سلام دوستان گلم

موضوعی که میخام امروز در موردش صحبت کنم قانون شکر گذاری هست!!!
شاید باخودتون فکر کنیدکه ما شاکر خدا هستیم و همیشه میگیم ههههههیییییییی خدایا شکر!!!!!!
اما منظور من شکر گذاری از ته قلب و با عشق فراوان هست!!نه از روی بدبختی ها و مشکلات و سختی ها.........
تابحال در دنیا 82 قانون طبیعی شناخته شده ،مثل قانون جذب،قانون مزرعه،قانون کارما و قانون شکر گذاری و........
اما بعضی از قوانین هستن که واقعا تاثیر گذار هستن!!!
چرا گفتم شکر گذاری نیاز ضروری زندگی؟؟؟
چون اگر شکر گذاری از ته دل رو روزانه بطور مشخص و آگاهانه انجام بدیم،به مرور زمان اتصالمون به خالق و منبع هستی قوی تر میشه.
شکر گذاری نیرویی نامرئی رو به جریان میندازه که باعث میشه انرژی مثبت در ذهن و زندگی ما به جریان بیفته!
تمرینی که راندا برن در کتاب معجزه شکر گذاری بیان کرده رو براتون مینویسم،و فقط امیدوارم که انجامش بدین و نتیجش رو در زندگیتون ببینید........
یک دفتر بر میدارید و روزانه ده مورد شکر گذاری از نعمتها و تمااااااااام چیزایی که دارین مینویسین!و هرروز این کار رو تکرار میکنید.....
مثلا امروز روز اول :
1 :خدایا شکرت بخاطر خانواده خوبی که دارم.
2 :خدایا شکرت که جسمی سلامت دارم.
3 :خدایا شکرت که ماشین داریم!!!
4 :خدایا شکرت بخاطر لباسی که دارم و میپوشم !!
5 :........

روز بعد هم از شماره 11 شروع میکنید،و به ترتیب هر روز ادامه میدین......

دلیل علمی : وقتی که شما هر روز بطور مکرر روی داشته هاتون متمرکز میشید،به مرور زمان و به طور ناخودآگاه ذهنتون هم عادت میکنه که روی داشته ها و نکات مثبت تمرکز کنه!!
وقتی که فقط روی مثبتها تمرکز کرد به مرور زمان به انسانی مثبت اندیش و قدر دان تبدیل میشین،

این تمرین بینهایت شگفت انگیز و تاثیر گذاره!!!
هرچقدر احساس شکر گذاریتون عمیق تر باشه و با هرچقدر بیشتر با دلو جون شکر گذار باشید،،،تاثیرش هم بیشتره!!
من امتحان کردم!!
شما اگر این کار رو انجام بدین هییییییییییییچ چیزی از دست نمیدین!!
پس فقط انجام بدین و تاثیرش رو ببینین!!!

امیدوارم که همیشه برقرار باشید وسبز...........