نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: فروشگاه اینترنتی آل دیجتال (موبایل+ تبلت و....) داری نماد اعتماد الکترونیکی

كاربر درجه 3
    سزار آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    179
    میزان امتیاز
    18

Cool فروشگاه اینترنتی آل دیجتال (موبایل+ تبلت و....) داری نماد اعتماد الکترونیکی

این فروشگاه اینترنتی یکی ازمطمئن ترین مراکز خرید گوشی همراه و تبلت و... میباشد . يكي از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونيكي، ايجاد اعتماد و اطمينان در ميان كاربران خدمات الكترونيكي مي باشد.واین فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد.

شاید بدون اغراق بتوان گفت یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی چه از نظر کیفیت - قیمت مناسب - حمل با بیمه تا درب منزل میباشد و همچنین مرجعی کالا تا48 ساعت بعد از تحویل کالا با هزینه خود سایت میباشد.قیمت های سایت کاملا به روز میباشند.خدماتي كه در اين وب سايت ارائه ميشود عبارتند از:

· ارائه اطلاعات جامع و تخصصي شامل مشخصات و تصاوير انواع موبايل و دوربين

· امكان جستجو و مقايسه محصولات جهت امكان انتخاب محصول مناسب توسط مشتري

· ارائه قيمت و موجودي به روز محصولات

· ارائه جديدترين اخبار و تازه هاي مرتبط با حوزه فعاليت

· معرفي محصولات آينده

· انجمن گفتگو براي اعضا جهت پاسخ به سوالات

· پيگيري وضعيت گوشي در تعميرگاه

سرویس دیگر این فروشگاه اینترنتی را از سایر سایت های اینترنتی مجزا میکند معاملات کالا های دست دوم کاربران و مشتریان سایت آل دیجیتال به صورت اینترنتی و با روالی کارآمدو مشخص بین کاربران سایت انجام میشود
    . در قسمت " سوال خود را از ما بپرسید "سایت مشاوران خبره آل دیجیتال پاسخگوی سوالات ومشاوره در مورد خرید کالا موردنظر خود میباشند.

و آدرس اینترنتی سایت:

کد:
    http://www.alldigitall.ir/Default.aspx

در این قسمت لازم میدانم در مورد نماد اعتماد الکترونیکی توضیحاتی رو خاطر نشان کنم:

مهمترين عوامل مراجعه و اعتماد خريداران به فروشگاه هاي مجازي به شرح ذيل مي باشند :

1- شناسايي مالك فروشگاه و امكان مراجعه در صورت بروز اشكال.
    2- كامل و صحيح بودن اطلاعات كالا يا خدمات ارائه شده.
    3- گارانتي محصولات و ارائه خدمات پس از فروش.
    4- واضح بودن روند برگرداندن كالا و بازپس گيري پول.
    5- محفوظ ماندن اطلاعات شخصي و مالي خريداران.
    6- تاييد امنيت سايت توسط يك موسسه و مركز ملي اعتماد.

طبق مطالعات انجام شده تائيد فروشگاه مجازي توسط يك موسسه و مركز ثالث ، بيشترين تاثير در مراجعه و اعتماد خريداران به فروشگاه مجازي را دارد . در اين حالت خريدار از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنيت بيشتري دارد و اگر از اطلاعات شخصي وي سوء استفاده شو د ، مي تواند براي شكايت از فروشگاه مجازي متخلف به مراجع قانوني مراجعه نمايد.

در ايران مركز توسعه تجارت الكترونيكي مسئوليت ايجاد زير ساخت هاي امنيت و اعطاي نماد اعتماد الكترونيكي به فروشگاه هاي مجازي را برعهده دارد.

اعطاي نماد اعتماد الكترونيكي براي وب‌سايت هاي تجاري با هدف قانونمند كردن و چارچوب دهي به فعاليت فروشگاه‌هاي مجازي در حال انجام مي باشد. نماد اعتماد الكترونيكي به شكل يك علامت در بالاي سايت‌هايي كه از نظر قانوني فعاليت آنان مورد تائيد است به نمايش در مي آيد. ساماندهي سايت‌هاي تجاري در كشور موثرترين گام براي ايجاد فضاي تجارت الكترونيكي به‌خصوص B2C خواهد بود. به نحوي‌كه مردم در هنگام خريد از طريق اينترنت با اطمينان از اين‌كه سايت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسميت مي‌شناسند،‌ اقدام به خريد مي كنند.
    خريداران مي بايد با جستجو در فهرست وب سايت هاي مورد تاييد، از صحت "نماد اعتماد الكترونيكي" به نمايش درآمده در وب سايت ها اطمينان حاصل کنند.
    ویرایش توسط قمیا : 05-10-2012 در ساعت 12:06 PM

كاربر درجه 5
    mina90 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    49
    میزان امتیاز
    14

پیش فرض پاسخ : فروشگاه اینترنتی آل دیجتال (موبایل+ تبلت و....) داری نماد اعتماد الکترونیکی

من همیشه از دیجی کالا خرید میکنم . خیلی هم راضیم . اون هم سایته خوبیه و دارای همین نماد اعتماد الکترونیکیه . این هم آدرسشه

کد:
    http://www.digikala.com
    ویرایش توسط قمیا : 05-10-2012 در ساعت 12:06 PM

كاربر درجه 3
    سزار آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    179
    میزان امتیاز
    18

پیش فرض پاسخ : فروشگاه اینترنتی آل دیجتال (موبایل+ تبلت و....) داری نماد اعتماد الکترونیکی

نقل قول نوشته اصلی توسط mina90 نمایش پست ها
    من همیشه از دیجی کالا خرید میکنم . خیلی هم راضیم . اون هم سایته خوبیه و دارای همین نماد اعتماد الکترونیکیه . این هم آدرسشه

سلام شما الان قیمت یک کالا مشخص را در دو سایت چک کن متوجه تغییر در قیمت ها میشوی
    ویرایش توسط قمیا : 05-10-2012 در ساعت 12:07 PM

كاربر درجه 5
    mina90 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    49
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid_2011 نمایش پست ها
    سلام شما الان قیمت یک کالا مشخص را در دو سایت چک کن متوجه تغییر در قیمت ها میشوی
    مقایسه کردم همین الان گوشی نوکیا X2-05 دیجی کالا 113 تومن . آل دیجیتال 120 تومن . نوکیا Nokia C2-05 دیجی کالا 115 . آل دیجیتال 127.
    کاملا متوجه تفاوت قیمت ها شدم
    ویرایش توسط mina90 : 05-10-2012 در ساعت 11:56 AM

مدیر کل سایت
    قمیا آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    144
    میزان امتیاز
    10

اینجور پیش برید که همه فروشگاهارو تو این تاپیک میارید.اگه قصد معرفی دارید تاپیک جدا بزنید..مقایسه هم در تاپیک جدا

كاربر درجه 3
    سزار آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    179
    میزان امتیاز
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط mina90 نمایش پست ها
    مقایسه کردم همین الان گوشی نوکیا X2-05 دیجی کالا 113 تومن . آل دیجیتال 120 تومن . نوکیا Nokia C2-05 دیجی کالا 115 . آل دیجیتال 127.
    کاملا متوجه تفاوت قیمت ها شدم
    گوشی Samsung Galaxy Note N7000 16GBدرسایت آل دیجییتال 910000تومنه در حالی که در دیجی کالا 942000تومنه اینم تفاوتش تازه آل دیجیتال برای حمل کالا تا درب منزل هزینه ای دریافت نمیکند
    ویرایش توسط سزار : 05-10-2012 در ساعت 01:03 PM

مدیر کل سایت
    قمیا آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    144
    میزان امتیاز
    10

از فروشگاه های داخل شهر تهیه کنیم ارزونتر نیست؟

كاربر درجه 3
    سزار آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    179
    میزان امتیاز
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس نمایش پست ها
    از فروشگاه های داخل شهر تهیه کنیم ارزونتر نیست؟
    من اول تو فروشگاههای قم قیمت میگیرم مخصوصا الزهرا بعد مقایسه خرید میکنم . الان دیگه دوران تجارت الکترونیک . همین گوشی که بالا مثال زدم چند روز پیش برا یکی از دوستان از آل دیجیتال گرفتم. تو قم میگفتن 1000000