صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: مركز كاريابي ايران استان قم

پیش فرض نیاز به کار

سلام
    مهندس مکانیک در ضمینه
    CAD-CAE
    بازرسی جوش
    آماده کار می باشم.

پیش فرض پاسخ : مركز كاريابي ايران استان قم

مدیریت محترم کاریابی ایران
    سلام علیکم؛
    احتراماً بدینوسیله به استحضار می رساند که آتلیه تخصصی طراحی کانون تبلیغاتی بازتاب جهت تکمیل پرسنل خود به تعدادی طراح گرافیست با مشخصات ذیل نیازمند می باشد. لذا خواهشمند است با توجه به تخصصی بودن این کار بذل لطف نموده و نیروهای واجد شرایط را به این مرکز جهت گزینش معرفی نمایید. قبلاً از همکاری شما سرور گرامی صمیمانه سپاسگزاریم.
    1) عنوان شغلی : طراح گرافیست
    مهارت اصلی: مسلط به یکی از برنامه های فتوشاپ، کرل، ایلستریتور (آشنایی با ابزارها و اجراء پروژه ها در برنامه های مربوطه)
    مهارت های فرعی: عکاسی، تصویرسازی، نقاشی، انیمیشن، کاریکاتور، نقاشی خط و ...
    2) ساعت کاری: صبح از ساعت 8/30 الی 14 و بعد از ظهر از ساعت 16/30 الی 20/30 (نیروها می توانند در شیفت دلخواه مشغول بکار شوند.)
    3) حقوق: حداقل میزان دستمزد 120/000 تومان و حداکثر میزان دستمزد 350/000 تومان (میزان حقوق پیشنهادی پس از دوره یک هفته ای آزمایشی و بر اساس توانایی افراد اعلام می گردد و در صورت انجام توافقات لازم عقد قرارداد صورت می گیرد. لازم به ذکر است کلیه کارجویان اعم از افراد با سابقه کاری و بدون سابقه کاری موظف به گذراندن دوره آزمایشی می باشند.)
    5) ضمانت ( تعهد حداقل دو سال همکاری= با توجه به اینکه تمامی نیروهای جذب شده حداقل 6 ماه نیاز به آموزشهای مقدماتی را در حین کار دارند، ارائه تعهد کار الزامی است.)
    6) بیمه ندارد
    7) روابط عمومی: با توجه اینکه طراحان عزیز در مراحل طراحی نیاز به تماس با مشتریان و گرفتن تائیدیه طرح از آنها را دارند لذا داشتن روابط عمومی خوب و توانایی ارتباط با مشتریان نیز از جمله توانایی های کارجویان عزیز می باشد.
    تبصره:
    1) مصاحبه با کار جویان فقط در صورت ارائه رزومه و نمونه کار صورت می پذیرد لذا در هنگام مراجعه ارائه رزومه و نمونه کار الزامی است.
    2) کارجویانی که مشغول به تحصیل و یا قصد ادامه تحصیل را دارند تنها در صورتی می توانند مشغول به کار گردند که تعهد نمایند یک شیفت کاری ثابت (صبح یا بعد از ظهر) را در شرکت مشغول بکار باشند.

با سلام
    دفتر شركت اركيده افتتاح شد.
    قم خيابان آذر جنب پامنار پاساژ سعدي طبقه همكف پلاك 15
    7724414
    09198700406
    شركت خدمات تايپ اركيده / تهيه كتاب و مجلات جهت تايپ در منزل مخصوص بانوان
    1840 353 0912
    mr.mhb1983@yahoo.com

عضو جديد قمیا
    chista آواتار ها
    میزان امتیاز
    0

سلام.منشی اموراداری هستم و شدیدا جویای کار یک سال که از طریق کاریابی ایران اقدام کردم ولی انگار نه انگار گویا جادو شدم!!!!!! تقریبا8سال سابقه کار در زمینه امور اداری و پرسنلی و فروش دارم.البته کار 2شیفت برام مقدور نیست و حقوق هم برام مهم.متاهل هستم ولی محدودیت زمان ندارم بابت اضافه کاری فقط یه کار خوب و فعال میخوام نه وقت تلف کردن.ممنونم
    اینم آدرس ایمیلم.
    chista001@yahoo.com

با سلام من فارغ التحصیل رشته کامپیوتر مهندسی نرم افزار(کارشناسی) هستم و جویای یک کار در زمینه شبکه-سخت افزار و پشتیبانی نرم افزار هستم دارای سابقه کار و مدارک شبکه net+ - MCSE - CCNA

sabamhk@gmail.com

کسی کار در خانه با 7 ساعت کار سراغ داشت به ما خبر بده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12