صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 33

موضوع: انواع بیمه نامه (نرخ،شرایط،... )

کاربر درجه 1
    memol_007 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    295
    میزان امتیاز
    22

Lightbulb انواع بیمه نامه (نرخ،شرایط،... )

سلام
    دیگه تقریباً همه میدونید من کارمند بیمه هستم.

در این قسمت میخواهیم به امور بیمه ای رسیدگی کنیم،از قبیل: راهنمایی در مورد بیمه نامه های مختلف، شرایط صدور بیمه نامه،حق بیمه ،بیمه نامه ها و کلا آشنایی با انواع بیمه نامه.

میتونید سوالاتتون رو اینجا مطرح کنید و من در اولین فرصت تا جایی که بتونم جوابتون رو میدم.در مورد نرخ بیمه نامه ها هم نهایت ظرف 24 ساعت جواب میدم مگر اینکه جمعه یا تعطیلات باشه که به سیستم دسترسی نداشته باشم و از همه مهم تر اینترنت یاری کنه !

بیمه نامه های خودرو شامل :بیمه نامه شخص ثالث و بیمه نامه بدنه .
    بیمه نامه آتشسوزی شامل: آتشسوزی مسکونی،صنعتی و غیر صنعتی.
    بیمه نامه مسئولیت که خیلی گسترده هست :اشخاص ثالث،کارفرما در قبال کارکنان، مدنی و پزشکی و ... که این برحسب شغلتون همه مدلی داره .
    بیمه نامه حوادث انفرادی : که این هم به سن و فعالیت شغلی مربوط میشه و بیمه جالبی هست و البته ارزان قیمت.

قراره این قسمت گسترده تر بشه اما فعلا همه چی درهمِ !

فعلا برای بیمه شخص ثالث خودرو اطلاعاتی که لازم هست تا نرخ حق بیمه رو خدمتتون اعلام کنم :
    1.نام خودرو
    2.اگر انواع مختلف داره تعداد سیلندر(4یا 6 سیلندر)
    3.سال تولید خودرو
    4 .سابقه تخفیف بیمه نامه ای که الان در دست دارید ،عددی که توی بیمه نامه کنونی تون نوشته شده ( توی هر بیمه نامه تخفیف عدم خسارت با نگارش های مختلف :ت.ع.خ -سابقه عدم خسارت -... بسته به شرکتهای مختلف نگارش متفاوتی داره،ذکر شده که شما اون عدد رو اینجا ذکر میکنید تا تخفیف امسالتون مشخص بشه )
    5.اگر از بیمه نامه کوپن یا برگه کنده شده بفرمائید چند کوپن.
    6.تاریخ انقضای بیمه نامه ای که در دست دارید .یعنی این بیمه نامه ای که فعلا دارید استفاده میکنید چه زمانی اعتبارش به پایان میرسد.

برای بیمه نامه های دیگه هم کم کم بخش تکمیل میشه و درخدمتتنون خواهم بود.
    امیدوارم اطلاعاتم به دردتون بخوره.
    موفق باشید.
    چيزی نِمی خوام آدَمــــا
    اَز حَرف خـَستَم
    بــَــس کُنيد !
    مَن هَر قَراری داشتَم
    با عِشــــقبَستـَم
    بــَــس کُنيد !

پیش فرض پاسخ : انواع بیمه نامه (نرخ،شرایط،... )

سلام من بیمه تامین اجتماعی دارم برای ثبت نام بیمه تکمیلی به کجا مراجعه کنم وچقدر طول می کشه تا بیمه بشم وبیمه تکمیلی برای درمان بیماریها چقدر هزینه پرداخت می کنه مثلا برای گرفتن عکس ام ار ای ایا فقط یک بار برای عکس ام ارای هزینه پرداخت می کنه

---------- Post Merged at 06:54 PM ---------- Previous Post was at 06:53 PM ----------

پدرم یک مغازه چوب فروشی دارد برای بیمه اتش سوزی باید به کجا مراجعه کند وبیمه اتش سوزی چقدر هزینه دارد

کاربر درجه 1
    memol_007 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    295
    میزان امتیاز
    22

[QUOTE]
    نقل قول نوشته اصلی توسط javan0012 نمایش پست ها
    سلام من بیمه تامین اجتماعی دارم برای ثبت نام بیمه تکمیلی به کجا مراجعه کنم وچقدر طول می کشه تا بیمه بشم وبیمه تکمیلی برای درمان بیماریها چقدر هزینه پرداخت می کنه مثلا برای گرفتن عکس ام ار ای ایا فقط یک بار برای عکس ام ارای هزینه پرداخت می کنه
    سلام
    اینکه بیمه تامین اجتماعی دارید باعث نمیشه حتما بیمه تکمیلی هم شامل حالتون بشه.
    بیمه تکمیلی بیمه ای نیست که به صورت انفرادی بخواهید براش اقدام کنید. درخواست بیمه تکمیلی از طرف صنف شغلیتون انجام میشه. یعنی اگر بخواهید بیمه تکمیلی داشته باشید باید با تعدادی از صنف خودتون و هم شغلتون نامتون رو به صنف مربوط به شغلتون اعلام کنید و درخواست کنید براتون پیگیر بیمه تکمیلی باشند.

برای صدور بیمه نامه تکمیلی مربوط به یک شغل باید حداقل 50 نفر از پرسنل اعلام امادگی کرده باشند. 50 نفر بدون اعضای خانواده شون.یعنی 50 تا از کارکنان که حالا ممکنه خانواده های 2 یا 3 نفری داشته باشند. این شرط اصلی هست .

در مورد هزینه ها و پوشش های بیمه ای که در بیمه نامه تکمیلی ارایه میشه هم باز بستگی به تعداد عضو شده و البته شغلتون داره. اینکه حرفه شما کم خطر باشه یا پر خطر.که هم روی خدماتی که بیمه بهتون ارائه میده و هم حق بیمه ای که ماهانه ازتون دریافت میشه و به طبع هزینه ای که بیمه بهتون پرداخت میکنه تاثیر خواهد داشت.

در مورد تعدد پرداخت خسارت در یک مورد در سال مثل MRI که فرمودید بستگی به توافقی داره که بین شرکت بیمه و صنف شغلیِ شما صورت میگیره.
    گاهی به گونه ای توافق میکنن که : علاوه بر اعضای اصلی خانواده پدر و مادر فرد شاغل هم تحت پوشش بیمه باشند. گاهی پدر و مادر همسر شاغل هم تحت پوشش قرار میگیرند.
    گاهی توافق میشه به هر خانواده مثلا 5 نفره در سال ، 5مورد پوشش پرداخت خسارت MRI تعلق بگیره و شرط میکنن به هر نفر یکبار؛ گاهی این شرط رو برمیدارند و میگن ما به اندازه 5 بار خسارت میدیم بهتون حالا میخواد همه برای یکی از اعضای خانواده باشه یا هر کس یکبار استفاده کنه.

که البته اینها از دست شما خارج هست و بقولی هرچقدر پول بدی همون قدر اش میخوری و معمولا برای اینکه حق بیمه ای که دریافت میشه خیلی سنگین نباشه و همه قادر به پرداختش باشند یه حد وسط و نرمالی رو پیشنهاد میده شرکت بیمه و حالا یا مورد قبول متقاضی قرار میگیره یا نه.

پس به جایی که باید مراجعه کنید صنف شغلیتون هست ( به نظرم باید پروانه کسب به نام خودتون باشه ).
    مدت زمان طول کشیدنش بستگی داره که قبلا صنفتون بیمه داشته یا نه و متفاوته نمیشه مدت مشخصی رو گفت اما از ماه دومی که از حقوقتون حق بیمه کسر بشه میتونید از خدمات استفاده کنید.
    در مورد هزینه ها هم که توضیح دادم.

امیدوارم جوابتون رو کامل داده باشم . سوال دیگه ای بود در خدمتتتون هستم.

در مورد بیمه اتش سوزی هم باید از سیستم نرخ بگیرم باشه فردا.

موفق باشید.
    چيزی نِمی خوام آدَمــــا
    اَز حَرف خـَستَم
    بــَــس کُنيد !
    مَن هَر قَراری داشتَم
    با عِشــــقبَستـَم
    بــَــس کُنيد !

كاربر درجه 4
    s_mahdi30000 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    0

اردی که که الان بهش روا می گویند ..مدل 86 همان روا 6سال تخفیف ..بدون کنده شدن کوپن وانقضا شهریور است چقدر بیمه اش میشود الان بیمه سینا است.. حالا چشم نزنید چرا بیمه اش تا حالا استفاده نشده اخه یه ال 90 هم دارم با ان رفت وامد می کنم اونم مدل 86 است .ولی نمی گم چند تا کوپنش کنده شده وتازه هم بیمه اش کردم
    روزی در برگه تقویم خواهند نگاشت تعطیل رسمی – روز ظهور حضرت ولی‌عصر«عج»

من کارگر نجاری هستم یک جا نرسیده به سعیدی ثبت نام میکنه بیمه تکمیلی ومی گه اگه ثبت نام کننده به حد نصاب برسه بیمه تکمیلی می دهند ولی نمی دانم شرایط بیمه تکمیلی چطوره مثلا فقط برای هر نفر یک عکس می شه گرفت یا کلا 3تا عکس نفری هم 12000 تومان می گیرند ودندان ÷زشکی نیز جزء قراردادش نیست

کاربر درجه 1
    memol_007 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    295
    میزان امتیاز
    22

من کارگر نجاری هستم یک جا نرسیده به سعیدی ثبت نام میکنه بیمه تکمیلی ومی گه اگه ثبت نام کننده به حد نصاب برسه بیمه تکمیلی می دهند ولی نمی دانم شرایط بیمه تکمیلی چطوره مثلا فقط برای هر نفر یک عکس می شه گرفت یا کلا 3تا عکس نفری هم 12000 تومان می گیرند ودندان ÷زشکی نیز جزء قراردادش نیست
    سلام
    همون دیگه ،میخوان براتون بیمه تکمیلی رو تهیه کنن دارن فراخوان میدن اولش.
    این قیمت هم نفری باید باشه.چون احتمالا گفتن هزینه ماهانه 12000 تومان .اگر غیر انفرادی بود برای همه خانواده ها که یکسان نیست.احتمال زیاد نفری 12000 تومان هست.
    در مورد دندانپزشکی عرض کردم شرکت بیمه ای که دارید قرارداد. میبندید باهاش شرایطش اینجوری هست دیگه.
    در ضمن. بیمه ها کلا پوشش دندانپزشکی. خوبی ندارن. حتی تکمیلی کارمندها و بازنشسته ها هم خدمات دندانپزشکی رو ساپورت نمیکنن.

در مورد بیمه آتشسوزی فروشگاه چوب : چوب چون ریسک بالایی داره. همه شرکتهای بیمه ،بیمه اتش سوزیش رو قبول نمیکنن. توی قم تا سال فبل فقط بیمه البرز صادر میکرد برای کارگاه چوب رو .اینکه دیر جواب دادم خواستم سوال کنم ببینم شرکتهای دیگه هم دستشون باز هست دیدم ظاهرا نه. اینم که البرز رو نام بردم تبلیغ نیست .چون فقط همین یه شرکت بوده .
    منم دسترسی به البرز نداشتم نرخ بگیرم براتون.

---------- Post Merged at 11:25 AM ---------- Previous Post was at 11:21 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط s_mahdi30000 نمایش پست ها
    اردی که که الان بهش روا می گویند ..مدل 86 همان روا 6سال تخفیف ..بدون کنده شدن کوپن وانقضا شهریور است چقدر بیمه اش میشود الان بیمه سینا است.. حالا چشم نزنید چرا بیمه اش تا حالا استفاده نشده اخه یه ال 90 هم دارم با ان رفت وامد می کنم اونم مدل 86 است .ولی نمی گم چند تا کوپنش کنده شده وتازه هم بیمه اش کردم
    قیمت انواع پژو ،سمند ،ال 90 ، ، یکی هست.
    پژو با 6 سال تخفیف بیمه نامه ، با دیه 152 میلیون تومان و هزینه خسارتهای مالی 3 میلیون و 800 هزار تومان : حق بیمه پرداختی. 361600 تومان.
    چيزی نِمی خوام آدَمــــا
    اَز حَرف خـَستَم
    بــَــس کُنيد !
    مَن هَر قَراری داشتَم
    با عِشــــقبَستـَم
    بــَــس کُنيد !

من یک سال است بیمه عمر دارم و 300 هزار تومان پرداخت کرده ام ایا بعد از فوت به علت مریضی چقدر به خانوده ام تعلق می گیرد وایا پولی نیز ماهیانه می دهد چقدر

کاربر درجه 1
    memol_007 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    295
    میزان امتیاز
    22

من یک سال است بیمه عمر دارم و 300 هزار تومان پرداخت کرده ام ایا بعد از فوت به علت مریضی چقدر به خانوده ام تعلق می گیرد وایا پولی نیز ماهیانه می دهد چقدر
    خدای نکرده اگر فوت پیش بیاد هزینه ماهانه نداره. اصلا کلا بیمه عمر هزینه ماهیانه نداره. یه حالت دیه مانند داره برای بازماندگان و وراث.
    اینکه بعد از فوت چقدر به وراث تعلق میگیره بستگی به نوع انتخاب بیمه عمرتون داره . خب بیمه عمر هم انواع مختلفی داره . و شرکت بیمه ارائه دهنده بیمه تون داره. گاهی صبربعد از فوت محاسبه میکنن و میبینن چقدر تا اون زمان پرداخت داشتید با سودش به وراث میدن. گاهی هم نه صبر میکنن اون مدت زمانیکه تعیین کرده بودید(مثلا 20 ساله،10 ساله .... )بگذره و در اخر پولی رو که باید میدادن به وراث میدن.بدون اینکه در این مدت زمان که فرد فوت شده پولی رو بگیرند.
    خود وراث هم میتونن فسخ کنن و مقداری که حقشون هست رو بگیرن .یعنی کاری به قانون و قاعده نداشته باشند و انصراف بدن.

