صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26

موضوع: adsl صبانت قم امنیت ندارد؟

كاربر فعال
    tekrary آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    3
    میزان امتیاز
    14

پیش فرض پاسخ : adsl صبانت قم امنیت ندارد؟

مبین نت وایمکس منظورتونه دیگه؟سرعت دانلودتون چقدره؟

ناظر کل انجمن ها
    alireza آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    168
    میزان امتیاز
    10

من شاتل ام. خوبه
    اگر از خداوند (صاحب عزت و جلال )طلب آمرزش کنی خداوند تورا می آمرزد

كاربر درجه 3
    elahe آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    130
    میزان امتیاز
    18

بله،وايمكس....سرعت دانلودم 160تا180متغيره
    قصد ما این است که نمیریم تا توبه کنیم، ولی توبه نمی کنیم تا اینکه می میریم.

حضرت امام علی (ع)

www.tajestan.blogfa.com

بچه واقعا مخابرات سرعت دانلودش اينقد پائينه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟ 1 ميگ مخابرات سرعت دانلودش چقد ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟كسي ميدونه؟؟ خواهشا مطمئن بگيد
    خوبي چو از حد بگذرد.............جاهل خيال بد كند

كاربر درجه 2
    sms آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    51
    میزان امتیاز
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_sky نمایش پست ها
    بچه واقعا مخابرات سرعت دانلودش اينقد پائينه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟ 1 ميگ مخابرات سرعت دانلودش چقد ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟كسي ميدونه؟؟ خواهشا مطمئن بگيد
    توی همه ی خط ها به غیر از شاتل 1mg مخابرات با 512mg هیچ تفاوتی نداره...

واقعا موندم چيكار كنم ميام اينجا ميگن مخابرات به درد نميخوره زنگ ميزنم مخابرات كلي تعريف و تمجيد ميكنن از مخابرات خلاصه اينكه متحيرم شديد
    خوبي چو از حد بگذرد.............جاهل خيال بد كند

عضو جديد قمیا
    R0o7k17303 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    1
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس نمایش پست ها
    من این تاپیکو برای تخریب صبا نت نزدم.یه موردیو خودم دیدم که برای شما هم میگم

یکی از آشناها از صبا نت سرویس میگیره.همه کارشم میکنه.یوزر پسورد هم تحویل میدن..خب بعد از این مراحل باید به نت متصل شد..چندین بار سعی میکنه که وصل بشه اما نمیتونه که با خطا 691 روبه رو میشه.زنگ میزنه نمایندگی صبا پاساژ قدس مشکلشو میگه که جواب میدن تا 1 ربع دیگه درست میشه..ولی 1 ربع دیگه درست نمیشه و دیگه جوابی نمیدن بعد از تماس مجدد

2 روزی میگذره همین اوضاع و همین خطا کسی هم جوابگو نیست...که من مجبور میشم پیگیر کارش بشم.با یوزر پسورد وارد محیط کاربری در سایت صبا نت شدم ریز مصرف رو مشاده کردم دیدم که 2 روز هست که فرد دیگری در حال استفاده از سرویس این بنده خدا هست تو این 2 روز بیشتر از 1 گیگ نیز مصرف کرده..حتی شبا تا صبح نیز استفاده میکرده.که من سریع پسورد را عوض کردم و ..

حالا چجوری این پسورد به دست یکی دیگه افتاده خدا میدونه..

یا صبا نت به راحتی هک میشه یا کسی قبلا از یوزر پسورد اطلاع داشته... خلاصه خیلی بهم ور است به قول قمیا!!

شما حواستون باشه اگر یه پیغام خطا 691 رسیدید احتمال اینکه یک نفر دیگه با یوزر شما آنلاین شده باشه زیاده..........................
    یه نگاه به یوزر و پس مودم بنداز شاید از پسورد پیش فرض مودم سواستفاده شده و یکی دیگه از سرویس استفاده کرده ...میشه اینکار رو کرد .

ISP ها هم فکر نکنم با هم تفاوتی داشته باشن ، خودتون که استادین ، همه ISP ها دارن از یک FLAG دیتا میگیرن ... مشکلات قطع و وصلی نت هم که دیگه فراون ،

قطعی Flag اصلی نت ایران تو لنگر کشیهای خلیح فارس ، 2- تست بستر نت ملی که باید تست بشه حتما ، 3- ایجاد فیلترینگ بالا ، هزارن مشکل ....

از نظر کیفیت وسرویس دهی میتونید از شاتل استفاده کنید . تخصصی تر رو شبکه کار میکنند.

نکته : به تمامی دوستانی که از سرویس ADSL استفاده میکنند ، حتما یوزر و پسورد مودم رو تغییر بدین 2- وقت هایی که با مودم کاری ندارین خاموش کنید ، اینکار باعث میشه تعداد TTL هاو یا بسته های معلق در شبکه محلی شما بطور کل REST بشن .
    3- رنج IP رو هم عوض میکنه ،
    4- hiostory و کوکی ها رو حتما پاک کنید . پیشنهاد میکنم با برنامه CClaner اینکار رو انجام بدین .
    5-از سیستم مانیتورینگ تست سرعت استفاده کنید . برنامه DU METER
    6- Firewall حتما آپدیت باشه .
    7- تمامی برنامه هایی که استفاده میکنید قابل آپدیت هستن اونم بصورت اتوماتیک ، پس شما محبت کنید این برنامه ها رو پیدا و آپدیت ستینگ رو عوض کنید و دستی کنید Manual .
    از تمامی دوستان خواهشمیکنم الکی هر لینکی رو باز نکنید ، از هر آنتی پراکسی استفاده نکنید . این عوامل باعث افت امنیت شما میشود.
    سرعت Rate و Download را حتما ، حتما مانیتور کنید .

پیشنهاد آخر به تمامی دوستان ADSL دار: از ساعت یک شب به بعد دانلود Free ، فکرکنم تمامی ISP ها اینطور باشن .

راههای دیگه ای هم هست که اونم میخواستم اگه جناب مهندس مدیر کل سایت اجازه بدن یه انجمن تخصصی شبکه راه اندازی بشه تا بلکه منبعی باشد برای رفع مشکلات همشهریان قمــی .
    جا دارد که همینجا هم خدمتتون عارض بشم که تازه با این انجمن آشنا شدم وبصورت میهمان همشهری شما هستیم . امیدوارم که در هرکجای دنیا هستید موفق و شاد باشید .

كاربر درجه 3
    shadi75 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    17

من الان با شاتل وصل میشم، اما تو محل کار قبلی ام آسیا تک خریدم براش. از سه ماه فقط دو هفته تونستم استفاده کنم. اصلا پشتیبانی خوبی نداشت و هیچ وقت وصل نمی شد. آخرشم از خیرش گذشتم و گذاشتم قطع بشه، بی خیال پول و هزینه اتصالش هم شدم. (به رئیسم هم چیزی نگفتم )
    قرآن سفره ای است گشوده که هر کس به میزان اشتهایش از آن بهره می برد.

عضو جديد قمیا
    R0o7k17303 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    1
    میزان امتیاز
    0

درسته برخی از Isp ها متاسفانه به QOS که چهارمین استاندارد جهانی شبکه در IETF هم ثبت شده ولی توجهی نمی کنند . از کارشناسان ناکار آمد که با یه مدرک NET+ به ادمینی شرکتهای سرویس دهنده در میان و اون موقع است که سرویس اون شرکت بشه دروازه تایلند . تمامی ISP دارای باگ های هستند که اکثر هکرهای ایران هم با این موضوع بسیار بسیار آشنایی دیرینه ای دارن و مثل برادرشون این باگهای امنیتی رو میپرستن .
    تنها شرکتی که مدیر امینتی درست حسابی داره همین شاتل ، پارس آنلاین و صبانت و داتک که قربونش برم مال سپاه و استخدامشون هم که معلومه دیگه .
    زمانی میتونیم به root شبکه ایران توهین نکنیم که دیگه از کارشناسای امنیتی و ضد امنیتی روسی و آلمانی و چینــــــی استفاده نکنند .
    که عاقبت دعوت بی موقع همینه و شبکه رو به گند میکشن ، با تست بستر شبکه ملی هم که دیگه واویلــــــــــــــــــــ ـــــــــا . بدبخت میشیم اون موقع .
    البته در اتصال با سایتهای نت جهانی بدبخت میشیم ولی اگه بتونن سرور و دیتابیسهای خوبی رو جمع کنن که امنیت بستر ملی ایران بصورت ناخودآگاه میره بالا و همه ادمینا دیگه اذیت نمی شن و میتونن با خیال راحت از سرویس دهی استفاده کنند . در هر صورت نت ملی خوبه ولی در کنار نت جهانی باشه ، تو این مدتی هم که افت سرعت داشتم بیشتر بخاطر بستن دو پورت تونل زا L2TP & PPTP که باعث شد یه پورت جدید SSL ظهور کنه و جای این دو مرحوم رو پر کنه ، ازدحام ترافیک دیتا بسمت DNS های شرکتهای سرویس دهنده و همینطور مخابرات با توجه به قوانین فیلترینگ مسلما سرعتی = با چراغ نفتی را دارا می باشیم . یک سری ترفندها هستن که تاحدودی میتونن تو سرعت تاثیر گذار باشند ، "تو سرعت نه تو پهنای باند " منظورم از سرعت همون پردازش اطلاعات توسط CPU ، کامپونت های خود سیستم شما هم میتونن تو سرعت تاثیر گذار باشن .
    از ویندوز 7 یا لینوکس استفاده کنید جهت اینترنت ، معمولا تاجایی که اطلاع دارم قم اکثرا دارن از xp استفاده میکنن ، سرعت 7 در شبکه بالاتره.

دانلود تولبار اختصــاصی گروه پژوهشی روت R0oT

Download the toolbar dedicated network engineering R0o7.NET

:47:

Download

كاربر درجه 3
    shadi75 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    17

مهندس یک کمی ساده تر حرف بزن بفهمیم چی میگی!آخه همه که این اصطلاحاتو بلد نیستنراستی دروازه تایلند اصطلاح کامپیوتریه یا اصطلاح ...؟!
    ویرایش توسط shadi75 : 03-23-2012 در ساعت 04:39 PM
    قرآن سفره ای است گشوده که هر کس به میزان اشتهایش از آن بهره می برد.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین