بانکداری هوشمند در سال 2021 به قلم دومان سهند

تصویری از دومان سهند
من دومان سهند هستم و میخواهم از آینده بانکداری هوشمند برای شما بگویم.ابتدا خودم را یک معرفی کوتاه میکنم بعد شما را به ادامه مطلب دعوت میکنم.
من دومان سهند، متولد سال 1361 هستم. فعالیت حرفه ای خودم را در زمینه جذب وهدایت سرمایه از اوایل دهه ۸۰ شمسی آغاز کردم و در دهه ۹۰ شمسی بعنوان مدیر عامل ورییس هیئت مدیره چندین مجموعه کسب وکار به فعالیت خودم ادامه دادم.
من علاوه بر فعالیت در زمینه سرمایه گذاری بعنوان روزنامه نگار اقتصادی درچندین روزنامه ونشریه از جمله شرق، بهار، تجارت گردشگری ودنیای تجارت بعنوان خبرنگار، دبیرسرویس وسردبیر دارای تجربه هستم و در این مسیر با پستی و بلندیهای بسیاری همراه بودم.اینک من، دومان سهند، برای شما در سال 1400 شمسی می نویسم.

فین تک | بانکداری هوشمند دومان سهند فین تک تمام عرصه های بانکداری را یکی یکی فتح می کند.اینشورتک صنعت بیمه سنتی را دگرگون می کند.ولث تک مدیریت ثروت و سرمایه گذاری را مدیریت می کند.پی تک جایگزین عابر بانک ها و کارتخوان ها می شود.تمام اینها یعنی برج های چند ده طبقه بانک ها، تبدیل به پردازنده های قوی داده پردازی خواهند شد.
شعبه های چند هزار و چند ملیتی تبدیل به ربات های هوشمند پاسخگو خواهند شد.پرسنل چند هزاری تبدیل به هوش مصنوعی خواهد شد.مدیران تصمیم گیر در حوزه وام دهی و اعتبار سنجی، جای خود را به افراد عادی که می خواهند مستقیم به فرد نیازمند قرض دهند، خواهند داد.
عکسی از دومان

عکس دومان سهند بانکداری در آینده به جای پول کاغذی ( فیات ) با رمزنگاری و پول های دیجیتال مورد تایید دولت ها اداره خواهد شد.
کارمزد ها ، پورسانت ها و سود بانکی به شدت کاهش خواهد یافت و بانک به عنوان واسطه در تبادل پول و اعتبار از میان خواهد رفت و بانک های هوشمند به جای فکر سود به دنبال سود برای کاربران خواهد بود .
سرعت انتقال پول توسط اینترنت اشیا، جای سایتهای پرداخت بانک ها را خواهد گرفت.
بانک آینده به جای اداره شدن توسط افراد معدود با اقتصاد اشتراکی فراگیر خواهد بود و یک دلار یا میلیارد دلار در بانکداری هوشمند خدمات یکسان دریافت خواهند کرد. شما همچنین میتوانید مطلب دومان سهند: بنیانگذاران ارزهای دیجیتال را بخوانید.
دومان در 2021

تصویر دومان سهند در سال 2021 یادداشت هایی از دومان سهند، روزنامه نگار، سرمایه گذار و کارآفرین