نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: مسنجرتلگرامv1.4.8

مدیر انجمن موبایل قم
    Majid_M آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    201
    میزان امتیاز
    22

مسنجرتلگرامv1.4.8

مسنجر بسیار قدرتمند و محبوب تلگرام Telegram v1.4.8 اندروید

– تلگــرام یک مسنجر قدرتمند، رایگان و بسیار عالی از کمپانی Digital Fortress برای سیستم عامل اندروید می باشد که با تمرکز برروی دو فاکتور مهم سرعت و امنیت بسیار بالا طراحی گردیده است و به کاربران این امکان را می دهد که با سرعتی بسیار بالا عکس ها، ویدئوها، فایل ها و متن های دلخواه خودشان را برای دوستانشان در هر کجای این کره ی خاکی که باشند بفرستند! این مسنچر بسیار شبیه به اپلیکیشن معروف واتس آپ می باشد ،با این تفاوت که ویژگی هایی که تلگرام در اختیار کاربران قرار می دهد نسبت به واتس آپ بیشتر است و آن را به همه ی کاربرانی که به دنبال یک مسنجر رایگان و کم نظیر هستند پیشنهاد می دهم!
    در نرم افزار Telegram شما این امکان را در اختیار دارید که به صورت نامحدود به چت کردن با دوستان و آشنایان خود بپردازید، اتاق های چتی تا ۲۰۰ نفر را ایجاد کنید و به صورت گروهی به چت کردن بپردازید، فایل های مختلف خود از جمله ویدئو تا ۱ گیگابایت را ارسال کنید و از بابت همیشه داشتن پیام هایتان خیالتان راحت باشد چرا که همه ی پیام های شما ذخیره خواهند شد تا بتوانید به آن ها دسترسی داشته باشید.

برخی از امکانات و قابلیت های کلیدی اپلیکیشن Telegram اندروید :
    * امکان ایجاد و چت به صورت گروهی با اتاق های گفتگوی تا حداکثر ۲۰۰ نفر
    * امکان ارسال عکس ها، ویدئوها و فایل ها تا حجم حداکثر ۱۰۰۰ مگابایت (۱ گیگ)
    * ذخیره تمامی مکالمه های شما در سرورهای ابری برنامه برای دسترسی با دستگاه های دیگر
    * دارا بودن رمزنگاری فوق العاده قدرتمند برای حفظ حریم خصوصی کاربران که همتا ندارد!
    * در اختیار قرار دادن انواع شکلک های فوق العاده زیبا برای استفاده در محیط چت توسط کاربر
    * ۱۰۰ درصد رایگان (برخلاف مسنجرهایی همچون واتس آپ که پس از مدتی باید هزینه ای پرداخت شود)
    اپلیکیشن Telegram با ده ها هزار دانلود از مارکت اندروید دارای امتیاز ۴.۱ از ۵.۰ می باشد

صرفا جهت اطلاع : قدرت رمزنگاری تلگرام آنقدر بالاست که کمپانی Digital Fortress یعنی سازنده ی آن از آسیب پذیری های Whats App صحبت کرده و برای نشان دادن سیستم رمزنگاری و امنیت برنامه ی خود مسابقه ای را ترتیب داده بود : اولین فردی که بتواند تا اول مارس رمزنگاری مبادلات این برنامه را بشکند ۲۰۰.۰۰۰ دلار پاداش خواهد گرفت و متاسفانه کسی نتوانست این کار را انجام دهد(اینم مدرککلیک کنید)

ویرایش توسط Majid_M : 04-02-2014 در ساعت 11:47 PM
    پیش از آنکه درباره ی، زندگی،گذشته و شخصیت من قضاوت کنی،خودت را جای من بگذار:
    از مسیری که من گذشته ام عبور کن|
    با غصه ها ، تردیدها ، ترسها ، دردها و خنده هایم زندگی کن....
    یادت باشد:
    هر کسی سرگذشتی دارد!

هر گاه به جای من زندگی کردی،
    آنگاه میتوانی درباره ی من قضاوت کنی...
    Majid_M

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)