صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 28

موضوع: خاطرات باور نکردنی یک حاج اقا(2): دختران دانشگاه بايد اسلحه حمل نمایند.

ناظر کل انجمن ها
    alireza آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    168
    میزان امتیاز
    10

پیش فرض پاسخ : خاطرات باور نکردنی یک حاج اقا(2): دختران دانشگاه بايد اسلحه حمل نمایند.

خانم های مانتویی بسیار متین و محجوب و با شخصیتی دیدم که دیگه برام فرقی ندارن با یک خانم چادری.

از 3 فرسخی معلومه کی پاکه کی پاک نیست. حالا میخواد مانتو گشاد باشه میخواد چادر باشه.

اون حجب و حیائه اس که برا من مهمه. محجبه باشه اما چادر نداشته باشه. آخه چه اشکالی داره؟

روزانه 100 بار غیبت این و اون رو میکنند مردم ، بعد چادرشو میکشه روی دماغش یه چشمش پیداس. بابا چه فایده.
    اگر از خداوند (صاحب عزت و جلال )طلب آمرزش کنی خداوند تورا می آمرزد

پیش فرض پاسخ : خاطرات باور نکردنی یک حاج اقا(2): دختران دانشگاه بايد اسلحه حمل نمایند.

من از دوستانم یه سوال دارم
    چرا در مساله حجاب و عفاف فقط زوم کردن روی خانوم ها
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان و العافیه و النصر

با یزید بسطامی شبی نماز می کرد.

آوازی شنید که «هان ! شیخ خواهی که آن چه از تو می دانم با خلق بگویم تا
    سنگسارت کنند؟
    »

شیخ گفت: « ای بارخدایا! خواهی تا آن چه از رحمت تو می دانم و از کرم تو
    می بینم با خلق بگویم تا هیچ کست سجود نکند؟
    "

آوازی شنید که :نه از تو و نه از من

برحضرت كريم tamana چه حاجت است؟!

كاربر درجه 2
    sms آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    51
    میزان امتیاز
    20

چادر و مقنعه کاملا به خانمها شخصیت میده و حتی من خیلی از خانمها رو دیدم که با مانتو و مقنعه هستن و خیلی هم باشخصیت اصلا این حرفا همش قبول...

ولی حرف من چیز دیگس میگم که همه اینا به خود شخص بستگی داره که باطنش چطوری هست و چطوری رفتار میکنه اگر باطنت درست باشه

ببخشید بخشید برهنه هم بیایی توی خیابون هیچ کس کاری نداره ولی اگر باطنت کثیف باشه 10 تا چادرم دورشون بگیرن بازم فایده ای نداره...چیزی که ما مردا فکر کنم بهتر این قضیه رو نسبت به خانمها بتونیم تشخیص بدیم و من خودم با چشمام دیدم...

كاربر درجه 2
    sms آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    51
    میزان امتیاز
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط tamana نمایش پست ها
    من از دوستانم یه سوال دارم
    چرا در مساله حجاب و عفاف فقط زوم کردن روی خانوم ها
    تمنا خانم عزیز کسی زوم نکرده یه بحثی داریم عقاید یکدیگر رو نسبت به این قضیه روشن میکنیم همین آخه بعضی ها نسبت به خانمهای مانتویی یجورایی بد برداشت کردن...

كاربر درجه 5
    fatima7224 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    7
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط sms نمایش پست ها
    چادر و مقنعه کاملا به خانمها شخصیت میده و حتی من خیلی از خانمها رو دیدم که با مانتو و مقنعه هستن و خیلی هم باشخصیت اصلا این حرفا همش قبول...

ولی حرف من چیز دیگس میگم که همه اینا به خود شخص بستگی داره که باطنش چطوری هست و چطوری رفتار میکنه اگر باطنت درست باشه

ببخشید بخشید برهنه هم بیایی توی خیابون هیچ کس کاری نداره ولی اگر باطنت کثیف باشه 10 تا چادرم دورشون بگیرن بازم فایده ای نداره...چیزی که ما مردا فکر کنم بهتر این قضیه رو نسبت به خانمها بتونیم تشخیص بدیم و من خودم با چشمام دیدم...
    با تمام احترامی که برای آقا مرتضی قائلم با این حرفتون مخالفم..

