نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: برنامه تم لاین

مدیر انجمن موبایل قم
    Majid_M آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    201
    میزان امتیاز
    22

پیش فرض برنامه تم لاین

برنامه "تم لاین" نسخه5.4.1

يک برنامه استثنائی جهت دسترسی آسان به امکانات ويژه و مخفی برنامه لاین

این برنامه از ۴ قسمت مجزا تشکیل شده که هر قسمت کارائی و ویژگیهای خاص خودشو داره،

❇قسمت اول:"ویرایش تم"♻
    در این قسمت میتونید به ۲۰۰ تم مختلف و زیبای لاین دسترسی داشته باشید و هر کدوم را که دوست داشتینو انتخاب کنید و بدون دردو خونریزی و تنها با یک کلیک جایگزین تم فعلی لاینتون کنید..

❇قسمت دوم:"برچسبها یا همون استیکرهای خارجی لاین"
    همونطور که خیلی ها در جریان هستند ،و میدونند، در لاین چندین نوع استیکر زیباتر و شیک تر برای دانلود وجود داره که به روش معمول وعادی نمیشه دانلود کرد.
    مثل:
    استیکرهایی که برای کشورهای خاصی طراحی شده و فقط باipهمون کشور میشه دانلودش کرد،
    استیکرهایی که نیاز به وارد کردن شماره تلفن کشور خاصی هست .
    استیکرهایی که نیاز به وارد کردن کد سریال هست که معمولا برای به دست اوردن سریال باید محصول خاصی را خرید کنید که محصولات در ایران موجود نیست . استیکرهای که نیاز به نصب برنامه خاصی هست .و....
    که در این برنامه و در نسخه فعلی استیکرهای که با تغییر ای پی میشه دانلود کرد قرار داده شده،و چون توضیحاتش کمی طولانی میشد آموزش دانلود این تیپ استیکرها را بصورت ویدئو گزاشتم میتونید توی پستهای تایم لاینم ببینید....

❇قسمت سوم"تم های پولی لاین"
    در این قسمت هم میتونید تمهای پولی لاین را بصورت رایگان و با یک کلیک دانلود کنید،
    ❇قسمت چهارم:"بازیابی تم ها"
    همونطور که از اسمش مشخصه از طریقه این گزینه میتونید تم برنامه لاین را به حالت اولیه و پیشفرض برگردونید.
    برای دسترسی و اطلاع از امکانات و بروزرسانی های جدید برنامه، نیازی به آپدیت مجدد برنامه نیست ،
    شما هر بار که یکی از گزینه ها ی برنامه "تم لاین "را باز کنید بروزرسانیها و تغییرات جدید برنامه را میتونید مشاهده کنید.

اگر استیکریا تم خاصی مد نظرتون بود و توی لیست برچسبها نبود بگید تا به برنامه اضافه کنم،
    در راستای ارتقا برنامه هم اگه دوستان نظری،پیشنهادی،انتقادی،چیز ی داشتن، بگن ،در صورت امکان به برنامه اضافه میکنم.

برنامه را برای دیگران ارسال کنید،که دیگران هم از این نعمت الهی برخوردار بشن

خوش باشید..

لینک دانلود برنامه تم لاین 5.4
    حجم برنامه1500کیلوبایت
    آموزشها و توضیحات بیشتر در زمینه این برنامه را میتونید تو پیج لاینم دنبال کنید.
    ID line=Majid_2M
    ویرایش توسط Majid_M : 09-19-2015 در ساعت 02:19 AM
    پیش از آنکه درباره ی، زندگی،گذشته و شخصیت من قضاوت کنی،خودت را جای من بگذار:
    از مسیری که من گذشته ام عبور کن|
    با غصه ها ، تردیدها ، ترسها ، دردها و خنده هایم زندگی کن....
    یادت باشد:
    هر کسی سرگذشتی دارد!

هر گاه به جای من زندگی کردی،
    آنگاه میتوانی درباره ی من قضاوت کنی...
    Majid_M