صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

موضوع: بازی های محبوب کامپیوتری خود را معرفی کنید

ناظر کل انجمن ها
    sepehrad آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    196
    میزان امتیاز
    10

پیش فرض بازی های محبوب کامپیوتری خود را معرفی کنید

پنج بازی برتر سال

Sid Meier’s Civilization V: Gods & Kings
    این بازی که در فارسی تمدن 5 خوانده می‌شود، میراث‌دار 4 نسخه گذشته است که نخستین نسخه آن توسط شرکت 2کا گیمز در سال 2010 روانه بازار شد. سبک این بازی استراتژی نوبتی است. شما رهبری یکی از تمدن‌های ماقبل تاریخ را برعهده می‌گیرید و وظیفه خواهید داشت آن را به بهترین شکل اداره کنید. شما باید ضمن گسترش قلمرو، در زمینه علوم، دیپلماسی، اقتصاد و امور نظامی پیشرفت کنید. در نسخه‌های قبلی قابلیت توسعه مذهب و جاسوسی نیز وجود داشت که در این نسخه حذف شده‌اند. در این بازی بسیار جذاب که امکان انجام آن از طریق شبکه و اینترنت نیز وجود دارد، رهبران به زبان خود صحبت می‌کنند. به طور مثال ناپلئون بناپارت به زبان فرانسوی صحبت می‌کند ولی مناسبات دیپلماتیک به زبان انگلیسی است. البته اشکال بزرگ در این زمینه این است که داریوش هخامنشی به زبان آرامی صحبت می‌کند که ریشه زبان‌های عربی و عبری است. تمدن 5 مناسب افراد بالای 10 سال است و روی سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک 10 قابل نصب است. شما می‌توانید آن را به صورت تک نفره یا چند نفره و از طریق موس یا کیبورد بازی کنید.

Diablo III
    داستان دیابلو 3، 20 سال پس از دیابلو 2 اتفاق می‌افتد. این بازی اکشن در ژانر فانتزی تاریک و ترسناک ساخته شده است. دیابلو 3 را می‌توانید به صورت تک‌نفره یا چندنفره بازی کنید. نکته بسیار مهم درباره این بازی این است که در 24 ساعت ابتدایی ارائه، 5/3 میلیون نسخه فروخت و رکورد جدیدی را در زمینه سرعت فروش بازی‌های رایانه‌یی به نام خود ثبت کرد. در پرفروش‌ترین بازی‌ها در تمام سال‌ها، این بازی رتبه دهم را به خود اختصاص داده است. افراد بالای 15 سال با داشتن کامپیوتری با حداقل پردازنده 8/2گیگاهرتزی، 5/1 گیگابایت رم و کارت گرافیکی با 256 مگابایت حافظه، می‌توانند به استقبال این بازی بروند. بدیهی است چنین سیستمی نمی‌تواند این بازی را با بهترین گرافیک اجرا کند و بهتر است به فکر پردازنده دو هسته‌‌یی، دو گیگابایت رم و کارت گرافیک 512 مگابایتی باشید. سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک قابلیت اجرای این بازی را دارند. دیابلو 3 به طور میانگین از مراجع و وب‌سایت‌های بررسی بازی امتیاز 9 از 10 را گرفته است که امتیاز بسیار خوبی به شمار می‌رود.

Street Fighter X Tekken
    همانطور که از نام بازی پیداست، شخصیت‌های محبوب دوبعدی استریت فایتر که ساخته شرکت کپ کام هستند، در یک محیط مبارزه‌یی در مقابل شخصیت‌های سه‌بعدی تکن شرکت نامکو قرار می‌گیرند. احساس نوستالژیک مخاطبان نسبت به این شخصیت‌ها کمک بسیاری به فروش این بازی جذاب کرده است. نسخه پلی‌استیشن 3 و پلی‌استیشن ویتای این بازی 12 شخصیت بیشتر از نسخه ویندوز و ایکس باکس 360 آن دارد که البته قرار است این 12 شخصیت طی یک به روزرسانی به نسخه‌های این دو پلت‌فرم نیز اضافه شوند. همچنین نسخه کوچکی از آن برای آیفون و آی‌پد نیز ارائه شده است. استریت فایتر مقابل تکن مناسب نوجوانان بالای 12 سال است و برای اجرای آن روی ویندوز به پردازنده 2 هسته‌‌یی، یک گیگابایت رم و کارت گرافیکی با حداقل 256 مگابایت حافظه نیاز خواهدبود و صد البته بهتر است 2 گیگابایت رم و کارت گرافیک 512 مگابایتی در اختیار داشته باشیم.

Alan Wake
    شرکت فنلاندی رمدی اینترتینمنت پس از آنکه در مکس‌پین 3 دخالتی نداشت، به تولید بازی دلهره‌آور «آلن ویک» پرداخت. آلن، یک نویسنده رمان‌های پرفروش ترسناک است ولی خواب‌هایی که می‌بیند باعث می‌شود به اصرار نامزدش آلیس به یک کلینیک در شهر برایت فالز مراجعه کند. در راه در حالی که آلیس رانندگی می‌کند، یک تصادف رخ می‌دهد و آلن پس از به هوش آمدن متوجه می‌شود آلیس ناپدید شده است.
    او به برایت فالز و کلینیک واقع در آن می‌رود و در زمینه بهبود بیماری موفق می‌شود. ولی با دیدن زنی مرموز که شباهت زیادی به آلیس دارد، کابوس‌ها دوباره به سراغش می‌آیند. آلن مجددا شروع به نوشتن می‌کند و این‌بار متوجه می‌شود شهر برایت فالز همگام با نوشته‌های او تغییرات چندش‌آوری پیدا می‌کند. آلن تنها یک کلت و یک چراغ قوه در اختیار دارد و ضمن محافظت از جان خود باید از اتفاقات رخ داده پرده بردارد. موسیقی این بازی توسط پتری آلانکو ساخته شده است. البته موسیقی پایانی توسط همان گروه محبوب فنلاندی ساخته شده است که ساخت موسیقی پایانی مکس‌پین 2 را نیز برعهده داشتند. این بازی علاوه بر ایکس باکس 360، روی کامیپوتر شخصی مبتنی بر ویندوز با پردازنده 2 هسته‌یی حداقل 8/2 گیگاهرتزی، 2 گیگابایت رم و 512 مگابایت حافظه گرافیکی قابل اجراست.
    کارت گرافیک باید از دایرکت ایکس 10 پشتیبانی کند. نسخه ایکس باکس 360 آلن ویک مربوط به سال 2010 است ولی نسخه ویندوزی آن در سال 2012 عرضه شد. این بازی توسط گیم‌پد انجام می‌شود و مناسب افراد بالای 15 سال است. آلن ویک نیز همچون تمام نسخه‌های مکس‌پین سوم شخص تیراندازی است.

Max Payne 3
    سومین نسخه بازی این پلیس محبوب را «راک استار» منتشر کرده است. نویسنده این بازی نیز برخلاف دو نسخه قبلی تغییر کرده است. نسخه‌های گذشته مکس‌پین به حدی محبوبیت پیدا کردند که فیلمی با همین عنوان برپایه این بازی ساخته شد که موفقیت بسیاری را از آن خود کرد. مکس‌پین یک افسر پلیس است که خانواده‌اش را طی یک سوء قصد توسط مجرمان از دست می‌دهد. دو نسخه گذشته به روایت این داستان و اتفاقات مرتبط با آن می‌پرداختند. در این نسخه که مکس با ظاهری متفاوت در آن حضور دارد، 12 سال از اتفاقات قبلی گذشته است و او به عنوان محافظ یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل مشغول فعالیت است. علاوه بر ظاهر، خلقیات او نیز تحت تاثیر از دست دادن خانواده‌اش و مشکلات پس از آن تغییر کرده و مجبور است به طور مداوم قرص اعصاب مصرف کند. سبک این بازی سوم شخص تیراندازی است. کنترل مکس‌پین در اختیار شماست ولی اطراف را از دید او مشاهده نمی‌کنید و به عنوان یک شخص سوم می‌توانید او را ببینید.
    در مکس‌پین 3 مانند بازی دزدی بزرگ اتومبیل (GTA) از موتور «ریچ» استفاده شده است و به همین دلیل امکان بازی در شبکه نیز برای مخاطب فراهم است. قابلیت روز و شب در این نسخه وجود دارد و محیط بازی نیز قابل تخریب است. برخلاف دو نسخه گذشته امکان پنهان شدن برای شخصیت بازی وجود دارد.
    مکس‌پین تاکنون برای رایانه‌های شخصی مبتنی بر ویندوز و همچنین کنسول‌های ایکس باکس 360 و پلی‌استیشن 3 ارائه شده است. برای این بازی شما به موس و کیبورد و کامپیوتری با حداقل پردازنده دو هسته‌یی 4/2 گیگاهرتز، رم دو گیگابایتی و کارت گرافیک جیفورس 8800 و بالاتر یا رادئون 4850 و بالاتر نیاز خواهید داشت. انجام این بازی برای افراد بالای 18 سال مناسب شمرده شده است.

بازی محبوب شما چیست؟
    سیر شده ام از بس که از آدم هـا زخـم خورده ام!!
    خدا خیرتان بدهد به من محبت دروغین تعارف نکنید.
    من سیرم ...

سپهراد

ناظر کل انجمن ها
    sepehrad آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    196
    میزان امتیاز
    10

پیش فرض پاسخ : بازی های محبوب کامپیوتری خود را معرفی کنید

یکی از بازی محبوب من call of duty یا ندای وظیفس که هرساله دنبال و نسخه جدید اون را تهیه میکنم
    بازی GTA هم فوق العادس
    همینطور PES
    سیر شده ام از بس که از آدم هـا زخـم خورده ام!!
    خدا خیرتان بدهد به من محبت دروغین تعارف نکنید.
    من سیرم ...

سپهراد

کاربر حرفه ای
    حسین آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    633
    میزان امتیاز
    32

قارچ خور عشق منه
    جیگرشو بخورم
    حضرت امام رضا علیه السلام فرمود:
    مَنْ زَارَ قَبْرَ الحُسَیْنِ به شطِّ الفُرَاتِ، کَانَ کَمَنْ زَارَ اللّهَ فَوْقَ عَرْشِهِ «4»
    کسی که قبر حسین را در کربلا زیارت کند، مانند کسی است که خدا را بر فراز عرشش زیارت کرده است!

غافلگیر کردن بنده از جانب خداوند به این شکل است که به اون نعمت فراوان دهد و توفیق شکر گزاری را از او بگیرد

كاربر درجه 5
    شهر آشوب آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    63
    میزان امتیاز
    12

به نظر من need for speed hot pursuit بازی خیلی خوبیه هم گرافیک بالا هم صحنه های جالب
    need for speed run توصیه میکنم اصلا این بازی نخرید چون خیلی بی خوده
    بازی prince of persia خیلی بازی خوبیه من همیشه دنبالش میکنم خیلی هیجانی هستش یه سره رو درو دیوار میگرده واس خودش
    همون طور که مهدی عزیز گفتن بازی gta و call of هم بازی های عالی هستن
    بازی استراتژی هم جنگهای صلیبی عشقه
    من همونم
    همون که که بی نگاهت جون نداره
    همون که براش بی تو بودن دلیلی نداره
    همون که بی تو امیدی نداره
    همون که جز بغل گرفتن سنگ قبرت آغوشی نداره
    همون که جز حرف زدن با سنگ قبرت همدمی نداره

محمد

مدیر انجمن موبایل قم
    Majid_M آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    201
    میزان امتیاز
    22

من اوايل Ghost ercon و call of و بازيهائي تو اين سبك بازي ميكردم ولي از وقتي كهDarksiders بازي كردم ديگه هيچ بازيي بهم حال نميده. از نظر من واقعا بازي جالب و خفنيه

پیش از آنکه درباره ی، زندگی،گذشته و شخصیت من قضاوت کنی،خودت را جای من بگذار:
    از مسیری که من گذشته ام عبور کن|
    با غصه ها ، تردیدها ، ترسها ، دردها و خنده هایم زندگی کن....
    یادت باشد:
    هر کسی سرگذشتی دارد!

هر گاه به جای من زندگی کردی،
    آنگاه میتوانی درباره ی من قضاوت کنی...
    Majid_M

مدیر باز نشسته
    مجتبی آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    316
    میزان امتیاز
    18

call of و شاهزاده ایرانی و به تا زه گی هم که Darksiders
    بازی های گروهی هم بیشتر مواقع Warcraft و Counter و ارباب حلقه ها
    pes هم گاهی بازی میکنم
    و....

اصا به جهنم که "به جهنم"....

مدیر نمونه خرداد ماه
    Mahdi.a آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    16
    میزان امتیاز
    18

زیاد اهل بازی کردن نیستم اما GTA رو خیلی دوست دارم.
    از GTA 2 سونی گرفته تا IV . (جدیداً هم که انکار داره GTA V میاد)
    قارچ خور هم خیلی دوست دارم.
    البته توی PlayStation.
    کوچکتر که بودم(دبستان) از صبح مینشستم بازی میکردم بازیش هم که SAVE نمیشد و دردسری بود!!
    خیلی خیلی حرفه ای بودم و میتونستم چشم بسته بازی کنم اما بازم نتونستم تا آخر برم.(طولانی بود)
    Pes هم چند وقت پیش بازی کردم (شاید برای سومین بار) از داداشم که همیشه بازی میکنه بردم! (نه یک دست حدود 10 دست در دو شب!!)
    ...

كاربر درجه 3
    سزار آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    179
    میزان امتیاز
    18

من قبلا مكس پين ١ بازي كردم خيلي خوشم اومد٦-٧ سال پيش . الان وقت بازي ندارم

مدیر کل سایت
    قمیا آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    144
    میزان امتیاز
    10

Swarm Assault

كاربر درجه 3
    امیرحسین آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    219
    میزان امتیاز
    18

بازیای با حجم بزرگ به درد معرفی کردن نمیخورن دارک سایدر و کال آف و ... که همه میدونن !

بهتون پیشنهاد میکنم بازیه کم حجم گیاهان علیه زامبی ها رو حتما بازی کنید...

کد:
    http://dl.yasdl.com/Game2012/Plants-vs-Zombies-v1.2.0.1073-Portable_%5BYasDL.com%5D.zip

البته ورژن جدید این بازی هم اومده البته من فقط همون اولی رو بازی کردم اما امروز این لینک رو پیدا کردم که از ورژن جدید این بازیه

کد:
    http://dl.yasdl.com/Game2012/Plants-vs-Zombies-v1.2.0.1073-Portable_%5BYasDL.com%5D.zip

خدایا چنان کن سرانجام کار ؛ تو خوشنود باشی و ما...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین