نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: راهنمايي براي خريدگوشي همراه تاسقف يك ميليون

كاربر درجه 4
    am_ete آواتار ها
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض راهنمايي براي خريدگوشي همراه تاسقف يك ميليون

درود دوستان تاسقف نهايت يك ميليون تومان چه گوشي پيشنهادميكنيد براي مكه اي ميخوام كه البته بيشتركيفيت دوربين واسپيكرش مدنظرهست؛خودم نظرم روي هواوي هانر٤سي هست كه٦٧٠تومن هم هست فقط اينكه ازشبكه4Gپشتيباني نميكنه!
    دوستان یه لحظه توجه کنید بیزحمت :

نیازمندکتاب های زیست شناسی سال اول دبیرستان تاپیش دانشگاهی از انتشارات مبتکران

بنده به دنبال ماکت های بامقیاس یک هجدهم(1:18) بنزهای کلاسیک 220D+600+190E 80's+500SEC هستم

مدیر بخش
    نگــــار آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    688
    میزان امتیاز
    20

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي خريدگوشي همراه تاسقف يك ميليون

HTC سری جدیدهاش عالیه .
    اسپیکر پرقدرتی دارن و فور جی هم ساپورت میکنن.
    البته الان دیگه فکرکنم خریدین هر چی میخواستین ..
    هوم؟

مدیر کل سایت
    قمیا آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    144
    میزان امتیاز
    10

هواوي کیفیت دوربین نداره..البته باید تست کنید

كاربر درجه 4
    am_ete آواتار ها
    میزان امتیاز
    0

درود
    ممنون ازکمک دوستان هرچندکه دیرشدچون برای مکه ای میخواستم عجله داشتم برای خرید
    قیمت گوشی هواوی آنره4سی هم توپاساژ الزهرا580بودولی طرفای صفائیه صدتومن بیشترقیمت دادن بهم!!!
    توپروسه خرید،به دلیل خوش قیمتی هواوی آنر4سی خیلی روی این مدل اصراربود ولی خب هم از4جی ساپورت نمیکردهم اینکه حافظه جانبی نهایت تا32گیگ پشتیبانی میکرد!بعدازاین مدل نظرهارفت روی هواوی P8Lite که هم NFCداشت هم 4G هم حافظه جانبی تا128گیگ ساپورت میکردولی... قیمتش بنظرم زیادی بالابود که توپاساژالزهرا750قیمت دادن وصفائیه810بود خلاصه توهمین کش و قوس گزینه های پنهانی وگشت توپاساژالزهرا نیم نگاهی به سامسونگ گلکسی J5 هم پیداکردیم بعداز بررسی مشخصات سامسونگ گلکسیJ5که هم 4Gساپورته هم حافظه جانبی تا128گیگ پشتیبانی میکنه وکیفیت صفحه نمایشش که SupreAmoLed هست ازدوگزینه مدنظر هواوی که IPS LCDبودن بالاتروبهتربود وقیمتش هم650درسه رنگ طلایی / مشکی / سفید هم داره مثل اون دومدل هواوی والبته ظرفیت باتری سامسونگ 2600میلی آمپره که بازهم از هواوی پی8لایت 2200میلی آمپری و هواوی آنر4سی 2550میلی آمپری قویتره
    خلاصه 650 خودگوشی + 50تومن حافظه32گیگ کلاس10الایت که گویا ازرم های کلاس10سرعتش بالاتره + 10تومن قاب ژله ای شفاف + 25تومن محافظ شیشه ای صفحه نمایش؛
    ورژن اندروید سامسونگ هم فابریکی 5.1بود ولی هواوی آنر4سی4.4.2وهواوی پی8لایت5.0.2بودن
    درکل ازقبل شنیده بودم که میگفتن سامسونگهای یه تومنی وزیریه تومنی هنگ زیاد دارن ولی فکرکنم لااقل درمقایسه باهواوی انتخاب خیلی بهتری شدوازطرفی چون استفاده ازگوشی درحدپیامک وپاسخگویی تلفن ونهایت دوربین هست اصلا به هنگ واین مشکلات دچارنشه لااقل درموردخریدما
    باکمتراز750تومن یه گوشی باامکانات وکیفیت بالاترازهواوی پی8لایت پرمدعای750تومنی تهیه شد

فقط دوستان یه راهنمایی،من چطوری میتونم وقتی برنامه ای رو میخوام دانلودکنم یاکلا هرچیزدیگه ای،ازفضای حافظه اکسترنال استفاده بشه نه حافظه داخلی؟
    مشخصات گوشی موبایل هواوی Honor 4C
    http://www.mobile.ir/phones/specific...-honor-4c.aspx
    مشخصات گوشی موبایل هواوی P8 Lite
    http://www.mobile.ir/phones/specific...i-p8-lite.aspx
    مشخصات گوشی موبایل سامسونگ Galaxy J5
    http://www.mobile.ir/phones/specific...galaxy-j5.aspx

بنده به دنبال ماکت های بامقیاس یک هجدهم(1:18) بنزهای کلاسیک 220D+600+190E 80's+500SEC هستم

كاربر درجه 4
    am_ete آواتار ها
    میزان امتیاز
    0

درمورد گوشی های hTc هم انقدر حرفهای خاله زنک اطرافیان درمورداینکه اچ تی سی صفحه ش زردمیشه وفلان وبهمان .... بود راستش ترسیدم پیشنهاد بدم چون اگه کوچکترین مشکلی پیش میومد همه تقصیرهامیفتادگردن من!
    وگرنه hTc 626Gپلاس هم بود 630تومن
    هرچندکه این مدل هم حافظه خارجی تانهایت32گیگ میپذیره + 4G نداره + باطریش2000میلی آمپره + ورژن اندرویدش 4.4.4هست
    http://www.mobile.ir/phones/specific...sire-626g.aspx

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)