صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: کاربران ADSL آسیاتک قم

مدیر کل سایت
    قمیا آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    144
    میزان امتیاز
    10

کاربران ADSL آسیاتک قم

سایت قم: در مورد کیفیت خدمات ADSL (سرعت ،پشتیانی و...) شرکت آسیاتک در قم به گفتگو میپردازیم

كاربر درجه 2
    sms آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    51
    میزان امتیاز
    20

پیش فرض پاسخ : کاربران ADSL آسیاتک قم

بد نیست ولی خیلیم راضیی نیستم فقط خوبی که داره شبا رایگانه

مدیر کل سایت
    قمیا آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    144
    میزان امتیاز
    10

شبانه که همه میدن فقط ساعتاش فرق میکنه

من یک ساله که کاربر آسیاتک هستم و از سرعتش راضی هستم. بنظرم مهمترین مزیتش اینه که قطعی نداره، قبلا هم از شاتل داشتم و زیاد راضی کننده نبود به خاطر قطعی و سرعتش و اینکه صلا بالاتر از 512 نمیفروشن الان که شنیدم فقط 128 به کاربر خونگی میدن

چون این قسمت تو سایتتون دیدم مخصوص همین تو سایتتون ثبت نام کردم , من الان نزدیک 2 سال و نیمه مشترک آسیاتکم , اول ها خوب بود و حتی شبانشم سرعتش خوب بود بعد یه مدت خیلی زود شبانش سرعتش خیلی بد شد , بعد شبها قطعیش رفت بالا , به نمایندگی قم چند بار گفتم یه بار می گفت لطفا ویندوزتونو ری استارت کنین دوباره تست کنین , یه بار می گفت مودم خاموش کنین بعد 2 ساعت روشن کنین! یه بار گفت مودمت کلا سوخته !! هر بار هم که هر مشکلی از قبیل قطعی , افت سرعت و .. که پیش می آمد می گفت 1844 زنگ بزنین به تهران بگین از دست ما خارجه ! تهرانم زنگ میزدیم می گفت شما از قم گرفتین به نمایندگی قم باید بگین نباید
    این وضع ساپورت و رسیدگیش , هر روز وضع شبانش بدتر شد به حدی که دیگه اصلا قابل استفاده نبود به حدی که اصلا کار ضروری داشتم یه سایت می خاستم باز کنم اینترنت قطع بود کلا و باید دیال آپ وصل می شدم , خلاصه شبانش که کلا تعطیل شد , بعد اومدن ساعت دانلود شبانرو از 1-7 کردن 1-9 که این بیچاره ها که تازه می خان بیان نمیدونن چه خبره گوله ساعتشو بخورن , همزمان با اینکه 1-7 شد 1-9 , دیگه قطعی ها و افت سرعت به روز هم کشید , شبو که کلا تعطیل کرده بودنو فقط ساعتشو بیشتر زده بودن که ملت بیان از اون ور روز هم هر وقت کار داشتی قطع بود وقتی هم وصل بود خیلی وقتا سرعتش شدیدا پائین بود , الان 6 ماهه فقط دارم هزینه اشتراک میدم و اینترنت هم هر وقت (روز و شب) کار دارم کلا قطعه سرعتش پیش کش!! تو سایتش هم چندین بار پیام گذاشتم رسیدگی کنن , انگار نه انگار ... برا همین اینجارو که دیدم گفتم اقلا اینجا بگم این همه ضرر به ما زد اقلا یکم مردم قم آگاه کنم چه مسخره بازیه , قبلا شاتل داشتم اون اقلا فقط شباش بد بود اما آسیاتک دیگه زد رو دست همشون و پرو پرو کلا پول میگیره اینترنت هیچی ! فعلا هرکی هرکار میخاد داره همه جا میکنه و شکایتم بخای بکنی باید به خودش بگی! خودشم میگه نه خوبه مرسی اما آسیاتک از همش داغون تره کلا هیچی به هیچیه هرکی هم دیدین هرجا بخاد تعریفشو کنه یه خبریه منکه مشترکه 2 سال و نیمشونمو همین الانم فردا میخام بگم پورتم جم کنن میدونم از اول تا الانشون چه خبر بوده و هست

نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin_pc نمایش پست ها
    چون این قسمت تو سایتتون دیدم مخصوص همین تو سایتتون ثبت نام کردم , من الان نزدیک 2 سال و نیمه مشترک آسیاتکم , اول ها خوب بود و حتی شبانشم سرعتش خوب بود بعد یه مدت خیلی زود شبانش سرعتش خیلی بد شد , بعد شبها قطعیش رفت بالا , به نمایندگی قم چند بار گفتم یه بار می گفت لطفا ویندوزتونو ری استارت کنین دوباره تست کنین , یه بار می گفت مودم خاموش کنین بعد 2 ساعت روشن کنین! یه بار گفت مودمت کلا سوخته !! هر بار هم که هر مشکلی از قبیل قطعی , افت سرعت و .. که پیش می آمد می گفت 1844 زنگ بزنین به تهران بگین از دست ما خارجه ! تهرانم زنگ میزدیم می گفت شما از قم گرفتین به نمایندگی قم باید بگین نباید
    این وضع ساپورت و رسیدگیش , هر روز وضع شبانش بدتر شد به حدی که دیگه اصلا قابل استفاده نبود به حدی که اصلا کار ضروری داشتم یه سایت می خاستم باز کنم اینترنت قطع بود کلا و باید دیال آپ وصل می شدم , خلاصه شبانش که کلا تعطیل شد , بعد اومدن ساعت دانلود شبانرو از 1-7 کردن 1-9 که این بیچاره ها که تازه می خان بیان نمیدونن چه خبره گوله ساعتشو بخورن , همزمان با اینکه 1-7 شد 1-9 , دیگه قطعی ها و افت سرعت به روز هم کشید , شبو که کلا تعطیل کرده بودنو فقط ساعتشو بیشتر زده بودن که ملت بیان از اون ور روز هم هر وقت کار داشتی قطع بود وقتی هم وصل بود خیلی وقتا سرعتش شدیدا پائین بود , الان 6 ماهه فقط دارم هزینه اشتراک میدم و اینترنت هم هر وقت (روز و شب) کار دارم کلا قطعه سرعتش پیش کش!! تو سایتش هم چندین بار پیام گذاشتم رسیدگی کنن , انگار نه انگار ... برا همین اینجارو که دیدم گفتم اقلا اینجا بگم این همه ضرر به ما زد اقلا یکم مردم قم آگاه کنم چه مسخره بازیه , قبلا شاتل داشتم اون اقلا فقط شباش بد بود اما آسیاتک دیگه زد رو دست همشون و پرو پرو کلا پول میگیره اینترنت هیچی ! فعلا هرکی هرکار میخاد داره همه جا میکنه و شکایتم بخای بکنی باید به خودش بگی! خودشم میگه نه خوبه مرسی اما آسیاتک از همش داغون تره کلا هیچی به هیچیه هرکی هم دیدین هرجا بخاد تعریفشو کنه یه خبریه منکه مشترکه 2 سال و نیمشونمو همین الانم فردا میخام بگم پورتم جم کنن میدونم از اول تا الانشون چه خبر بوده و هست
    دقیقا همینطوره که دوستمون گفتن
    خودمم الان 3 ماه میشه از آسیاتک گرفتم واقعا پشیمونم شبانش از 1-9 صبح که یا وصل نیستی یا اگرم باشی از اینترنت تلفنی بدتره تو روز هم از 7 شب قطعی تا 11 , ساعات دیگشم قطعی خیلی داره و وقتی هم تو روز وصله بعضی وقتا فقط سرعتش خوبه بعضی وقتا به 1kB/s هم میرسه و هرکس دیگم میبینم از آسیاتک داشته همین صحبتهارو ازش شنیدم این ماه تموم شه میرم از صبانت می گیرم
    نمایندگی قم هم دقیقا همونطوره که دوستمون اشاره کردن واقعا خنده داره هر بار میگم اینجوریه میگه مودمتون احتمالا سوخته !!!!!!!!!!!!!!
    سرویس هاشم که شبانه داشته باشه (شبانه قطع) سرعت 512 میشه برجی 25 هزارتومن اما چون دیدم 1-9 هست منم گول ساعت زیادش خوردم

كاربر درجه 2
    sms آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    51
    میزان امتیاز
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط saman نمایش پست ها
    من یک ساله که کاربر آسیاتک هستم و از سرعتش راضی هستم. بنظرم مهمترین مزیتش اینه که قطعی نداره، قبلا هم از شاتل داشتم و زیاد راضی کننده نبود به خاطر قطعی و سرعتش و اینکه صلا بالاتر از 512 نمیفروشن الان که شنیدم فقط 128 به کاربر خونگی میدن
    من الان 1 سال دارم از آسیاتک استفاده میکنم بد نبوده راضیم ولی قطعی خیلی زیاد داره مخصوصا مناسبتی چیزی باشه یسره قطع میشه...

دانلود شبش هم خوبه ولی نصف قیمتش کرده...

نقل قول نوشته اصلی توسط sms نمایش پست ها
    من الان 1 سال دارم از آسیاتک استفاده میکنم بد نبوده راضیم ولی قطعی خیلی زیاد داره مخصوصا مناسبتی چیزی باشه یسره قطع میشه...

دانلود شبش هم خوبه ولی نصف قیمتش کرده...
    منظور دوستمون از اینکه نصف قیمتش کرده اینه که اگه شب 500 مگ دانلود کنین 250 مگ از حجمتون کم میشه
    البته اگه بتونین چیزی دانلود کنین! منکه فردا پورتمو میگم جم کنن ارزونی خودشون فقط خاستم به همشهری هام اطلاع بدم چه وضعیه فریب زمان زیاد شبانه ای که نوشتن نخورن و پستمو با دقت بخونن چون هر کلمش حقیقته , خیلی زور داره فقط اشتراک بگیرین و اینترنت شبانش که تعطیل روزانشم 40% مواقع یا قطعه یا دیال آپی , مناسبت ها هم که هر ISP گیگ میده asiatech کلا قطع میکنه! ساپورتشم اطلاع بدی میگه مودمت کلا سوخته و به تهران بگو تهرانم میگه به قم بگو ...

با سلام
    من مدت سه ساله که از انواع سرویسها استفاده میکنم و بنظرم سرویس آسیاتک به نسبت بقیه قابل تحمل تره البته با این وضعیت اینترنت. هم پشتیبانیش برای مشترک وقت کافی میذاره و هم اینکه قطعیش نسبت به بقیه سرویسها کمتره
    تجربه من میگه که همه سرویسها در یه مدت زمانی به مشکل میخورن اونم به دلیل افزایش مشتری و یا از کار افتادن تجهیزات و این چیزها (من تو همه شرکتها اینو تجربه کردم).
    من به خیلی ها سرویس آسیاتک رو پیشنهاد کردم و اتفاقا اکثرا هم راضی بودن.

كاربر درجه 2
    sms آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    51
    میزان امتیاز
    20

من شب ساعت 1 تا 7 صبح 5 تا فیلم 800 مگی دانلود کردم که واقعا برام عجیب بود که اسیاتک که همه دارن ازش بد میگن چطوری یه همچین دانلودی رو کرده که شاتل با اون عظمتش نمیتونه...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین