نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مقاله های رایگان دانیال برای شما

پیش فرض مقاله های رایگان دانیال برای شما

سلام.من دانیال هستم و در اصفهان زندگی میکنم.29 سالمه و از 19 سالگی شروع به برنامه نویسی کردم.25 سالم بود که با جستجوهای زیادم تونستم راه های کسب درامد از اینترنت پیدا کنم.من مقاله هایی نوشتم که چه جوری کسب درامد میکنم.متوسط درامد ماهیانم در سال 2012 که گذشت از سایت گوگل 720دلار و از یاهو 690دلار بود.باورش سخته اما میشه از فیسبوک 1300دلار ماهیانه درامد داشت.من به اینا رسیدم و به شما میگم چگونه
    مقاله هایی نوشتم و کاملا شرح دادم که چگونه به این درامدها رسیدم.من با یک سایت معمولی به زبان انگلیسی ماهیانه بیشتر از 1000دلار به جیب میزنم.ویدئوی آموزش فعالیت هامو دارم ضبط میکنم تا به هر فردی که میخواد درامد بالایی از اینترنت داشته باشه بدم.در حال پیاده سازی سایتم هستم تا این اموزشهارو تو سایتم قرار بدم و به سوالهای شما پاسخ بدم.من 4 سال قبل با 35هزارتومان شروع کردم.با یک حساب بانکی در یکی از بانکهای دولتی.اگر حسابهای بین المللی داشته باشی خوبه اما با همین حسابی که الان داری میتونی شروع کنی.میخونی چگونه درامدتو به حسابت منتقل کنی
    الان مقاله ها اماده هستن و شما می تونی رایگان بگیری و بعدا ویدئوها اماده شدن برات می فرستم.برای این که با هم در ارتباط باشیم ایمیلت کافیه تا وقتی سایت افتتاح شد خبر بدم و هر تغییر در مقاله ها و اماده شدن ویدئوها خبر بدم.برای دریافت مقاله های گوگل و یاهو و فیسبوک و سایت انگلیسی ایمیلتو برام بفرست.خیلی مایلم یک کلوب و گروه بشیم و با هم تبادل نظرات و اطلاعات کنیم.مقاله ها برات ایمیل می کنم.تا افتتاح سایت می تونی از راه ایمیلم باهم صحبت کنیم
    ایمیل من danialzare83@yahoo.com
    دانیال

مدیر انجمن معماری
    مهدیه آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    38
    میزان امتیاز
    21

پیش فرض پاسخ : مقاله های رایگان دانیال برای شما

ببخشید شما مطرح نکردین که ویدئو کارهاتون هم به صورت رایگان هست یا هزینه دریافت میکنید؟
    ...