به گزارش "ورزش سه" سرمربی صبا بعد از تساوی 2-2 امروز مقابل راه آهن مشکلات رفت و آمد به قم و دیگر مسائل را عامل استعفایش از هدایت این تیم قمی عنوان کرد .

وی در کنفرانش مطبوعاتی پس از بازی گفت:

همه کار کردیم

بازی خوبی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم، ما بازی را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم، در نیمه اول آنچه که می‌خواستیم در زمین پیاده کردیم، هم گل زدیم و هم بازی را اداره کردیم و آنچه در تفکر ما بود انجام شد. در نیمه دوم نظم تیمی ما به خاطر بازی بلند راه‌آهن به هم خورد که خیلی زود با تغییر سیستم این موضوع را رفع کرده و مجدداً به گل رسیدیم.

پنالتی دوم مشکوک بود

تصمیماتی در زمین گرفته می‌شود که نمی‌توانم جلوی آن را بگیرم چون به من مربوط نیست، می‌توانم اگر تیمم مشکل تاکتیکی داشت با تغییر تاکتیک و تعویض نحوه بازی تیمم را اصلاح کنم اما درباره قضاوت داور نمی‌توانم کاری انجام دهم، این موضوع از اختیار من خارج است، متاسفانه امروز به خاطر یک پنالتی مشکوک گل دوم را در دقایق پایانی دریافت کردیم و پیروزی را از دست دادیم. فکر نمی‌کنم پنالتی‌ که داور برای راه‌آهن گرفت درست بوده باشد. از بازی تیمم راضی بودم، تیم راه‌آهن هم بازی خوبی به نمایش گذاشت چرا که هر دو تیم به دنبال گلزنی بودند اما داور با سوت‌های خودش جذابیت را از بازی دور کرد، از نحوه قضاوت داور راضی نبودم برخی اوقات تصمیماتی گرفته می‌شود که نمی‌خواهیم تابع آن باشیم، به هر حال مساوی کردیم و تساوی در زمین حریف و کسب یک امتیاز هم خوب است هرچند که می‌توانستیم پیروز میدان باشیم.

آخرین روز کاری من در صبا

چند هفته است که در صبا کار می‌کنم، امروز آخرین روز کاری من در این تیم بود چرا که رفت و آمد برای من و خانواده‌ام مشکل بود، همکارم ساکت الهامی هم به من گفت که در صبا نخواهد ماند. البته مشکل من تنها همین موضوع نیست .مسائل دیگری هم دخیل بوده است که جلوی کار کردن را می‌گیرد و من با این شرایط دیگر نمی‌توانستم مربی‌گری کنم. البته اتفاقی برای تیم نمیفتد چرا که تیم شرایط خوبی دارد. من تصمیمم را گرفته‌ام چون دیگر نمی‌توانم ادامه دهم، عضو خانواده صبا بوده و هستم و دوست ندارم مسائل خانوادگی را بیرون مطرح کنم.

به مسجد سلیمان نمی روم

سرمربی مستعفی صبای قم در خصوص اینکه آیا برنامه‌ای برای حضور در تیم نفت مسجد سلیمان دارد، گفت: چنین موضوعی درست نیست چرا که اگر می‌خواستم این کار را انجام بدهم در ابتدای فصل از این تیم پیشنهاد داشتم تا تیم را خودم ببندم. با مسئولان صبا هم صحبتی نداشته‌ام و خودم این تصمیم را گرفته‌ام، موضوع را تا این لحظه با آنها مطرح نکرده بودم اما به این جمع‌بندی رسیدم که دیگر نمی‌توانم ادامه دهم.