنم برا همین بهشون میگن مهندس دیگه . نمیگن؟
    در مورد اون پروزه وی ای پی هم
    عزیزم من نگفتم نزاره اما باید اتوبوسش باشه که جایگاهش رو گذاشتن
    یه جایگاه زدن که اونم فقط من همین یه دونشو دیدم
    گذاشتنش به امون خدا . الان برو ببین.این پول حق این شهره که الان به باد فنا رفته

---------- Post Merged at 02:28 PM ---------- Previous Post was at 02:26 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط عمو نیمول نمایش پست ها
    والا واسه داماد شدنه بچه هاتونم باید حداقل 20 سال صبر کنید....

این دلبریِ بدبخت که هیچ نسبتی هم با من نداره ؛ بعد از 40 سال خاک خوردنِ قم ، تشریف آورده یه کارایی داره میکنه ... خو امون بدید بی انصافها .
    میگم عمو جان این مهندس دلبری کی اومدن سر کار ؟
    والا من اطلاعی ندارم
    من کلی دارم میگم
    درمورد شهردارهای قبلی هم میگم

---------- Post Merged at 02:30 PM ---------- Previous Post was at 02:28 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط taba1129 نمایش پست ها
    نمیدونم چرا مسئولین شهری و کشوری ما فکر میکنن مردم باید بخاطر کاراهایی که انجام میدن از اونا ممنون باشن
    مگه وظیفشون نیس این کارایی که انجام میدن؟؟؟؟؟؟؟
    این شد همون حرف من

و مهم تر از اون اینکه بعضی از ما مردم هم همین فکر رو می کنیم

کارایی که انجام نمیدن و کوتاهی میکنن و یا اشتباهاتی رو که انجام میدن نباید صورت بگیره و بخاطر اون کارا باید بازخواست بشن
    وگرنه کارایی که بدرستی انجام میشه فقظ وظیفه هستش
    باید بازخواست بشن چون دارن از این مردم عوارض میگیرن
    اگه تخصصش رو ندارن پس نباید حکم ریاست رو بگیرن
    همسایه !
    چروک های پیشانی ام از گرسنگی است
    لبخندت را بمن قرض بده
    امشب مهمان دارم !

كاربر درجه 2
    بانوی شرقی آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    361
    میزان امتیاز
    22

اتفاقاً مهمه نظر مردم عامه چیه
    مگه هر کاری رو که شهرداری انجام میده واسه همین مردم عامه نیس
    مگه شهر برای همین مردم عامه نیس
    مگه درآمد شهرداری از جیب همین مردم عامه نیس
    اگه هر مسئولی بخواد به حرف مردم عامه که تخصصی در مورد مسادل شهری ندارن عمل کنه که سنگ رو سنگ بند نیست
    مردم مستونن ارائه پیشنهاد بدن و مطرح کنن نظرات شون اما اینکه بخوان اون چیزی رو که فکر میکنن صلاحه باید انجام بشه این طور میشد شهر اشوب

من هنوزم میگم توی اساتید خودم کسی بوده که دکترای شهر سازی داشته از بهترین داشنگاه دنیا اما جون حرف حساب میزد دولت 9 اجازه فعالیت بهش نداد از کار معلق شد پروانه نظامش باطل شد چون حرف درست و حساب شده از روی علم میزد نه منافع و سود دولت

تا وقتی که کسی که کارشاس الهیات بیاد بشه یکی از مهره های اصلی شهرداری قم و تازه بهش لقب مهندس هم بدن این میشه که یه اسفالت ایجاد میشه فرداش میبینن درست نیست و میکنن

سر همین پردیسان یکی از اشناهای ما که کارشناس ارشد سیستم اطلاعات چغرافیای اومد مطرح کرد که بابا این شهرکی که میخواد پشت این کوه ایجاد کنید مورد داره تو مسیر گسل قم قرار داره رو ی خط مسیل هستش در معرض وزش باد های گردشی قم قرار داره و با هاش مخالفت 100 درصد کرد اما بعضی ها بخاطر جیب خودشون گوش نکردن و این شد که پردیسان شده لکه ننگ قم تو کل کشور از نظر یه شهرساز اونجا اصلا شهر نیست چون عوامل سیمای شهر اصلا نداره
    پس همیشه مقصر مهندس پروژه یا پشت پرده ها نیستن مقصر اصلی اون بالایی هستن که اجازه نمیدن اون طوری که باید بشه پیش بره همین میشه که ما میشیم جهان سومی

حتما بهتون پیشنهاد میکنم کتاب مقدمه ای بر برنامه ریزی شهری دکتر شیعه رو مطالعه کنید
    فــــقـط بــــایــــد ..
    کنــــار ایــستــاد ..
    و ..
    راه بـــــاز کـــــرد !

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین