بانکداری در آمریکا، نوشته ای از دومان سهند
تصویر دومان سهند بانکداری آمریکا

من دومان سهند هستم و میخواهم از بانکداری در آمریکا بنویسم و مهمترین بانک های آمریکا را به شما معرفی کنم.معرفی دومان سهندابتدا یک معرفی کوتاه از خودم به شما ارائه میدهم.
من دومان سهند هستم و در سال 1361 متولد شدم.در فاصله سالهای ۹۰ تا ۹۷ بعنوان موسس یا سرمایه گذار شرکت های پرواز آریایی، اریکه فارس، تمدن برتر، عدالت پیشرو فناوری پیشرو ،سیرگشت وسرمایه گذاری پیشرو دومان توکان فعالیت کردم.
در قالب برند سرمایه گذاری دومان به احداث چندین مجموعه رستورانی ازجمله شمس ،آرکا، کاوانی ودنیز اقدام کردم.
من دومان سهند هستم و برای شما از بانکداری آمریکا مینوسیم.بانکداری آمریکابیش از 200 کشور در دنیا وجود دارد ولی آمریکا به تنهایی بیش از 15 درصد اقتصاد جهان را در دست دارد .
از سال 1871 تاکنون ، آمریکا بزرگترین اقتصاد دنیا است . این کشور را با نزدیک به 23 تریلیون دلار تولید ناخالص ، ابرقدرت اقتصاد جهان می‌نامند .

بانکداری آمریکا نوشته ای از دومان سهند
"فدرال رزرو"بانک مرکزی آمریکا ، قدرتمندترین نهاد مالی دنیاست . مهمترین بانک های این کشور عبارتند از :جی پی مورگان چیس "CHASE"250 هزار پرسنل و 51 هزار شعبه فیزیکی در سراسر جهان دارد . این برند به عنوان یک بانک سرمایه‌گذاری بین‌المللی شناخته شده ، که دفتر مرکزی آن در نیویورک است .
از لحاظ ارزش بازار ، رتبه یک جهان را دارد و در یکصد کشور فعالیت می‌کند.بانک آمریکا "Bank of America"دومین بانک بزرگ آمریکاست و خدمات مالی و بانکداری ارائه می کند . این بانک 204 هزار کارمند دارد و 4300 شعبه فیزیکی در حال کار دارد .
شما همچنین میتوانید مطلب بانکداری هوشمند در سال 2021 به قلم دومان سهند را بخوانید.
سیتی گروپ "Citi group"شعبه مرکزی آن در منهتن است و به عنوان سومین بانک آمریکا ، در 160 کشور فعالیت دارد و 200 میلیون مشتری فعال دارد . تعداد پرسنل آن 214 هزار و 4600 شعبه دارد .
شما نیز میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خواندن مطالب بیشتر بر روی لینک کلیک نمایید.ولز فارگو "WELLS FARGO"یک هلدینگ خدمات مالی و بانکداری است که مرکز آن در سانفرانسیسکو است و سابقه ای ازسال 1852 دارد. این برند قبلاً آمریکن اکسپرس نام داشت . 259 هزار کارمند و 81 هزار شعبه دارد .