صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 50

موضوع: کاربران ADSL شرکت مخابرات قم

كاربر درجه 4
    s_mahdi30000 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض پاسخ : کاربران ADSL شرکت مخابرات قم

مخابرات گرفتم جیگره یک ماهه شارج کردم سه ماه برام شارج کرده سرعت دانلود 110 کیلو در ثانیه .دل همتون بسوزه منکه پول نفتم را گرفتم

Arrow پاسخ : کاربران ADSL شرکت مخابرات قم

راضي نيستم ضعيف عمل مي كنند در خدمات .

كاربر درجه 2
    sms آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    51
    میزان امتیاز
    20

همشون مثل هم هستن فقط شاتل که با همه اینا فرق داره نه تنها توی قم بلکه خیلی از شهر های ایران هم شاتل بهترین...

خوش بحال اونایی که شاتل دارن

از اون روز اول من مخابرات داشتم ، لازم هست اطلاعات کاملی در اختیارتون بزارم :

2 ماه اول : سرعت وحشتناک بالا بطوری که من با DLS 128 دقیقا با IDM چیزی حدود 300kb per second دانلود و 250kb per second آپلود می کردم . اون موقع سیستم Accounting اشون مشکل داشت ، مثلا 5 گیگ خرید کرده بودی به 0 که می رسید unlimited می شد . اون موقعه انصافا نه قطع می شد ، نه مشکلی پیش می اومد ، چون مشکلی پیش نمی اومد پس به پشتیبانی هم کاری نداشتیم . برای شارژ هم باید حضوری بریم اونجا ببینیم شماره حساب عوض نشده ، تعرفه عوض نشده و ... بعدم برید بانک 1 ساعت تو صف و واریز کنید و پس از واریز فیش رو ببرید دوباره مخابرات تا تائید بشه واریز شدن مبلغ .
    5 ماه دوم : سرعت رو وحشتناک پایین آوردند به طوری که با DSL 512 دقیقا با IDM چیزی حدود 45kb per second دانلود و آپلود هم که نمی شد ، از بس سرعت بالا بود . ترافیک هم Unlimited بود . زنگ هم می زدی پشتیبانی 24/7 آنلاین (روز های اداری تا ساعت 17:00 ولی دیگه تا 15:00 به زور جوابتو می دادن){غیر از این ساعات و روزهای تعطیل هم اگر به مشکل می خوردی _____ لقت ! می خواستی به مشکل نخوری !) در ضمن هم اکنون مشکل شارژ حضوری وجود داره .

10 ماه سوم : سرعت به حد Normal رسید ، بطوریکه کاملا منطقی بود . مثل بقیه شرکت های خصوصی ارائه دهنده ADSL . فقط مشکل پشتیبانی وجود داره و شارژ حضوری . برای شارژ حضوری مثل این بقالی ها دستگاه های Pos گذاشتن و می رفتیم کارت می کشیدیم ، باز بهتر از رفتن توی صف بانک بود . خدا خیریشون بده .

??? ماه چهارم : که هم اکنون هم شامل اش می باشد ، خدا رو شکر سرعت دانلود و آپلود رضایت بخشه ، قیمت هر گیگابایت ترافیک 2500 تومان ، دانلود رایگان شبانه ندارد ، قابلیت پرداخت آنلاین اضافه شده پشتیبانی واقعا دیگه 24/7 شده ، ولی نمی دونم چرا هر وقت زنگ می زنیم وصل می شم به اپراتور شماره 21 .
    فقط یک چیزی که هست پشتیبانی اشون خیلی نمکه ، زنگ زدم می گم آقا Internet من قطع شده ، Ping گوگل و سرور داخلی تون هم می گیرم Timeout می ده ، می گم مشکل کجاست ؟ ، اپراتور : الان شما آنلاین هستید و داره از ترافیکتون استفاده می شه . من : مگه می شه دوست عزیز من الان هیچ Request ای نه می تونم بفرستم و نه بگیرم ! اپراتور : مودم را ریست کنید درست می شه . من : چشم .{با Reset کردن مودم این مشکل برطرف نمی شه، مشکل از بانک اطلاعاتی Accounting هست که اپراتور در جریان نیست!} (بیش از 10 بار این مشکل به وجود آمده منم که عاشق این پاسخ {مودم را ریست کنید درست می شه} فقط به عشق همین یک جمله زنگ می زنم) متاسفانه اطلاعات فنی اپراتور هاشون خیلی پائین هست .

در کل :
    سرعت دانلود : مناسب
    سرعت آپلود : مناسب
    Ping : عالی
    پرداخت آنلاین : دارد
    امنیت اطلاعات : ضعیف (کاربر باید به صورت حرکتی خود جوش امنیتش را تامین کند)
    پشتیبانی آنلاین : دارد (ولی از لحاظ فنی روشون حساب نکنید)
    پنل مدیریتی تحت وب : دارد
    قابلیت پرداخت آنلاین پس از اتمام بازه ی زمانی ADSL و اتمام ترافیک : ندارد

هم اکنون هم نسبت به سایر شرکت های ارائه دهنده ADSL همچون Saba Net ، ParsOnline و Shatel از دیدگاه من دارای مزیت های بهتری می باشد . چون با همه ی این شرکت ها من کار کردم و هر کدومش مشکلات مخصوص به خودشون را دارند .

امیدوارم اطلاعاتی که در اختیارتون گذاشتم به کارتون بیاد .

ناظر کل انجمن ها
    sepehrad آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    196
    میزان امتیاز
    10

مرسی ولی با این حال من شرکت های خصوصی را ترجیح میدم. البته تو شرکت های خصوصی هم شاتل
    مخابرات همونطوری که گفتین پشتیبانی قوی نداره و حتی برای نصب و تحویل سرویس هم نیومدن و خودمون همه کاراش را کردیم ولی شرکت شاتل روز تعطیل هم میان واست نصب میکنن و تا 24 ساعت بهتون حق تست میدن که اگه مشکلی داشته باشه میتونید دوباره کارشناس نصب را به محل بکشید.
    بعدشم اگه کارشناسان توی قم پاسخگو نباشن به راحتی میتونید با کارشناسان تهران تماس بگیرید و مشکلتون را مطرح کنید اما تلفن پشتیبانی مخابرات همیشه خدا اشغال بوده و تا چند ساعت مجبور بودیم پشت خط تماس منتظر بمونیم تا اینکه خط آزاد بشه و جالبه بعدشم کسی تلفنو جواب نمیداد. شاید همه این ها بخاطر اینه که سرویس ADSL مخابرات هنوز جا نیفتاده و مشکلات فراوانی داری نسبت به شرکت های خصوصی
    سیر شده ام از بس که از آدم هـا زخـم خورده ام!!
    خدا خیرتان بدهد به من محبت دروغین تعارف نکنید.
    من سیرم ...

سپهراد

كاربر درجه 5
    وبـ نشینـ آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    14

Exclamation پاسخ : کاربران ADSL شرکت مخابرات قم

نقل قول نوشته اصلی توسط sms نمایش پست ها
    همشون مثل هم هستن فقط شاتل که با همه اینا فرق داره نه تنها توی قم بلکه خیلی از شهر های ایران هم شاتل بهترین...

خوش بحال اونایی که شاتل دارن

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrad نمایش پست ها
    مرسی ولی با این حال من شرکت های خصوصی را ترجیح میدم. البته تو شرکت های خصوصی هم شاتل
    دوستان قصد تهمت زدن به هیچ شخص یا شرکتی رو ندارم اما شرکت شاتل فقط داره پول اسمشو میخوره
    کاربرای شاتل بیخود بزرگش کردن چون یه شرکت کلاهبردار که به راحتی آب خوردن پول کاربراشو می دزده بیشتر نیست {شاید چون اسمش باکلاسه فکر میکنن نباید انتقادی داشته باشن)

بقیشو خودتون توی اینترنت سرچ کنید و ببینید چون زخم خورده های شاتل نامحدودن

برقرار باشید و سبز

کاشکی می‏شد تو زندگی، ما خودمون باشیم و بس
    تنها برای یک نگاه، حتی برای یک نفس
    تاکی بجای خودمون، نقابمون حرف بزنه
    تاکی سکوتو رج زدن، نقش نمایش منه

ناظر کل انجمن ها
    sepehrad آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    196
    میزان امتیاز
    10

به این راحتی هام نمیشه تهمت زد.
    شما باید برای این گفته دلیل و مدرک بیارین
    من الان 3 ساله که دارم از سرویس ADSL شاتل استفاده میکنم و کاملا هم راضیم ازش. البته از سرویس مخابرات هم تو محل کارم استفاده میکنم و کاملا شناخت دارم نسبت به هردوی اینها
    من سیرم ...

سپهراد

مدیر انجمن معماری
    مهدیه آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    38
    میزان امتیاز
    21

منم از شاتل استفاده میکنم چند وقت پیش از قسمت مخابرات مشکل فنی پیدا کردم این شرکت هم به صورت حضوری هم از طریق تلفن به حدی به من کمک کردن که من باورم نمیشد حتی بعد از وصل شدن از طریق تلفن به من کمک کردن که من pc خودم و تنظیم کنم به قول آقا مهدی نباید همینجوری به یه شرکت تهمت بزنیم
    ...

كاربر درجه 5
    وبـ نشینـ آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    14

دویتان نطر شما محترمه و حرفتون سند
    اما اگر شما سه ساله از شاتل استفاده میکنید من بیشتر از پنج ساله با شرکت های ISP سر و کله میزنم و سه ساله به خاطر شغلم مجبورم باهاشون کنار بیام
    ناگفته نماند شاتل توی سرویس های eco نسبتاً خوب کار کرده (توی روز شما با سرعتی چند برابر سرعتی که پولشو می دید دانلود میکنید!
    اما چرا ؟
    چون ترافیکتون خیلی زود تموم میشه و مجبورید ترافیک اضافی خریداری کنید
    اما شبها آرزو به دل میمونید یک صفحه براتون باز کنه
    وقتی هم ازشون دلیل میخواید یا مشکل از طرف مخابراته یا شما در رنج کاربران پرمصرف قرار دارید و برای اینکه حقوق دیگران ضایع نشه شما باید حقتون ضایع بشه !
    اما برای مشترکین سرویس های art
    24 ساعت شبانه روز با سرعتی کمتر از آنچه خریداری کردید باید دانلود کنید چون محدودیت حجمی ندارید که تموم بشه و ازتون دوباره پول بگیرن
    البته بقیه شرکت ها هم هیچ کمی از شاتل ندارن
    اما به اندازه شاتل ادعا هم ندارن

دوستان چیزی که الان کم فروشی و گران فروشیش توی کشورمون باب شده و یه امر عادیه همین خدمات اینترنت پرسرعته
    برقرار باشید و سبز

کاشکی می‏شد تو زندگی، ما خودمون باشیم و بس
    تنها برای یک نگاه، حتی برای یک نفس
    تاکی بجای خودمون، نقابمون حرف بزنه
    تاکی سکوتو رج زدن، نقش نمایش منه

ناظر کل انجمن ها
    sepehrad آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    196
    میزان امتیاز
    10

منم اون اوایل این مشکلاتی که شما عنوان میکنید را داشتم و به قول شما توی بازه زمانی که دانلود رایگان بود حتی یه صفحه را هم نمیتونسم باز کنم چه برسه بخوام یه برنامه دانلود کنم و هرشب باهاشون تماس میگرفتم و همین حرفارو میشنیدم.
    همه این مشکلات به خاطر این بود که نظارتی روی این شرکت ها صورت نمیگرفت
    ولی چندماهیه که دیگه این مشکلاتو ندارم و شبی 1 تا 1/5 گیگ را به راحتی دانلود میکنم با سرعت 128.
    من سیرم ...

سپهراد

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین