صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 45

موضوع: صندلی داغ Amir21

كاربر درجه 3
    امیرحسین آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    219
    میزان امتیاز
    18

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ Amir21

نقل قول نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
    ترق ترق (صدای غلنج انگشتا )يا خدا....بانوي شرقي رحمله...رحمله...
    1-خوب دقیقا حست چیه الان که نشستی رو صندلی داغ؟هيچ حس خاصي ندارم...نه انصافا از اينكه الان مورد توجه واقع شده ام بسي به قول گفتني خر كيفم !!!
    2-اهل شیطنت تو مدرسه بودی؟ چند بار از کلاس بیرونت کردن؟ نه بابااااا يه بچه آرومي بودم كه دومي نداشت...نه شيطنتي نبودم! از كلاس ...راهنمايي يكي دوبار بيرون شدم ! به دليل وراجي با بقل دسيم!!!!!!!!!!!!
    3-بنظرت گورخر سیاهه با خطای سفید یا سفیده با خطای سیاه؟ سفيده با خطاي سياه
    4-بیشتر اهل شعار دادنی یا عمل کردن؟ نه زياد عمليم نه اهل شعار دادن
    5-اگه توی یه جمع با دوسای خیلی خوب یا اصطلاحا صمیمی کسی بیاد که ازش متنفر باشی چیکارمیکنی؟ يه جوري سر ميكنم ديگه به در و ديوار نيگا ميكنم يا به يه بهونه اي از اونجا ميرم
    6- تا حالا تو صف نونوایی دعوا کردي البته اگه رفته باشی!؟نه شكر خدا...
    7-خیلی خسته ایی و کلافه بعد یکی از دوستات ازت میخواد یه مسئله رو براش توضیح بدی چیکار میکنی؟
    8-تاحالا تو زمستون زیر باد و بارون بستنی خوردی؟اوووه گفتيد زمستون ياد قبل كنكور افتادم... زمستون قبل كنكور با رفيقام ميرفتيم كتابخانه جوانان انصافا من يكي كه هيچي درس نميخوندم رفيقامو نميدونم بعد وستاي كار ميومديم بيرون و يكي ميرفت به تعداد بچه ها نوشمك(يخمك) ميگرفت تو اون سرما ميشسيم ميخورديم و ميخنديدم خيلي سرد بود ...يه بار يه نفر كه مارو در حال خوردن يخمكا ديد برگشت گفت چيزي نيس خوب ميشيد قبل كنكور اين چيزا عاديه!...آره خلاصه يادش بخير...
    9- چجوریه میشه که کل استعدادها چکیدش یه ادم بشه؟
    10-اگه از یه لباس خوشت بیاد شدید بعد فقط سایز تو یه رنگ جلف داشته باشه چیکار میکنی؟ اصن مهم نيس برام...كلا اهل اينكه برم بيرون واسه خريد لباس نيسم فقط واسه عيدا به زور ميرم وگرنه بقيه سال به طور اتفاقي يا اينكه مادرم ميگيره همينجوري!
    11-هدفت از درس خوندن تو دکه چیه؟والا چي بگم ... من كه نميدونستم اينجا دكه اس!!! ولي كلا هدف خاصي ندارم ضمن اينكه ميدونم با مدركي كه خواهم گرفت نخواهم كاري كرد مگر از روي اجبار! چون چيزي كه من تو كامپيوتر دوست دارم تو ايران تدريس نميشه يعني هنوز تو دانشگاها نيس...
    12-بهترین معلم ابتدایی؟كلا يه معلم واسه ابتدايي داشتيم اونم خانم هوري(نميدونم درسه يا نه!) سليماني فر بود
    13-خدا را میشه یاد کرد حتی با .......؟ جای خالی پر کنبخشيدن
    14- موقعی که خیلی عصبانی هستی چی می کنی؟نميدونم شايد حرفي چيزي از دهنم در بره شايدم عصبانيتمو از درون تو خودم بريزم
    15-وقتی از چیزی ترسیدی چ عکس العملی در همون لحظه نشون میدی؟يهواكي جاخوردم ديگه! وقتي بترسي عكس العملت ترسيدن ميشه ديگه!موفق باشی سلامت باشيد

من مريض نيسم كه تو پستام خارج از نقل قول هم چيزي ميگمااااا آخه اگه خارج از نقل قول چيزي نباشه خطا ميده و ثبت نميشه!

---------- Post Merged at 08:19 PM ---------- Previous Post was at 08:12 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست ها

چطوری امیر؟ حالت خوبه؟ سوختی یا نه؟
    خووووووووووبم در حد دكه خودمون كه جاي دوري نره!شكر خدا اري...اميدوارم تونوم خوب باشي جناب مدير! راسي من بهت تبريك گفتم يا نه؟! يادم نمياد به هر حال ببخشيد ...مباركت باشه.اولاش سوزش داشت ولي الان با توجه به برودت هوا نه ديگه خوبه گرمم ميكنه!
    ویرایش توسط مجتبی : 12-15-2012 در ساعت 08:45 PM

خدایا چنان کن سرانجام کار ؛ تو خوشنود باشی و ما...

كاربر درجه 3
    عاطفه آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    137
    میزان امتیاز
    16

اگه تکراری بود جواب نده.تا حالا عاشق شدی؟؟اگه اره هنوزم عاشقی یا فارق شدی؟؟
    تو روزایی که خیلی خسته میشم،واسه رفتن هوای تازه میخوام درست هرسال این روزا که میشه ،تورو بی حدو بی اندازه میخوام

كاربر درجه 3
    امیرحسین آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    219
    میزان امتیاز
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط empty arms نمایش پست ها
    یه سوال بپرسم که بی تفاوت نبود باشم حالت خوبه امیر جان؟ بسیار مختصر و مفید
    بي انصافيه اخه چطور دلت مياد با اين سوالاي پر تعدادت منو اذيت كني فرشاد!؟شكر خدا خوبم انشالله كه خودتم خوب خوب باشي....الان ياد زائرين افتادم كه وقتي از زيارت برميگردن هركي بشون ميرسه ميگه زيارت قبول! چندصدبار اين زيارت قبول رو ميشنون!!!

---------- Post Merged at 08:30 PM ---------- Previous Post was at 08:25 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط legolas نمایش پست ها
    اگه تکراری بود جواب نده.تا حالا عاشق شدی؟؟اگه اره هنوزم عاشقی یا فارق شدی؟؟
    هع! هم خنده داره هم دردناكه برام!نميدونم عشقه يا چيزه ديگه ... شايدم به قد و قوارم نمياد اين چيزا...اما دوس دارم عشق باشه...يا شايدم آره... عاشقم...ولي نه فارق نشدم...فهميدم ولي نفهميدم چي گفتم!!!!!!
    ویرایش توسط مجتبی : 12-15-2012 در ساعت 08:52 PM

مدیر باز نشسته
    مجتبی آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    316
    میزان امتیاز
    18

بازم سلام
    62. اگر میشد نامزد ریاست جمهوری بشی، میشدی؟
    63.در انتخابات اینده به کی رای میدی؟
    64. به نظرت رییس جمهور بعدی کیه؟
    65. بهترین رفیقت؟
    66.بدترین دشمنت؟
    67.الگوت کیه ؟
    68.اصفهانی هستی یا قمی؟
    69.چند جور بند کفشت بلدی ببندی؟
    70.اهل جوراب سوراخ پوشیدن هستی؟
    71.نظرت در مورد دوست ناباب چیه؟

اصا به جهنم که "به جهنم"....

كاربر درجه 3
    امیرحسین آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    219
    میزان امتیاز
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط مجتبی نمایش پست ها

بازم سلام و بازم عليك سلام يار عزيزم!!!
    62. اگر میشد نامزد ریاست جمهوری بشی، میشدی؟اگه اونطوري كه تو افكارم هستم ميبودم چرا كه نه.
    63.در انتخابات اینده به کی رای میدی؟باور كن اصن نامزداي رياست جمهوري رو اسمشونم يادم نيس.
    64. به نظرت رییس جمهور بعدی کیه؟از اونجايي كه نميدونم نامزدا كيان نميتونم حدسي بزنم...ولي فقط دوسدارم كسي كه رييس جمهور ميشه به ملت خدمت كنه...
    65. بهترین رفیقت؟ خدا...

66.بدترین دشمنت؟ شيطان...
    67.الگوت کیه ؟ دلم ميخاد بگم حضرت علي عليه السلام ولي چون به سخنان و وصيعت هاي ايشون عمل نميكنم و اصلا دنبالشون نميرم روم نميشه...
    68.اصفهانی هستی یا قمی؟ گفتم كه تو يكي از روستاهاي اصفهان به دنيا اومدم و تحصيلات ابتدايي رو تو اونجا بودم. نه اصفهانيم نه قمي!
    69.چند جور بند کفشت بلدی ببندی؟دو جور. يكي گره كور كه هيچ احدالناسي اين كارو نميكنه يكي هم معمولي ديگه.از همينا كه ميكشي وا ميشه اسمشو نميدونم چي بايد بگم!!!
    70.اهل جوراب سوراخ پوشیدن هستی؟من خودم با جوراب سوراخ مشكلي ندارم ولي نميدونم چرا مردم استقبال نميكنن از جوراب سوراخ !!!!!!!!!!
    71.نظرت در مورد دوست ناباب چیه؟دوست ناباب دوست نابابه ديگه...نميدونم چرا اما بعضيا جوگير شدن رو دوسدارن يا چه ميدونم فك ميكنن هنره...

اره خلاصه...
    ویرایش توسط مجتبی : 12-15-2012 در ساعت 10:52 PM

عضو جديد قمیا
    Amir91 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    15
    میزان امتیاز
    0

ایندفعه سعی کردم که سوال سخت نپرسم......
    اگه بخوای خودت بری مسافرت کجا رو با چه وسیله ای و با چه کسی انتخاب می کنی.

وسیله ها شامل:پیاده(خط 11)،موتور،ماشین،قطار،هواپیما،کشتی،خر.
    مکان شامل: شمال،جنوب،شرق،غرب،جنوب شرقی یا غربی،شمال شرقی یا غربی.
    فرد مورد نظر شامل: تنها،خانوادگی(شامل هر یک از افراد خانواده هم می تونه باشهدوستات،بهترین دوستت،عشقت.

كاربر درجه 3
    عاطفه آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    137
    میزان امتیاز
    16

امیر چقدر وفاداری؟؟؟ چفدر به اطرافیانت کمک میکنی؟؟ اگه کسی جز تو کس دیگه ای رو نداشته باشه که کمکش کنی بهش کمک میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟:دی
    تو روزایی که خیلی خسته میشم،واسه رفتن هوای تازه میخوام درست هرسال این روزا که میشه ،تورو بی حدو بی اندازه میخوام

كاربر درجه 3
    امیرحسین آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    219
    میزان امتیاز
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir91 نمایش پست ها
    ایندفعه سعی کردم که سوال سخت نپرسم......اگه بخوای خودت بری مسافرت کجا رو با چه وسیله ای و با چه کسی انتخاب می کنی.وسیله ها شامل:پیاده(خط 11)،موتور،ماشین،قطار،هواپیما،کشتی،خر.مکان شامل: شمال،جنوب،شرق،غرب،جنوب شرقی یا غربی،شمال شرقی یا غربی.فرد مورد نظر شامل: تنها،خانوادگی(شامل هر یک از افراد خانواده هم می تونه باشهدوستات،بهترین دوستت،عشقت.مسافرت!!؟

نميدونم!!! از مسافرت خوشم نمياد يا اينكه خيلي تنبليم ميشه و به خاطر تنبليه كه خوشم نمياد!!!!شمال و جنوب و مشرق و مغربش فرق نميكنه...يه جايي كه حس كنم خوش ميگذره اونجا بهم! وسيلشم ماشين و قطار رو بيشتر ميپسندم.فرد موردنظر خانواده + عشق!!!!!!!

راستي تو پستاي قبلي ديدم كه چندتا سوال رو جا انداختم از دوستان معذرت ميخام قصد پاسخ ندادن نداشتم چون سوالات نياز به تفكر بيشتري داشت ميرفتم سوال بعدي ولي يادم رفته بود كه در آخر جواب اون سوال ها رو هم بدم...مجتبي لطف كن اون سوالايي كه بي حواب مونده رو تو يه پست بذار كه جواب بدم...بازم ببخشيد...مرسي

ویرایش توسط مجتبی : 12-16-2012 در ساعت 10:25 PM

مدیر باز نشسته
    مجتبی آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    316
    میزان امتیاز
    18

سلام

نوشته اصلی توسط مجتبی

28. به نظرت تاریخ تولد مهندس کیه؟

نوشته اصلی توسط بانوی شرقی

7-خیلی خسته ایی و کلافه بعد یکی از دوستات ازت میخواد یه مسئله رو براش توضیح بدی چیکار میکنی؟

9- چجوریه میشه که کل استعدادها چکیدش یه ادم بشه؟

اصا به جهنم که "به جهنم"....

كاربر درجه 3
    امیرحسین آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    219
    میزان امتیاز
    18

امیر چقدر وفاداری؟؟؟(مكث طولاني) نميدونم...بستگي داره در چه مقوله اي باشه (البته اگه مقوله رو درست نوشته باشم!!!)
    چفدر به اطرافیانت کمک میکنی؟؟تا ادنجايي كه بدونم و بتونم!
    اگه کسی جز تو کس دیگه ای رو نداشته باشه که کمکش کنی بهش کمک میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟تلاشمو ميكنم كه روشو زمين نزنم...:دی
    :دي

---------- Post Merged at 12:19 AM ---------- Previous Post was at 12:10 AM ----------

سلام نوشته اصلی توسط مجتبی
    28. به نظرت تاریخ تولد مهندس کیه؟ 66/6/6

نوشته اصلی توسط بانوی شرقی
    7-خیلی خسته ایی و کلافه بعد یکی از دوستات ازت میخواد یه مسئله رو براش توضیح بدی چیکار میکنی؟ اگه كسي باشه كه باهاش راحتم دو حالت داره يا اينكه باش صميميم يا اينكه نه معموليم اگه صميمي باشه يحتمل ميتوضيحم براش اگه معمولي باشه بش ميگم خستم.اگرهم كسي باشه كه باهاش راحت نيسم يه جوري سريع و خلاصه توضيح ميدم براش.
    9- چجوریه میشه که کل استعدادها چکیدش یه ادم بشه؟به نظرم وجود چيزايي مث اخلاق و شعور و از اين قبيل خصوصيت ها تو انسان مثله شيرازه ميمونه و بقيه تخصصا و استعدادها برگه هاي لاي شيرازه....يعني شيرازه باعث يكپارچگي ميشه!وگرنه بدون وجود شيرازه كم كم برگه ها از هم جدا ميشن و هر كدوم به يه سمتي ميرن و به قول معروف آدم انسانيتشو از دس ميده!!! ممنون مجتبي جان...
    ویرایش توسط مجتبی : 12-16-2012 در ساعت 11:57 PM

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین