صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

موضوع: آموزش کامــل طراحی هر نوع سایت، اختصاصی برای کاربرای فروم قمیا

كاربر درجه 5
    Franking آواتار ها
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض پاسخ : آموزش کامــل طراحی هر نوع سایت، اختصاصی برای کاربرای فروم قمیا

نقل قول نوشته اصلی توسط یارتا نمایش پست ها
    ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن . حالا یه سوال دیگه دارم : برای یه طراح حرفه ای شدن تسلط به چه نرم افزارهایی لازمه؟
    آیا کتاب های خود آموز کافی هستند؟
    پیشنهادِ من اینِ که اینارو یاد بگیر :

1- فتوشاپ ( هر چقدر تو فتوشاپ حرفه ای تر باشی طراحِ خاص تری هم میشی )
    2- کد نویسی ( Html / Css ) : برای کد نویسی فعلا با این دو تا زبون یعنی Html/Css شروع کن چون راحت ترین زبون های برنامه نویسی هستند ....

دیگه برای مثلا کدنویسی میشه از نرم افزار Note Pad ویندوز یا دریم ویور یا Note Pad ++ استفاده کرد .... من پیشنهادم اینِ که شما فتوشاپ رو یاد بگری چون علاوه بر کارای ططراحی وب می تونی هر کاری که بخوای انجام بدی و یه گرافیست خوب هم بشی

می خوای از یه جا شروع کنی ؟ برای کد نویسی اینو بهت پیشنهاد می کنم : کلیک کن
    فتوشاپ هم سایت های زیادی هستند که یاد میدند آموزش های فراوونی هم موجوده دیگه بستگی به خلاقیت ، همت و تلاش خودت داره
    Life Is Continue
    : )

كاربر درجه 5
    وبـ نشینـ آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Franking نمایش پست ها
    من با جوملا خیلی کم کار کردم فقط در حدِ نصب و دیدنِ امکانات همین !
    انصافا چیزی نیست که وردپرس نداشته باشه ( ضروری ) و از لحاظِ رابطِ کاربری هم با میلیون ها فاصله نسبت به بقیه سیستم ها در صدر قرار داره
    درسته از اسمش به عنوانِ وبلاگ ساز یاد میشه ولی بهترین سایت ساز هست حرفیم نباشه
    منم با جوملا خیلی کم کار کردم، تقریباً دو سال
    با وردپرس هم کار میکنم، البته در حد چندتا مشتری که با وردپرس آشنان و دوسش دارن

نمیدونم تا چه حدی با مباحث طراحی و توسعه وب آشنا هستین، اگه وقتشو داری یه مقایسه بین دیتالایف انجین و سایر سیستم ها بکن، البته خودت ! هرچند هیچ سیستمی قابل مقایسه با دیتالایف نیست - شوخی بود خواستم ادا متعصب ها رو دربیارم، دست بالا دست زیاده ، خودم جدیداً از jCore خوشم اومده و قصد دارم فارسیش کنم (البته برای تست و استفاده شخصی)

پ.ن : توی انتخاب مدیریت محتوا متعصب نباشید، برای هرسایت یا وبلاگی متناسب با موضوع، خواسته مشتری و توان خودتون و قدرت سیستم بهترین رو انتخاب کنید

برقرار باشید و سبز

کاشکی می‏شد تو زندگی، ما خودمون باشیم و بس
    تنها برای یک نگاه، حتی برای یک نفس
    تاکی بجای خودمون، نقابمون حرف بزنه
    تاکی سکوتو رج زدن، نقش نمایش منه

كاربر درجه 5
    وبـ نشینـ آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط یارتا نمایش پست ها
    ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن . حالا یه سوال دیگه دارم : برای یه طراح حرفه ای شدن تسلط به چه نرم افزارهایی لازمه؟
    آیا کتاب های خود آموز کافی هستند؟
    در ادامه گفته های دوست عزیزمون جناب انصاری ( از ارسال بعدی به اسم میگما ! ) برای شروع خوب یه سری به iroschool.com بزن، ویدئوهای آموزشیش برای تسلط به فتوشاپ جهت طراحی سایت مناسبه، مخصوصا اون رادیوهه که واسه استارت عالیه

كاربر درجه 5
    Franking آواتار ها
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط وبـ نشینـ نمایش پست ها
    منم با جوملا خیلی کم کار کردم، تقریباً دو سال
    با وردپرس هم کار میکنم، البته در حد چندتا مشتری که با وردپرس آشنان و دوسش دارن

نمیدونم تا چه حدی با مباحث طراحی و توسعه وب آشنا هستین، اگه وقتشو داری یه مقایسه بین دیتالایف انجین و سایر سیستم ها بکن، البته خودت ! هرچند هیچ سیستمی قابل مقایسه با دیتالایف نیست - شوخی بود خواستم ادا متعصب ها رو دربیارم، دست بالا دست زیاده ، خودم جدیداً از jCore خوشم اومده و قصد دارم فارسیش کنم (البته برای تست و استفاده شخصی)

پ.ن : توی انتخاب مدیریت محتوا متعصب نباشید، برای هرسایت یا وبلاگی متناسب با موضوع، خواسته مشتری و توان خودتون و قدرت سیستم بهترین رو انتخاب کنید

برقرار باشید و سبز

ببخشید اون بالا انگار یه "ن" کم گذاشتم در اصل جمله اینه : من با جوملا خیلی کار نکردم !

راستش کارم جوری بوده که نیازی به کار کردن باهاش نداشتم دیتالایف انجین رو فقط چند بار نصب کردم من آدمِ متعصبی نیستم توی بحثِ طراحی وب رو میگما وگرنه کسی جرعت داره به عشقم لمپارد چیزی بگه :( وای بازم گفتم لمپارد :(( رفــــــــــــت :(( بگذریم کارم جوری نبوده که بخوام با همه سیستم ها کار کنم ، من برای خودم کار می کنم و خدا رو شکر خدا خودش هوا مونو داره ، راستیتش وردپرس برای من کافی بوده ... برای خودم و کارایی که انجام میدم وردپرس قانع کننده بوده و دیگه وقت نداشتم برم بقیه سیستم ها رو هم مرور کنم بزارید اینطوری بگم وردپرس کارِ منو راه میندازه ، همین کافیه من که خیلی در جریانش نیستم ولی خوش حال میشم شما که تجربه داری یکم بیشتر در موردِ بقیه سیستم ها بطور عمومی یا تخصصی توضیح بدید
    Life Is Continue

ممنونم از مطلب خوبت

من خودم از کد نویسی و طراحی سایت اطلاعی ندارم اما خب با جوملا تا حدودی اشنایی دارم

و تا یه جاهایی رفتم و یه سایت هم باهاش زدم ، و خب ادم تا یه مسیر رو نره متوجه استعداد و علاقش تو اون مسیر و سختی و راحتی اون و مشکلات پیش رو نمیشه

به نظرم اگر یه سایت شخصی و ساده بخای داشته باشی خودت بری یاد بگیری خوبه ، اما برای طراح سایت شدن راه سختی پیش روئه و این که بخای از این راه در امد داشته باشی هرچقدرم که حرفه ای باشی بازم هی باید تو انجمن ها بگردی دنبال راه حل مشکل جدیدی که برات پیش اومده !!

من خودم به هیچ وجه علاقه ای به طراح سایت شدن ندارم اما بسیار دوست دارم یه سایت شخصی مفید و پویا در زمینه مورد علاقم داشته باشم
    ویرایش توسط pitera : 06-11-2014 در ساعت 09:25 PM

كاربر درجه 5
    وبـ نشینـ آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    14

... خوش حال میشم شما که تجربه داری یکم بیشتر در موردِ بقیه سیستم ها بطور عمومی یا تخصصی توضیح بدید
    آقا هادی عزیز، من نهایتاً بتونم نظر کلی درباره‌ی سیستم هایی که خودم کارکردم باهاشون بدم.

وردپرس برای وبلاگ ها و سایت های کوچیک مناسبه اما اگه با نصب افزونه های بیش از حد، سنگین بشه (برای اینکه امکانات پایه‌ی یه سایت ساز رو داشته باشه) فشار زیادی روی سرور میاره و ...
    واسه خیلی از دوستان و حتی خود من پیش اومده که بعد از گذشت مدتی حجم دیتابیس بطور باورنکردنی بالا رفته تا جایی که دیگه هیچ جا بهمون هاست اشتراکی نمیدادن.
    درکل اگه به وردپرس فشار بیاری به همون اندازه بهت فشار میاره

جوملا هم خوبه اما خشک و پیچیده اس
    واسه اضافه کردن یه قابلیت کوچیک اشک آدمو درمیاره، واسه مشتری ها هم خیییییلی گیج کننده اس

دیتالایف انجین جیگره - انعطاف پذیر، زیبا، سبک و امن

دروپال هم خیلی کم کار کردم، یه جورایی کار کردن باهاش مث اضافه کاری بدون حقوقه - اما هسته قدرتمند و امنی داره و انعطاف پذیری خوبی داره

سخن پایانی اینکه اینها تجربیات شخصی من بوده و ممکنه درست نباشه

كاربر درجه 5
    Franking آواتار ها
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط وبـ نشینـ نمایش پست ها
    آقا هادی عزیز، من نهایتاً بتونم نظر کلی درباره‌ی سیستم هایی که خودم کارکردم باهاشون بدم.

وردپرس برای وبلاگ ها و سایت های کوچیک مناسبه اما اگه با نصب افزونه های بیش از حد، سنگین بشه (برای اینکه امکانات پایه‌ی یه سایت ساز رو داشته باشه) فشار زیادی روی سرور میاره و ...
    واسه خیلی از دوستان و حتی خود من پیش اومده که بعد از گذشت مدتی حجم دیتابیس بطور باورنکردنی بالا رفته تا جایی که دیگه هیچ جا بهمون هاست اشتراکی نمیدادن.
    درکل اگه به وردپرس فشار بیاری به همون اندازه بهت فشار میاره

جوملا هم خوبه اما خشک و پیچیده اس
    واسه اضافه کردن یه قابلیت کوچیک اشک آدمو درمیاره، واسه مشتری ها هم خیییییلی گیج کننده اس

دیتالایف انجین جیگره - انعطاف پذیر، زیبا، سبک و امن

دروپال هم خیلی کم کار کردم، یه جورایی کار کردن باهاش مث اضافه کاری بدون حقوقه - اما هسته قدرتمند و امنی داره و انعطاف پذیری خوبی داره

سخن پایانی اینکه اینها تجربیات شخصی من بوده و ممکنه درست نباشه
    بالاخره به اسم گفتی مصطفی خان
    خیلی خوبه که با همه سیستم ها کار کردی ، رو طراحی به عنوانِ شغل حساب بازی کردی ؟منم خیلی طراحی دوست داشتم و دارم خیلی هم پیشرفت داشتم ولی خب ... ولی خب مگه این سریالای لعنتی می زارن ؟ الآن 30 تا سریال دارم که باید ببینم اصن دارم دیوونه میشم خلاصه علت عدم موفقیت من اگه مُردم بدونید این سریالای اعتیاد آور بودند و بس
    ----------

آقا وردپرس رو شدیدا هستم که نباید الکی پلاگین و این چیزا روش بنصبی چون خیلی خیلی به هسته فشار میاره بنظرم اگه کسی بخواد امکانی اضافه کنه اگه بلد هست و توانایی شو داره که با دو خط کد کارشو انجام بده و اگه نداره هم بیخیال اون امکان بشه
    بیشترِ شرکت ها و .... نمیان از وردپرس استفاده کنند ولی خب این یه حقیقت هستش که سیستم وردپرس تو ایران محبوب ترین و موفق ترین سیستم هست :D اگه شک داری پیشنهاد می کنم یه سری به پرشین تولز بزنی و با وبمستر های عزیزمون در این مورد گفت و گو کنی تا ببینی کدوم سیستم از محبوبیت برخوردار هست :D

با سیستم های مدیریت فروم هم کار کردید شما ؟اگه آره س خوش حال میشم نظرتونو در موردِ سوال پایین بدونم
    وی بی که بذاریمش کنار ، شما از بینِ زنفرو و آی پی بی کدومُ انتخاب می کنید ؟
    Life Is Continue

كاربر درجه 5
    وبـ نشینـ آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    14

... رو طراحی به عنوانِ شغل حساب بازی کردی ؟ ...
    ... اگه شک داری پیشنهاد می کنم یه سری به پرشین تولز بزنی و با وبمستر های عزیزمون در این مورد گفت و گو کنی تا ببینی کدوم سیستم از محبوبیت برخوردار هست :D ...

با سیستم های مدیریت فروم هم کار کردید شما ؟اگه آره س خوش حال میشم نظرتونو در موردِ سوال پایین بدونم
    وی بی که بذاریمش کنار ، شما از بینِ زنفرو و آی پی بی کدومُ انتخاب می کنید ؟
    فعلاً نه، اگه روش حساب باز کرده بودم دامینم منقضی نمیشد دارم رو سایت جدیدم کار میکنم، بعد از اتمام جدی تر ادامه میدم

در اینکه وردپرس محبوبه شکی نیست

قبلا IPB رو انتخاب کردم و ازش راضی بودم، فکر نمیکنم از لحاظ کیفی تفاوت آنچنانی داشته باشند.
    دلیل انتخابم هم سرعت بالا، مشکلات بسیار پایین، نصب و پیکربندی آسان، انعطاف بالا، هماهنگ سازی راحت با دیتالایف انجین و ... بود

برقرار باشید و سبز

تشکر از راهنمایی خوبتون ما از راهنمایی شما در وب سایت مهسان استفاده کردم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12