نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فروش یک عدد PS3 کپی خور بسیار تمیز موو + تفنگ شارپ شوتر + گان شوتر + نویگیتور + دوربین + ......

فروش یک عدد PS3 کپی خور بسیار تمیز موو + تفنگ شارپ شوتر + گان شوتر + نویگیتور + دوربین + ......

با سلام خدمت دوستان عزیز

یک عدد PS3 SLIM 120 GIG با مشخصات زیر به فروش میرسه :

1. 2 .دسته اورجینال
    2. 6 بازی ((( 2 عدد اورجینال God Of War + Fear ))) س ((( 4 بازی کپی Infamous + Pess 2011 + COF Duty Mwf 2 + Resistance Fal Of Man ))) بازی fear یکم ترک داره ((( بگیر نگیر داره ))) بازی Fear فروخنه شد
    3. کپی خور نرم افزاری ((( بهترین کاستوم فریمور حال حاضر روش نصب شده Rogero 4.55 V2 ))) + آخرین ورژن مولتی من 4.65 + Show Time + Sing Star
    4. همراه با جعبه و وسایل همراه کاملا تمیز
    5. اجرای تمامی بازی های ریلیس شده تا امروز بدون نیاز به فیکس و ایبوت
    7. قابلیت دانگرید ((( کنسول های جدید باید دانگرید بشه تا کپی خور بشه ))) دانگرید نشده

8. موو + تفنگ شارپ شوتر + گان شوتر + نویگیتور + دوربین + دیسک + استند دسته + استند شارژ موو و نویگیتور خیلی تمیز هستن همگی
    9. کلت شوتر 2 تا جای ترک خوردگی داره که بنده چنتا عکس ازش گذاشتم که کامل مشخص باشه.اما همونطور که گفتم فوق العاده مجموعه تمیزه.راحت میشه با کلت بازی کرد بدون کوچکترین مشکل...زیاد هم مشخص نیست مگر با دقت زیاد...بقیه مجموعه بدون حتی یک خش و خط این رو تضمین میکنم
    10. یک عدد Pad Driver ((( فرمان + پدال گاز و ترمز + دنده و ترمز دستی ))) آکه آک..

کله اجناس به قدری آک هستند که بعد از باز کردن جعبه بوی آک بودن جنس به مشامتون میخوره....

قیمت هم یه کلام هستم اصلا نمیتونم قیمت رو کم کنم چون میدونم تمام اجناس در حد آک هستن و صحیح سالم هستند بدون کوچکترین مشکل..

فروش به 2 صورت انجام میشه:

1.کله مجموعه با هم: کنسول + کلیه وسایل جانبی
    قیمت کله اجناس با هم : 1.300.000

2.{ فروش کنسول + 2 دسته جدا } و { فروش کلیه وسایل جانبی هم جدا }
    A. کنسول + 2 دسته + تمام بازیها ((( بازیها به صورت هدیه تقدیم خریدار میشه )))
    قیمت : 950.000

B. فروش کلیه وسایل جانبی شامل ((( موو + تفنگ شارپ شوتر + گان شوتر + نویگیتور + دوربین + استند دسته + استند شارژ موو و نویگیتور + دیسک مجموعه ))) و Pad Driver ((( فرمان + پدال گاز و ترمز + دنده و ترمز دستی )))
    قیمت فقط : 350.000

تاکید میکنم وسایل جانبی خیلی خیلی آک هستن بدون کوچکترین خط یا خش و مشکل.آک آک

.در ضمن فروش تکی نداریم و کله مجموعه به 2 صورتی که ذکر کردم فروخته میشه با هیچ کالای دیگری هم تعویض نمیکنم.

خریدار شیراز باشه میتونیم حضوری معامله رو انجام بدیم.خارج از شیراز پول پست با خریداره.

...برای گرفتن شماره تلفن لطف کنید پیام خصوصی بدین...

عکس ترک خوردگی کلت

عکس ترک خوردگی کلت 2

عکس کامل کلت

عکس از کنسول به همراه بازیها و دسته ((( با نوره زیاد گرفتم که جزییات مشخص باشه )))

عکسهای جدید اضافه شد
    ((( با کیفیت ))) پشت - جلو - طرفین - پشت هر دو دسته - جعبه و وسایل - پلمپ دستگاه -

عکس پلمب دستگاه

عکس جعبه دستگاه و وسایل همراه کاملا تمیز

عکسهای جدید اضافه شد
    ((( با کیفیت ))) موو + تفنگ شارپ شوتر + گان شوتر + نویگیتور + دوربین + استند دسته + استند شارژ موو و نویگیتور + دیسک مجموعه

عکس های جدید اضافه شد همراه با Pad Driver ((( فرمان + پدال گاز و ترمز + دنده و ترمز دستی )))

ویرایش توسط 9527 : 10-03-2014 در ساعت 04:53 PM

پیش فرض پاسخ : فروش یک عدد PS3 کپی خور بسیار تمیز موو + تفنگ شارپ شوتر + گان شوتر + نویگیتور + دوربین + ....

پست اول ویرایش شد......

پیش فرض پاسخ : فروش یک عدد PS3 کپی خور بسیار تمیز موو + تفنگ شارپ شوتر + گان شوتر + نویگیتور + دوربین + ....

فقط تا آخر این هفته کنسول + دو دسته + تمام وسایل جانبی 1.150.000 فقط تا آخر این هفته

............................. بعد از این تاریخ قطعا قیمت برمیگرده به حالت قبل ...............................

.................................................. ...... به دلیل نیازه مالی ...............................................

.................................................. این فرصت رو از دست ندید.......................................... .

کلیه وسایل جانبی + کنسول و دودسته خارج از انجمن فروخته شد................ختم تاپیک

لطفا تاپیک قفل شود