نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عنايتي: من مقصر باخت صبا هستم

مدیر بخش
    Mr.Mahdi آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    190
    میزان امتیاز
    14

پیش فرض عنايتي: من مقصر باخت صبا هستم

آخرين ديدار هفته بيست و هفتم ليگ برتر از ساعت 16 بين دو تيم پرسپوليس و صباي قم و در حضور 27 هزار تماشاگر( طبق اعلام بلندگوي ورزشگاه) برگزار شد که بازي با نتيجه 3 بر يک به سود سرخپوشان به پايان رسيد.

رضا عنايتي با بيان اينکه مستحق باخت نبوديم اظهار کرد: بازي خوبي به نمايش گذاشته بوديم اما بازي را در نهايت واگذار کرديم و من از اين بابت ناراحت هستم. فکر مي‌کنم ما روي اشتباه‌هاي خودمان گل خورديم. البته مقصر اصلي باخت من بودم که نتوانستم پنالتي‌ام را گل کنم.

وي در مورد خوشحالي بعد از گلش که در دقايق آخر بازي به ثمر رساند نيز گفت: من عادت ندارم به کسي توهين کنم اما وقتي به کسي توهين مي‌شود به او برمي‌خورد.

عنايتي افزود: هواداران پرسپوليس شانس آوردند که من پنالتي‌ام گل نشد وگرنه شادي گل خاصي را مي‌خواستم انجام دهم.

وي در مورد خداحافظي‌اش از فوتبال نيز گفت: من تازه 37 ساله هستم و تا زماني که توان داشته باشم بازي مي‌کنم.

مهاجم صبا درباره شرايط مالي صبا نيز خاطرنشان کرد: شرايط مالي اصلا خوب نيست اما ما اميدمان به مسئولين تيم است که به شرايط مالي تيم کمک کنند.
    √ قَــبــرها پُـر اَست اَز جَوانانـــی كه می خواستَند دَر پـیری توبـه كُننَد...!

منتظرتون هستم در:

http://dastanhayeroshan.blogfa.com

پیش فرض پاسخ : عنايتي: من مقصر باخت صبا هستم

وي در مورد خداحافظي‌اش از فوتبال نيز گفت: من تازه 37 ساله هستم و تا زماني که توان داشته باشم بازي مي‌کنم.
    خیلی تر و فرزه من تا 45 سالگی اینو تو میادین میبینم تازه بعدشم باید با ساتور پاهاشو قطع کنن که دیگه نتونه بازی کنه
    یادش بخیر قبل از جام جهانی 2006 تو یه مصاحبه گفت : جنازه ی من هم در جام جهانی گل میزنه

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)