البته خدای نکرده ، دور از جونتون . فقط توی فرم پیشنهادتون وراث رو انتخاب کردید؟ بعضا میزنن وراث قانونی. گاهی میزنن فرزندشون که یه حالت ارثیه داشته باشه. یکی هم بود وراث رو زد کمیته امداد که بعد از فوتش این مبلغ به کمیته پرداخت بشه.
    چيزی نِمی خوام آدَمــــا
    اَز حَرف خـَستَم
    بــَــس کُنيد !
    مَن هَر قَراری داشتَم
    با عِشــــقبَستـَم
    بــَــس کُنيد !

مدیر انجمن موبایل قم
    Majid_M آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    201
    میزان امتیاز
    22

رفیقم امروز کلیه مدارکشو با بیمه نامه ماشینشو گم کرده...(بیمه سینا)

سوال اینجاست که آیا میتونه کاری بکنه؟؟؟( یعنی میتونه المثنی بگیره؟؟ )اگر نه، به جز بیخیال شدنش چه کارائی میتونه بکنه؟؟؟

10 ماه هم ازاعتبار بیمه نامش مونده...
    پیش از آنکه درباره ی، زندگی،گذشته و شخصیت من قضاوت کنی،خودت را جای من بگذار:
    از مسیری که من گذشته ام عبور کن|
    با غصه ها ، تردیدها ، ترسها ، دردها و خنده هایم زندگی کن....
    یادت باشد:
    هر کسی سرگذشتی دارد!

هر گاه به جای من زندگی کردی،
    آنگاه میتوانی درباره ی من قضاوت کنی...
    Majid_M

کاربر درجه 1
    memol_007 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    295
    میزان امتیاز
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_M نمایش پست ها
    رفیقم امروز کلیه مدارکشو با بیمه نامه ماشینشو گم کرده...(بیمه سینا)

سوال اینجاست که آیا میتونه کاری بکنه؟؟؟( یعنی میتونه المثنی بگیره؟؟ )اگر نه، به جز بیخیال شدنش چه کارائی میتونه بکنه؟؟؟

10 ماه هم ازاعتبار بیمه نامش مونده...
    خب به سلامتی

بیمه نامه به دردش نمیخوره احتمالا پست میکنه براش .یا چون ادرس اینا داره یکی پیدا میکنه بهش میده .
    کار که خیلی کارا میتونه بکنه .فقط مدارکش رو بردن ، زندگی ادامه داره

ببینید بیمه نامه المثنی نداره.
    بی خیال نباید بشه .چون پلیس اگر ازش مدارک بخواد بیمه نامه مداشته باشه هر دفعه حداقل 20000 تومان جریمه میشه بخاطر همین باید برن شرکت بیمه مربوطه (سینا) شماره ماشین و اینها رو میدن یه گواهینامه مبنی بر بیمه بودن ماشین ایشون بهش میدن. در حدی هست که ثابت بشه بیمه هست و اگر خدای نکرده تصادف پیش بیاد با استناد به اون به شرکت بیمه مراجعه کنن. ( فقط گواهینامه هست کوپن نداره یه متنی که میگه ماشین به این شماره شهربانی و شاسی از فلان تاریخ تا فلان تاریخ دارای بیمه نامه شخص ثالث هست )

بعد موقع تمدید بیمه نامه (همون 10 ماه دیگه) دیگه تخفیفات بیمه شامل حالش نمیشه . مشکل همینه فقط. تخفیفاتش از بین رفته میشه اما موقع تمدید جریمه هم نمیشه . نه تخفیف داره نه جریمه . حق بیمه ای که پرداخت میکنه حق بیمه پایه میشه .
    فقط برای تخفیفاتش پیگیر باشه و هرازگاهی از شرکت بیمه یا نمایندگی که براش صادر کرده سوال کنه ببینه اوردن تحویل بدن یا نه؟؟؟

اون گواهی یا تاییدیه رو حتما بگیره از شرکت بیمه که به مشکل برنخوره. چون تا بیاد ثابت کنه بیمه هست ماشین رو خوابوندن براش یا موتور رو فرق نداره.
    چيزی نِمی خوام آدَمــــا
    اَز حَرف خـَستَم
    بــَــس کُنيد !
    مَن هَر قَراری داشتَم
    با عِشــــقبَستـَم
    بــَــس کُنيد !

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین