نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: انواع اکو سیستمهای آبی و خاکی

پیش فرض انواع اکو سیستمهای آبی و خاکی

با عرض سلام
    قابل توجه کلیه دوستان و عزیزان عضو این انجمن های معظم
    با توجه به عدم اشنایی اکثر هم میهنان عزیز با انواع اکو سیستمهایی که در خانه و محل کار می توان از انها نگهداری نمود و طبیعت زیبا را در کنار خود داشت و از هزاران منفعت ان استفاده برد ما بر آنیم که این اکو سیستمها را کا ملا معرفی نماییم لذا این تاپیک در این تالار معظم تشکیل گردید تا دوستان در صورت اشتیاق ان را فعال نموده و به بحث پیرامون انواع اکو سیستمها مانند انواع آکواریوم،تراریوم،ویواریوم ،پالو داریوم و هم خانواده های انها بپردازیم
    دوستان در صورت اشتیاق تاپیک را فعال کنند تا یک به یک با تصویر به معرفی اکو سیستمها بپردازیم و به سئوالات عزیزان پاسخ دهیم
    پاینده و برقرار باشید
    شرکت دریاپری خلیج فارس تولید کننده انواع آکواریوم،تراریوم،پالوداری وم،ویواریوم و......
    www.daryapari.com

كاربر درجه 4
    am_ete آواتار ها
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض پاسخ : انواع اکو سیستمهای آبی و خاکی

من خیلی به آکواریوم علاقه دارم وتوخونه آکواریوم(ابعادش:1مترطولشه،4 0سانت عرضش و70سانت هم ارتفاعشه)آب شیرین دارم ولی واقعا آب شور یه چیز دیگس اما هم پولشو ندارم و پولشم هم داشته باشم دلم نمیاد حداقل 1میلیون تومان برای راه اندازیش هزینه کنم!!!! هنوز هزینه راه اندازی آب شور پایین نیومده؟!تو قم آکواریوم خلیج فارس بود که یه آکواریوم آب شور با ابعاد کوچک(از اینایی که تانک ولوازمش آماده هست) با مرجان وصخره زنده 500 تومن قیمت داد ولی خب نسبت به قیمت ابعادخیلی کم بود و از سه طرف دید داشت بجز آکواریوم اکو سیستم های آبی دیگه چیاهستن؟

كاربر درجه 3
    سزار آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    179
    میزان امتیاز
    18

پیش فرض پاسخ : انواع اکو سیستمهای آبی و خاکی

نقل قول نوشته اصلی توسط am_ete نمایش پست ها
    من خیلی به آکواریوم علاقه دارم وتوخونه آکواریوم(ابعادش:1مترطولشه،4 0سانت عرضش و70سانت هم ارتفاعشه)آب شیرین دارم ولی واقعا آب شور یه چیز دیگس اما هم پولشو ندارم و پولشم هم داشته باشم دلم نمیاد حداقل 1میلیون تومان برای راه اندازیش هزینه کنم!!!! هنوز هزینه راه اندازی آب شور پایین نیومده؟!تو قم آکواریوم خلیج فارس بود که یه آکواریوم آب شور با ابعاد کوچک(از اینایی که تانک ولوازمش آماده هست) با مرجان وصخره زنده 500 تومن قیمت داد ولی خب نسبت به قیمت ابعادخیلی کم بود و از سه طرف دید داشت بجز آکواریوم اکو سیستم های آبی دیگه چیاهستن؟
    اگه خواستي رآه اندازي كني من بهت راهنمايي كامل ميكنم