نویسندگی سایت :

سلام...!
دوستانی که سایت تفریحی..موزیک..فیلم و ورزشی دارن اگه دنبال نویسنده خوب میگردن میتونم بهشون در این زمینه کمک کنم
توی یه سری فروم ها و سایت ها نویسنده بودم و در این زمینه تجربم خیلی بالاست..
رزبلاگ و وردپرس و ... بلدم کار کنم البته اگه چیز جدیدی بود هم عیبی نداره زود یاد میگیرم...
بیشتر فعالیتم توی انجمن های ورزشی بوده ولی خب تو زمینه تفریحی هم خودم چند تا وب داشتم و الان در حال حاضر سایت 90minutes.ir برای بندست..
توی روز ها میتونم میانگین 15 تا پست بدم..!
کار گرافیکی هم کمی تا قسمتی بلدم..البته اگه کار حرفه ای تر میخواین یکی از دوستام خیلی حرفه ای هستش نمونه کار خودم رو توی گرافیک هم قرار میدم..
هزینه فرق داره توی سایت های ورزشی اگه پستی رو کپی پیست کنم 600 و اگه تخصصی باشه 1200 تومن کار گرافیکی و والپیپر هم 1500 تومن هر یدونه که بسازم..

برای سایت های فیلم(در صورتی که لینک دانلود فیلم رو خودتون بدین) برای ارسال پست با لینک شما 500 تومن و اگه من خودم فیلمارو برای شما آپلود کنم هر پست 2000 تومن..

برای سایت های موزیک (لینک با شما ) 500 تومن و اگه خودم آپلود کنم 1200 تومن

برای سایت های تفریحی هر پستی که کپی پیست کنم و بذارم 300 تومن میباشد...:-)

آیدی یاهوم: moh_amad_8@yahoo.com

تایپیست :

برای کار تایپ هم کار در منزل قبول میکنم... حدودا میتونم روزی میانگین 8 تا 10 صفحه میتونم براتون تایپ کنم
و قیمتی که توی پاساژ قدس و بقیه جاها میگیرن صفحه ای 600 تومن هست البته بستگی داره مثلا صفحه ی بسیار سخت با اعراب های عربی و این جور چیزا رو 800 هم دیدم بگیرن..
ولی قیمت من 300 تومن هستش برای هر صفحه و اگه صفحه خیلی سخت باشه با اعراب های عربی مثال های ریاضی و این جور چیزا صفحه ای 500 تومن
ایمیل:moh_amad_8@yahoo.com

با تشکر...!!!