نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: فیلم اهانت آمیز به حضرت محمد (ص)

كاربر درجه 3
    امیرحسین آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    219
    میزان امتیاز
    18

Angry فیلم اهانت آمیز به حضرت محمد (ص)

سیمافان : فیلم موهن «زندگی محمد [ص] رسول اسلام» که علیه پیامبر اعظم(ص) در آمریکا ساخته شده دارای توهین هایی به آن حضرت است که زبان از بیان آنها حیا می کند.

به گزارش سیمافان ، قبطیان مصری مهاجر در آمریکا با همکاری تیری جونز کشیش دیوانه آمریکایی اقدام به ساخت فیلمی در توهین به پیامبر اعظم(ص) کرده اند.

بنابراین گزارش برخی از صحنه های این فیلم موهن که منتشر شده نشان می دهد این فیلم به رابطه پیامبر اکرم(ص) با حضرت خدیجه(س) و عایشه می پردازد و صحنه های آن به گونه ای است که زبان از بیان آنها حیا می کند.

گروه موسوم به «قبطیان مهاجر» در آمریکا اعلام کرده اند قصد دارند این فیلم «زندگی محمد[ص] رسول اسلام» نامگذاری شده و اخیرا به کارگردانی سام باسیل ساخته شده است را (۱۱ سپتامبر) به نمایش درآورد.

* فیلم فردا و در دادگاه مزعوم کشیش دیوانه آمریکایی به نمایش گذاشته می شود

آنان قرار است این فیلم را برای نخستین بار در حرکت موهن تیری جونز که به آن «محاکمه مردمی محمد[ص]» می گوید به نمایش درآورند.

بنابر این گزارش این فیلم که با حمایت مرکزی به نام «هیئت عالی حکومت قبطیان» و کلیسای تیری جونز ساخته شده با صحنه هایی از حملات گروه های تندرو به یک داروخانه مربوط به پزشکی قبطی را نشان می دهد و سپس به حیات پیامبر اعظم(ص) منتقل می شود.

در این فیلم نقش پیامبر اسلام را یک بازیگر آمریکایی در نهایت سیاهی بازی می کند و در آن تلاش شده که نزول وحی بر پیامبر اسلام(ص) را دروغ معرفی کنند.

بنابر این گزارش با پخش بخش هایی از این فیلم در فضای مجازی و اقدام موهن قبطیان مهاجر مصری، نخستین واکنش ها از مصر علیه این اقدام برخاسته است.

* محکومیت ساخت فیلم توسط «شورای جهانی قبطیان» و مفتی اعظم مصر

در نخستین اقدام «شورای جهانی قبطیان» در مصر در بیانیه ای رسمی این اقدام را به شدت رد کرده و عنوان کرده که قبطیان مهاجر به دنبال ایجاد اختلاف در بین قبطیان هستند که در کنار مسلمانان زندگی می کنند.

علی جمعه مفتی اعظم مصر نیز ساخت این فیلم را به شدت محکوم کرده و آن را توهینی به بزرگترین نماد مقدس جهانی و اسلامی یعنی پیامبر اعظم(ص) دانسته است.

وی بهانه هایی از قبیل آزادی بیان و اندیشه درباره تولید چنین فیلم هایی را رد کرده و افزوده است: توهین به مقدسات ادیان هرگز در آزادی بیان قرار نمی گیرد بلکه بخشی از پایمال کردن حقوق بشر است.
    تیری جونز کشیش دیوانه آمریکایی در ادامه اقدامات ضداسلامی اش اخیرا اعلام کرد که قصد دارد آنچه را که خودش «محاکمه مردمی پیامبر اسلام» خوانده است، در ۱۱ سپتامبر و در همبستگی با کشته شدگان آن حادثه برگزار کند که در آن قرار است یک مسیحی مصری و دارنده مدرک الهیات شرکت کند.

خدایا چنان کن سرانجام کار ؛ تو خوشنود باشی و ما...

كاربر درجه 3
    امیرحسین آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    219
    میزان امتیاز
    18

پیش فرض پاسخ : فیلم اهانت آمیز به حضرت محمد (ص)

میخوان با این فیلما بگن که حضرت محمد (ص) و ... همه دروغه !!!!!

با ساخت این فیلم مهری بر حقایق اسلام زدن...

اگه دروغ بود که توئه حرومزاده نمیومدی واسش فیلم بسازی...

اگه اسلام دروغ بود که نیازی به ساخت این فیلم نبود...

اگه دروغه پس چرا تو مکه تیرانداز گذاشتن واسه حضرت مهدی(عج) ...

خدایا چنان کن سرانجام کار ؛ تو خوشنود باشی و ما...

مدیر نمونه خرداد ماه
    Mahdi.a آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    16
    میزان امتیاز
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir21 نمایش پست ها
    میخوان با این فیلما بگن که حضرت محمد (ص) و ... همه دروغه !!!!!

با ساخت این فیلم مهری بر حقایق اسلام زدن...

اگه دروغ بود که توئه حرومزاده نمیومدی واسش فیلم بسازی...

اگه اسلام دروغ بود که نیازی به ساخت این فیلم نبود...

اگه دروغه پس چرا تو مکه تیرانداز گذاشتن واسه حضرت مهدی(عج) ...
    متاسفانه اشتباه فکر میکنی امیر جان.
    اونا دارن با سیاست جلو میرن و مارو خراب میکنن اونوقت ماهم نشستیم و میگیم مهر زدند بر اسلام و...
    شما توی قم زندگی میکنی و واقعیت هارو داری میبینی اما اونی که اسلام هم به گوشش نخورده با دیدن اینجور فیلم ها چهره اسلام همونطوری واسش ساخته میشه مگر اینکه غیر اون ثابت بشه که وظیفه ماست اما ما چیکار میکنیم...؟
    ...

مدیر باز نشسته
    مجتبی آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    316
    میزان امتیاز
    18

این ها همه نقشه استکبار جهانیه ؛ اول فیلمی پخش میکنند و به مخاطب خود القا میکنند که مسلمانان وحشی اند ؛ بعد عوامل خود را میفرستد تا مهره خود را در لیبی برای اهداف والاتر بکشند ؛ بعد هم به مخاطب خود میگویند ببینید آنچه در فیلم گفته میشد حقیقت داشت و مسلمانان وحشی اند !
    این ها همه در راستای اسلام حراسی آمریکاست

اصا به جهنم که "به جهنم"....

مدیر کل سایت
    قمیا آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    144
    میزان امتیاز
    10

از این وحشیا انتظار دیگه ای نمیشه داشت

یه عده ترسو هستند که در نهایت همشون از بین میرن.کسانی که به جنگ اسلام اومدن همه بازنده بودن در آخر

مدیر کل سایت
    قمیا آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    144
    میزان امتیاز
    10

خبرگزاری فارس: ساخت فیلم اهانت ‌آمیز به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) مورد حمایت مالی یک موسسه‌ قطری را داشته است.

این خبرگزاری افزود: شبکه‌های اجتماعی در اینترنت تصویری منتشر کرده‌اند که فاش می کند فیلم اهانت آمیز به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) با حمایت و پشتیبانی مالی موسسه "النور القابضه" قطر صورت گرفته است.

درپی فیلم موهن به ساحت پیامبر اکرم(ص) توسط فیلم ساز اسرائیلی مقیم آمریکا، موجی از اعتراضات سراسر جهان اسلام را فرا گرفت.

مدیر انجمن موبایل قم
    Majid_M آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    201
    میزان امتیاز
    22

كلا هر فيلمي كه ساخته ميشه يك هدف خاصي داره.....

من ادعاي مسلمون بودن نميكنم ولي در كل اهانت به هر شخصيتي از نظر من اشتباهه.

به نظر من دليلي نداره كه ما بخوايم اينجا الكي خون خودمونو كثيف كنيم يا اينكه بار گناهمونا زياد كنيم چون نوشته

هاي ما مثل فريادِ زير آب به هيچ جا نميرسه .

در مورد پيامبر هم تا جائي كه من ميدونم كليه اديان حضرت محمدو روش زندگيشو همه خوب ميشناسن .

اين عكسو از روي يك فيلم آمريكائي به نام Super Bad گرفتم.

نكته:موضوع اين فيلم هيچ ربطي به پيامبر يا فيلم موردِ نظر شما نداره .

اين عكسو فقط به خاطر اون ي تيكه زير نويسش گذاشتم. . .

"Super bad" يك كمدي دبيرستاني است و واجد شوخي هاي ناپخته، اما فلسفه اصلي اين كمدي چنين نيست. وراي ظواهر فيلم، در ساخت آن اساساً مشاهداتي حقيقي و خاص بكار گرفته شده اند مانند اينكه يك نوجوان دبيرستاني با تمام حال و هواي مخصوص اين سن و سال مدنظر كارگردان بوده است.
    "Super bad" با مشكلات و سختي هاي مختص اين سن و داشتن افكار يك فرد بزرگسال ساخته شده است. فيلم عجين شده با مسائل شايع نوجواني، كمرويي ها، حماقت ها و خوشي هاي زياد و لذت هايي كه مختص اين دوره سني است.
    يك مزيت فيلم اين است ما را وادار مي سازد نوجوانان پسر يا دختر را با طرز تفكر زنان و مردان بزرگسال تلقي كنيم حتي اگر تعبير پسران در فيلم "Super bad" اين باشد كه دختران موجوداتي حيرت انگيز و معماگونه هستند.
    زيرساخت فيلم "Super bad" هيجان و اضطراب نسبت به آينده در پيش روست و اين از تم اصلي دريافت مي شود كه «ست» و «ايوان» بزودي به دو دانشكده مختلف خواهند رفت و طبعاً يكديگر را كمتر خواهند ديد. همزمان مي خواهند در عين يأس و نااميدي از دنياي عجيب دختران نيز سردربياورند كه فيلم بر اين اشتياق تأكيد دارد اين كه اگر پاسخ مثبت به اين احساس طبيعي داده شود و وارد اين دنياي خاص بشوند، هرگز از آن خلاصي نيافته، خودشان هم تركش نخواهند كرد. نيز چيزي را كه بدست مي آوري بزودي منجر به از دست دادن چيز ديگري خواهد شد

محصول: آمريك

نامزد دريافت جايزه بهترين فيلم كمدي و موزيكال Teen Choice

كارگردان:
    گرگ موتولا

فقط ميخواستم بگم كه (مشك آن است كه ببويد نه آنكه عطار بگويد)

پيامبر به نظر من اعمال درستش در طول تاريخ رسانا تر از هر رسانه يا تلوزيوني بوده و هست . . .
    ویرایش توسط Majid_M : 09-14-2012 در ساعت 07:37 PM
    پیش از آنکه درباره ی، زندگی،گذشته و شخصیت من قضاوت کنی،خودت را جای من بگذار:
    از مسیری که من گذشته ام عبور کن|
    با غصه ها ، تردیدها ، ترسها ، دردها و خنده هایم زندگی کن....
    یادت باشد:
    هر کسی سرگذشتی دارد!

هر گاه به جای من زندگی کردی،
    آنگاه میتوانی درباره ی من قضاوت کنی...
    Majid_M

مدیر انجمن موبایل قم
    Majid_M آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    201
    میزان امتیاز
    22

آمار نظر سنجي فيلم درyoutoube

پیش از آنکه درباره ی، زندگی،گذشته و شخصیت من قضاوت کنی،خودت را جای من بگذار:
    از مسیری که من گذشته ام عبور کن|
    با غصه ها ، تردیدها ، ترسها ، دردها و خنده هایم زندگی کن....
    یادت باشد:
    هر کسی سرگذشتی دارد!

هر گاه به جای من زندگی کردی،
    آنگاه میتوانی درباره ی من قضاوت کنی...
    Majid_M

كاربر درجه 2
    sms آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    51
    میزان امتیاز
    20

هر چند سخته و خیلیم ترس داره به عنوان یه گناهکار فقط میگم این مشکلات و اختلاف نظر ها فقط با ظهور آقا امام زمان(عج) حل میشه...الهم عجل الولیک الفرج...الی آمین...

هرچند توی این دوره زمونه آدم هایی که دارن از اسلام دور میشن زیادن باید قوی باشیم و خیلی به این خرافاتی که غربی ها درست میکنن و میخوان مغز ما رو شستشو بدن اعتنایی نکنیم ...

کلا این نظر شخصیه منه و روشی برای زندگیه منه که زندگیت رو بکن و کاری به کار هیچ کس نداشته باش خدا بالاسرمون هست و جای حق هم نشسته...یا علی