یعنی واقعا میشه انقد خوب درون افراد رو شناخت؟!؟!؟

بعضی وقتا آدم فکر میکنه خودشم خوب نمیشناسه بعد شما چطور جرات میکنه بگی انقد خوب دیگران رو میتونی بشناسی؟!؟!؟

<<ببخشید بخشید برهنه هم بیایی توی خیابون هیچ کس کاری نداره >> چند تا نمونه بیارم این حرفتون نقض شه؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا فک میکنین چرا انقد از شمال بد میگن؟؟؟؟؟؟؟؟

تمام بی حجاباش کثیفن؟!؟!؟!

نه آقا مرتضی خیلیاشونم پاکن ولی تمام مشکلاتی که براشون پیش میاد بخاطر بی حجابیشونه
    لوکوربوزیه:
    من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح می دهم؛ زیرا ترسیم کردن سریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی می ماند...

كاربر درجه 3
    darya آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    150
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sms نمایش پست ها

شاير اگه كسي با باطن خوب ولي برهنه بياد بيرون به كسي كارنداشته باشه...ولي شما مطمعن باش خيلي خيلي ببخشيدا مطمعن باش بقيه باهاش كاردارن!!!
    چادر و يا مانتويي كه خانوم ها ميپوشن براي حفظ عزت و پاكي خودشونه...براي اينكه چشم هر ادم و نا ادمي به بدنش نيفته...!!!

درضمن اصلن چه چيز ازااين مهمتر كه خدا توقرانش مستقيم به خانوم ها گفته كه چجورلباس بپوشن...من و شما و بقيه چه كاره ايم؟؟؟!!!
    ویرایش توسط darya : 03-18-2012 در ساعت 10:37 AM

تــو کـہ مے خندیـــ

همـہ چے
    زیباستــــــــــ

مدیر انجمن معماری
    مهدیه آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    38
    میزان امتیاز
    21

ببین فاطیما جان ما اینجا قصد توهین به هیچ پوششی و نداریم همه ما هم میدونیم پوشش چادر به شرط درست سر کردن خیلی هم از مانتو بهتره همه ما میگیم این دلیل نمیشه چون چادر خوبه پس مانتو بده من توی فامیل خودمون مانتویی هایی داریم که واقعا آدم به حجاب اینا غبطه میخوره خانمای چادری فامیل همیشه از اینا تعریف میکنن من میگم تا وقتی ما چیزی و ندیدیم نباید قضاوت کنیم به نظر من این دو پوشش اصلا نباید با هم مقایسه بشن که باعث ناراحتی خانمهای مانتویی محجبه بشه

كاربر درجه 5
    پسر پائیز آواتار ها
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست ها
    خانم های مانتویی بسیار متین و محجوب و با شخصیتی دیدم که دیگه برام فرقی ندارن با یک خانم چادری.

از 3 فرسخی معلومه کی پاکه کی پاک نیست. حالا میخواد مانتو گشاد باشه میخواد چادر باشه.

اون حجب و حیائه اس که برا من مهمه. محجبه باشه اما چادر نداشته باشه. آخه چه اشکالی داره؟

روزانه 100 بار غیبت این و اون رو میکنند مردم ، بعد چادرشو میکشه روی دماغش یه چشمش پیداس. بابا چه فایده.
    علیرضا جان رنگ رخساره خبر میدهد از سر درون!!!!
    کسی که مانتو میپوشه به نظرت برای چیه؟
    وقتی که حضرت زهرا رو پشت در زدن حجابش کامل بود(همراه با چادر و ...)اما وقتی حضرت علی (ع) اون صحنه رو دید عبای خودشون رو روی جسم حضرت زهرا انداختن که حجم بدنشون مشخص نباشه!
    ما باید از اینا درس بگیریم!
    کسی که مانتو میپوشه تنها توجیهش اینه که راحتم!اما این راحتی میتونه به قیمتهای گرون تموم بشه!
    نمیگم همه ی مانتویی ها بد هستن و هر چی چادری هست خوبه!
    همه جا خوب و بد هست اما آدم باید بین خوب و خوبتر خوبتر رو انتخاب کنه!
    شاید خیلی از مانتویی ها از چادری ها هم بهتر باشن!اما اول و آخر مانتویی هستن!
    به قول دوستمون دریا حجاب ما به عنوان یه مسلمان تو قرآن ذکر شده و اون کاملترینه!!

البته این نظر شخصیه منه!

اما به نظرم بهترین سلاح همون چادره و کمتر از اون اصلا قانع نمیشم!

خمیده پشت از آن دارند پیران جهان دیده

که اندر خاک می جویند ایام جوانی را . . .

كاربر درجه 5
    fatima7224 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    7
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه نمایش پست ها
    ببین فاطیما جان ما اینجا قصد توهین به هیچ پوششی و نداریم همه ما هم میدونیم پوشش چادر به شرط درست سر کردن خیلی هم از مانتو بهتره همه ما میگیم این دلیل نمیشه چون چادر خوبه پس مانتو بده من توی فامیل خودمون مانتویی هایی داریم که واقعا آدم به حجاب اینا غبطه میخوره خانمای چادری فامیل همیشه از اینا تعریف میکنن من میگم تا وقتی ما چیزی و ندیدیم نباید قضاوت کنیم به نظر من این دو پوشش اصلا نباید با هم مقایسه بشن که باعث ناراحتی خانمهای مانتویی محجبه بشه
    مهدیه جان چند تا قبل تر گفتم؛ منظورم حجاب برتر.

اگه موضعی گرفتم بخاطر جمله آقا مرتضی بود که گفتم قبول ندارم به کسی هم توهین نکردم؛چیزی که دارم میبینمو درکش کردمو گفتم همین
    لوکوربوزیه:
    من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح می دهم؛ زیرا ترسیم کردن سریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی می ماند...

كاربر درجه 3
    پرنیان آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    19

من نمیدونم اصلا آقایون چرا راجع به حجاب خانوما نظر میدن؟! که چی بشه؟ شما مردا خودتون آستین کوتاه میپوشین واسه دخترای توی خیابون کسی میگه چرا ؟!

من یه مانتویی درجه 1 هستم ! کسی نمیتونه به حجاب من ایراد بگیره. حتی بزرگترین عالمان دین

اینکه یه پارچه بکشیم سرمون از این ور به اون ور حالا هی پشت همه حرف بزنیم ، دروغ بگیم ، دل کسی رو بشکنیم ، اون وقته که حق الناس رو به جا نیاوردیم. حالا اون پارچه ی مشکی دست و پا گیرم هیچ کمکی توی روز قیامت نمیکنه بهمون. تا نری از تک تک کسانی که دل شکستی ، حتی یه کلمه پشت سرشون حرف زدی ... رو حلالیت بطلبی. خداوند روز قیامت ممکنه شاید 1 % از نماز های نخونده تون بگذره اما از اینکه حق الناس رو به جا نیاورده باشی اصلا بخششی نداره. حتی 1 % .

یه کم اخلاقا رو باید درست کرد. وگرنه میخوای پارچه بکش روی خودت میخوای مانتوی گشاد بپوش با روسری با حجاب کامل.

حضرت محمد گفتن گردی صورت و دست ها تا مچ عیبی نداره بیرون باشه بعد یه سری ها میان فقط یه چشمشون بیرونه یا بعضیا که پوشیه میزنن !! بابا جمع کنید این رفتارا رو. اول بقیه چیزارو درست کنید.

اگر از همه نظر مومن هستید (غیبت ، نماز ، روزه ، دل نشکستن ، زکات ، خمس و ......... ) اون وقت بیاین با یه چشم بیرون با چادر. اون وقت میگیم آفرین. که کسی که این خصوصیات رو همه رو با هم داشته باشه من که ندیدم !! ب جز معصومین.

پ.ن : لطفا نظرات من رو تفسیر نکنید. من نظر شخصی خودم رو دادم و کسی نمیتونه تغییرش بده . موفق باشید همه ی خانم های محجبه و محترم

و چه زیباست تجربه ی عشق...

مدیر انجمن تخصصی سکه 3eke.ir

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین