صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30

موضوع: خرید خانه با 200 تومن در قم

كاربر درجه 5
    prg_mail آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    1
    میزان امتیاز
    11

پیش فرض Re: خرید خانه با 200 تومن در قم

ویرایش توسط prg_mail : 05-16-2014 در ساعت 09:28 AM

پیش فرض پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : خرید خانه با 200 تومن در قم

نقل قول نوشته اصلی توسط prg_mail نمایش پست ها
    ممنونم - آره 20 متری رو قبلا تو نظم بود اما پولم کمه - کمترین قیمت خونه دو طبقه اونجا 250-300 هستش اما بازم باید یه سر بزنم- در مورد دور شهرم دقیقا حق با شماست - راستی برای آگهی های خونه در روزنامه ها بجز پارسا و جام جم روزنامه دیگه ای هست ؟

- - - Updated - - -

هر کسی یه ایی راحته، من و شما شاید از نیروگاه خوشمون نیاد اما بعضی ها فقط میتونن تو نیروگاه زندگی کنن- ما به همه احترام میزاریم.
    اگه 200 تومن واسه نیروگاه حیفه؛ کجا بهتر از نیروگاه هست که بشه با 200 تومن ؟؟؟
    بله ، نیازمندیهای همشهری هم هست

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.a نمایش پست ها
    شرمنده دوست عزیزجسارت نباشه ولی حیف200تومن نیس بری نیروگاه بشینی!!!!!!!
    اصلا اینطور که شما توصیف میکنی نیست ، نیروگاه ( مخصوصا از پل نیروگاه تا پل امینی بیات ) خیلی جای خوبیه ما الان بیست ساله که نیروگاهیم و خیلی راضیم ، از نظر دسترسی به امکانات ، نیروگاه حرف اولو میزنه
    از نظر فرهنگ و امنیت هم خیلی خوبه

كاربر درجه 5
    prg_mail آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    1
    میزان امتیاز
    11

پیش فرض Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : خرید خانه با 200 تومن در قم

ما همه شنیدیم نیروگاه بده و میگیم بده اما باید خود آدم بره ببینه

من خودم یه روز از اول نیروگاه تا تهش (اول جاده شاغلا) رفتم خیلی عادی بود.فقط برای موتورم که پنچر شد مجبور شدم از یه نفر که به زبان ترکی تسلط داشت خواهش کنم با مغازه دار ترکی صحبت کنه که پنچری موتورمو خارج از نوبت دربیاره آخه باید برمیگشتم پردیسان.

نیروگاه فقط یه خورده شلوغه.
    ویرایش توسط prg_mail : 05-16-2014 در ساعت 10:42 AM

مدیر انجمن آشپزی
    Niyaz آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    134
    میزان امتیاز
    21

پیش فرض پاسخ : خرید خانه با 200 تومن در قم

نیروگاه فرهنگ خاص خودش رو داره . بده بد نیس
    همه شونم ترک نیستن .

من چند ماهی تو نیروگاه بودم
    خیلی شلوغ و پرسروصداست
    پسرای کوچه فرهنگ بدی دارن و صبح تا شب در حیاطن .
    بعضیاشونم که از دم بی فرهنگ و از رو پشت بوم تو خونه ها نگاه میکنن . هر چیم میری تذکر میدی هیییییچ

ولی در کل با صفاست . اما برا من یکی که جاهای شلوغو نمیپسندم خوب نیس
    همسایه !
    چروک های پیشانی ام از گرسنگی است
    لبخندت را بمن قرض بده
    امشب مهمان دارم !

كاربر درجه 5
    prg_mail آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    1
    میزان امتیاز
    11

پیش فرض Re: پاسخ : خرید خانه با 200 تومن در قم

نقل قول نوشته اصلی توسط Niyaz نمایش پست ها
    نیروگاه فرهنگ خاص خودش رو داره . بده بد نیس
    همه شونم ترک نیستن .

من چند ماهی تو نیروگاه بودم
    خیلی شلوغ و پرسروصداست
    پسرای کوچه فرهنگ بدی دارن و صبح تا شب در حیاطن .
    بعضیاشونم که از دم بی فرهنگ و از رو پشت بوم تو خونه ها نگاه میکنن . هر چیم میری تذکر میدی هیییییچ

ولی در کل با صفاست . اما برا من یکی که جاهای شلوغو نمیپسندم خوب نیس
    جایی که خودتون ساکنید هزینه ها چطوره ؟

عضو جديد قمیا
    baxiran آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    0

حرف از نیروگاه شد گفتم بیام منم نظری بدم خدمت دوستات عزیز

بنده خودم تو نیروگاه میشینم توحید 15 بعد از فلکه توحید از 20 متری زاد هم کوچه 10 میشه

الان ما 15 ساله اینجا هستیم خدارا شکر هیچ مشکلی هم تا الان نه تو محل داشتیم نه تو درو همسایه

همسایه هامونم همه مثل خودمون هستند آدم های بی آزار و مومن

تو این مدتی هم که ساکن هستیم هیچ مشکلاتی با درو همسایه و بقیه ساکنان محل نداشتیم خدارا شکر سر تا سر خیابون ما همه خوب هستند

اینطور که دوستان میگن نیروگاه همه ترک هستند و مشکل دارندو اینا نه اصلا هم اینطور نیست نیروگاه ترک داره درسته بیشتر در همون اواخر نیروگاه هستند تا به زند آباد و شیخ آباد و قلعه کامکار
    البته روز به روز الان اونورا پیشرفت میکنه و فکر کنم تا چند سال دیگه رو دست صفاییه بزنه

تو نیروگاه اوایلش محله های خوبی داره یعنی تا فلکه امینی بیات یا همون سر خیابان مطهری (24 متری - زنگارکی) تا این قسمت بیشترشون فارسی حرف میزنند ترک هم داره درست ولی فارسی حرف میزنند و خیلی آدم های خوبی هستند اینطوری هم نیست که مثلا شما میگید تو نیروگاه همش دعوا هست و به هم فحش و بدو بیرا بگن نه اصلا اینطور نیست همشون ادب و رعایت میکنند و مشکلی با هم ندارند اصلا
    من خودمم شخصا بیشتر تا سر دوطفلان را تایید میکنم که خیلی بهتر است تا پایین ترش

این یه خلاصه ای از نظر بنده در مورد نیروگاه بود
    با تشکر

كاربر درجه 5
    prg_mail آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    1
    میزان امتیاز
    11

پیش فرض Re: خرید خانه با 200 تومن در قم

نقل قول نوشته اصلی توسط baxiran نمایش پست ها
    حرف از نیروگاه شد گفتم بیام منم نظری بدم خدمت دوستات عزیز

بنده خودم تو نیروگاه میشینم توحید 15 بعد از فلکه توحید از 20 متری زاد هم کوچه 10 میشه

الان ما 15 ساله اینجا هستیم خدارا شکر هیچ مشکلی هم تا الان نه تو محل داشتیم نه تو درو همسایه

همسایه هامونم همه مثل خودمون هستند آدم های بی آزار و مومن

تو این مدتی هم که ساکن هستیم هیچ مشکلاتی با درو همسایه و بقیه ساکنان محل نداشتیم خدارا شکر سر تا سر خیابون ما همه خوب هستند

اینطور که دوستان میگن نیروگاه همه ترک هستند و مشکل دارندو اینا نه اصلا هم اینطور نیست نیروگاه ترک داره درسته بیشتر در همون اواخر نیروگاه هستند تا به زند آباد و شیخ آباد و قلعه کامکار
    البته روز به روز الان اونورا پیشرفت میکنه و فکر کنم تا چند سال دیگه رو دست صفاییه بزنه

تو نیروگاه اوایلش محله های خوبی داره یعنی تا فلکه امینی بیات یا همون سر خیابان مطهری (24 متری - زنگارکی) تا این قسمت بیشترشون فارسی حرف میزنند ترک هم داره درست ولی فارسی حرف میزنند و خیلی آدم های خوبی هستند اینطوری هم نیست که مثلا شما میگید تو نیروگاه همش دعوا هست و به هم فحش و بدو بیرا بگن نه اصلا اینطور نیست همشون ادب و رعایت میکنند و مشکلی با هم ندارند اصلا
    من خودمم شخصا بیشتر تا سر دوطفلان را تایید میکنم که خیلی بهتر است تا پایین ترش

این یه خلاصه ای از نظر بنده در مورد نیروگاه بود
    با تشکر
    ممنون از دوست خوبم

مشخصات خانه تغییر کرد :

مشخصات : خونه ویلایی شمالی - نوساز - 70-90 متری - کوچه ماشین رو (مثلا 8متری) - محله ساکت و خلوت ( البته کوچه وقتی پهن باشه خود به خود جو آروم میشه . 1 طبقه همکف شمالی ( ترجیحا + زیرزمین) - بافتش قدیمی نباشه

قبلا ذکر کرده بودم دو طبقه اما تصمیم بر یک طبقه شد که یک زیرزمین هم داشته باشه در حد 20 متر (در حد یک خواب) - متراژ هم 70-90 متر

عضو جديد قمیا
    mahsa.a آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    0

هههه جالبه هاببینیدبا یک صحبت کوچیک درموردنیروگاه چجور تواین موضوع غرق شدید..بنده خدافکرکنم یادش رفت اصلاسوالش چی بود!

كاربر درجه 5
    n-city آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    1
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.a نمایش پست ها
    شرمنده دوست عزیزجسارت نباشه ولی حیف200تومن نیس بری نیروگاه بشینی!!!!!!!
    دوست عزیز و محترم که نمی دانم ساکن کجایی و اصلا یک بار هم به نیروگاه آمده ای یا نه و چه دیدی نسبت به نیروگاه داری؟ لازم است نکاتی را به استحضار برسانم
    1- بنده سی و هشت سال است که ساکن محله نیروگاه هستم به جز چهار سال دوران تحصیلم در تهران مابقی دوران زندگی ام را در این منطقه گذرانده ام و به این امر افتخار می کنم
    2- هر جمله ای که از ما در فضای مجازی پخش می شود به لحاظ تاثیر مثبت و منفی که روی تعداد زیادی مخاطب دارد حکم حق الناس را دارد و بهتر است نسنجیده جمله ای را بیان نکنیم
    3- طبق روایتی از امام علی(ع) براى تو شهرى سزاوارتر از شهر ديگر نيست؛ [بلكه] بهترين شهر آن شهرى است كه تو را پذيرا بُوَد.
    4- علیرغم ذهنیت غلطی که امثال شما دوست عزیز در خصوص منطقه نیروگاه دارید در حال حاضر بسیاری از متخصصین شهر، مسئولین، قشر زحمت کش کارگر، ورزشکاران نام آور جهانی ( همچون اصغر حسن زاده و هادی علیزاده و ...) و ... ساکن این منطقه می باشند.
    5- در نهایت برگ برنده انسانها در روز حساب نه پست و مقام و شهر و محله و لباس و پول و ماشین و ... بلکه تقواست که انشاالله خداوند همه ما را فارغ از اینکه محل زندگی مان کجاست ملبس به این لباس کند.

چشمها را باید شست
    جور دیگر باید دید

سلام

من فارس هستم و در نیروگاه زندگی می کنم. و از شرایط اینجا کاملا راضی هستم و مشکلی هم نداشته ام. البته خودم شخصا از بعضی محله های نیروگاه خوشم نمیاد. مثل شیخ آباد، شاغالو، چهار راه سرگردون و زند آباد. ولی در کل همونطور که دوستمون گفتند نیروگاه نشین ها از قشر زحمت کش و شریف جامعه هستند و بسیار انسانهای با معرفت و خوش اخلاقی هستند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123