نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: چشمی دیجیتال

كاربر درجه 4
    mindi آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    244
    میزان امتیاز
    13

پیش فرض چشمی دیجیتال

سلام بچه ها خوبین چند وقته دنبال چشمی دیجیتال میگردم تو چنتا مغازه که دوربین مداربسته و ایفون تصویری بود تو قم بالای 6 و 7 تا رفتم پرسیدم کسی نمیدونست چیه همه مسخره میکردن میگفتن ایفون تصویریو میگی؟!!!خیلی بده که اقایون به خودشون اجازه میدن خانمارو مسخره کنن حتی اگه منظور من ایفون تصویریم بود این درست نبود حالا بگذریم
    بعد که کلی براشون توضیح میدادم که روی در اپارتمان نصب میشه و دیگه نیازی نیست توی چشمی یه چشمی نگاه کنی که اگه کسیم رفت یه گوشه قایم شد و از چشمی نتونستی ببینیش با این چشمی دیجیتالا این نگرانیو نداری و خیلی خوبه خیلی راحت تمام شعاع جلو در برات نشون میده بعد که دوزاریشون میوفتاد میگفتن نداریم حالا میخوام ببینم کسی هست بدونه تو قم کجا دارن و منو راهنمایی کنه از کجا بگیرم ممنونم میشم ازتون اگه قیمتم دارین لطف کنین چون تهران 350 دیدم ولی نمیخوام تا این همه هزینه کنم و اینکه میخوام از قم بخرم که اگه یه وقت به مشکل خوردم بتونم همینجا رفعش کنم نخواد ببرمش تهران بازم ممنونم منظورم از اینهاست حالا مدل های ارزونترش

ماجرای عجیبی است!

چند میلیون نفرشامگاه هر جمعه منتظر مختارنامه هستند که انتقام حسین (ع) را بگیرد؛

غافل از اینکه 1174سال است مهدی (عج) فقط 313 یار میخواهد تا انتقام جد شهیدش را بگیرد...

مدیر بخش
    Mr.Mahdi آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    190
    میزان امتیاز
    14

پیش فرض پاسخ : چشمی دیجیتال

من فقط میتونم بگم چه باحال و با کلاسه
    √ قَــبــرها پُـر اَست اَز جَوانانـــی كه می خواستَند دَر پـیری توبـه كُننَد...!

منتظرتون هستم در:

http://dastanhayeroshan.blogfa.com

ناظر کل انجمن ها
    sepehrad آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    196
    میزان امتیاز
    10

سیماران یه مدلی داره که زیر 200 تومنه. شاید تو کالاهای برقی میدان امام بتونید پیدا کنید.
    اگه نبود میتونید با شرکتش تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن.
    سیر شده ام از بس که از آدم هـا زخـم خورده ام!!
    خدا خیرتان بدهد به من محبت دروغین تعارف نکنید.
    من سیرم ...

سپهراد

كاربر درجه 4
    mindi آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    244
    میزان امتیاز
    13

ممنونم ازتون خیلی لطف کردین خداکنه باشه
    ماجرای عجیبی است!

چند میلیون نفرشامگاه هر جمعه منتظر مختارنامه هستند که انتقام حسین (ع) را بگیرد؛

غافل از اینکه 1174سال است مهدی (عج) فقط 313 یار میخواهد تا انتقام جد شهیدش را بگیرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط mindi نمایش پست ها
    سلام بچه ها خوبین چند وقته دنبال چشمی دیجیتال میگردم تو چنتا مغازه که دوربین مداربسته و ایفون تصویری بود تو قم بالای 6 و 7 تا رفتم پرسیدم کسی نمیدونست چیه همه مسخره میکردن میگفتن ایفون تصویریو میگی؟!!!خیلی بده که اقایون به خودشون اجازه میدن خانمارو مسخره کنن حتی اگه منظور من ایفون تصویریم بود این درست نبود حالا بگذریم
    بعد که کلی براشون توضیح میدادم که روی در اپارتمان نصب میشه و دیگه نیازی نیست توی چشمی یه چشمی نگاه کنی که اگه کسیم رفت یه گوشه قایم شد و از چشمی نتونستی ببینیش با این چشمی دیجیتالا این نگرانیو نداری و خیلی خوبه خیلی راحت تمام شعاع جلو در برات نشون میده بعد که دوزاریشون میوفتاد میگفتن نداریم حالا میخوام ببینم کسی هست بدونه تو قم کجا دارن و منو راهنمایی کنه از کجا بگیرم ممنونم میشم ازتون اگه قیمتم دارین لطف کنین چون تهران 350 دیدم ولی نمیخوام تا این همه هزینه کنم و اینکه میخوام از قم بخرم که اگه یه وقت به مشکل خوردم بتونم همینجا رفعش کنم نخواد ببرمش تهران بازم ممنونم منظورم از اینهاست حالا مدل های ارزونترش

سلام
    من توی کار سیستم های امنیتی هستم.
    نصب دوربین و دزدگیر.
    تا حالا چنین چیزی ندیدم.
    ولی شما میتونید یک دوربین ساده با هزینه پایین جلو درب منزل نصب کنید و مستقیم به تلویزیون متصل کنید و به راحتی تمام زوایای جلوی درب رو تصویر داشته باشید.
    هزینه اش به مراتب از چشمی پایین تره.

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk