نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ایا با 70 میلیون می شود یک کار با درامد ماهانه 2.5 زد کسی تو کار خرید رویه درب ملچ واچ دی اف وارده

پیش فرض ایا با 70 میلیون می شود یک کار با درامد ماهانه 2.5 زد کسی تو کار خرید رویه درب ملچ واچ دی اف وارده

ایا با 70 میلیون می شود فروش رویه درب ملچ واچ دی اف سفید زد وایا کاری سراغ دارید با این پول بشود انجام داد

كاربر درجه 5
    عمو نیمول آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    18
    میزان امتیاز
    12

پیش فرض پاسخ : ایا با 70 میلیون می شود یک کار با درامد ماهانه 2.5 زد کسی تو کار خرید رویه درب ملچ واچ دی اف

این شغلی که شما ازش صحبت کردید اطلاعات زیادی در موردش ندارم ... اما برای انتخاب یک شغل یا سرمایه گذاری پارامترهای زیادی وجود داره که مهمترینشون میتونه اینا باشه :

- تخصص شما در چه زمینه ای هست ؟
    - علاقه مندی های شما به چه نوع کاری هست ؟ فنی ، فروش ، پخش یا تولید و ...
    - چه میزان درآمدی مد نظرتان هست ؟
    - قدرت ریسک شما چه از لحاظ مالی و از نظر روانی فکر میکنید چقدر است ؟ (مالی که تا حدودی مشخص کردید)
    - چند سال دارید و آیا متاهل هستید ؟ (این سوال در عین سادگی خیلی مهمه)
    - تجربه شما در زمینه فروش و بازاریابی چه میزان بوده و یا چقدر اطلاعات دارید ؟
    - آیا برای مدتی بی پولی کشیدن یا کم درآمد بودن خودتون رو آماده کردید ؟

و ...

لطفاً به اینا پاسخ بدید تا بتونم بیشتر شما رو راهنمایی کنم .
    ادب مرد بِه ز دولت اوست ...

پیش فرض پاسخ : ایا با 70 میلیون می شود یک کار با درامد ماهانه 2.5 زد کسی تو کار خرید رویه درب ملچ واچ دی اف

[QUOTE=عمو نیمول;54088]این شغلی که شما ازش صحبت کردید اطلاعات زیادی در موردش ندارم ... اما برای انتخاب یک شغل یا سرمایه گذاری پارامترهای زیادی وجود داره که مهمترینشون میتونه اینا باشه :

- تخصص شما در چه زمینه ای هست ؟ خودم نجاری برادرم ساخت تابلوهای لامپ ال ای دی
    - علاقه مندی های شما به چه نوع کاری هست ؟ فنی ، فروش ، پخش یا تولید و ... بیشتر فروش اونکاری هم که گفتم چون جاش را دارم کارگاه نجاری هم یک مقدار سررشته دارم
    - چه میزان درآمدی مد نظرتان هست ؟ 70 میلیون
    - قدرت ریسک شما چه از لحاظ مالی و از نظر روانی فکر میکنید چقدر است ؟ (مالی که تا حدودی مشخص کردید) بسیار کم
    - چند سال دارید و آیا متاهل هستید ؟ (این سوال در عین سادگی خیلی مهمه) 33 متاهل تعداد نفرات بیکارم 2 نفر برادرم
    - تجربه شما در زمینه فروش و بازاریابی چه میزان بوده و یا چقدر اطلاعات دارید ؟ کم
    - آیا برای مدتی بی پولی کشیدن یا کم درآمد بودن خودتون رو آماده کردید ؟ اره

و ...

با تشکر اگر کاری باشه با ریسک کم ودرامد معمولی وسه نفر کار کنند خوبه

كاربر درجه 5
    عمو نیمول آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    18
    میزان امتیاز
    12

- تخصص شما در چه زمینه ای هست ؟ خودم نجاری برادرم ساخت تابلوهای لامپ ال ای دی
    هر دو از شغل های محترم و خوبی هستند اما خودتون بهتر از هر کسی میدونید که نجاری با ورود تکنولوژی های برتر مثل اچ دی اف و ام دی اف ، کمی مظلوم واقع شده ... و چون هزینه چوب بالاست مشتری خاص اما کم خودشو داره ...
    در مورد تابلوهای ال ای دی هم اطلاعات کافی ندارم اما به نظرم بازار خوبی داره البته اگه بازاریابی داشته باشید .

چون شما در نجاری سر رشته دارین به نظرم اگه وارد صنایع ام دی اف بشید بازار خوبی داره ... چون خودتون بهتر میدونید که اکثر کابینت سازها و شرکت دکوراسیون ، در واقع خودشون تولید کننده نیستن و میان با کسانیکه کارگاه دارن قرارداد میبندن ... البته این میطلبه که قبل از هر اقدامی که تحقیقی بکنید ببینید میتونید وارد این مقوله بشید یا نه ...
    به نظرم بیشتر از تابلو ال ای دی بازار داره چون یه چیزی هست که مردم همیشه بهش نیاز دارن و از ملزومات زندگی محسوب میشه ... (حالا چه کابینت و چه سرویس های خواب و سیسمونی)

- علاقه مندی های شما به چه نوع کاری هست ؟ فنی ، فروش ، پخش یا تولید و ... بیشتر فروش اونکاری هم که گفتم چون جاش را دارم کارگاه نجاری هم یک مقدار سررشته دارم
    با توجه به اینکه قدرت ریسک شما بسیار کم است و همچنین در امر فروش و بازاریابی اطلاعات کافی ندارید ، پیشنهاد میکنم فعلا بحث فروش رو فراموش کنید چون خودتون میدونید که گرگ زیاد هست و چنانچه تجربه و اطلاعات کافی نداشته باشید ممکنه با شکست مواجه بشید . پس پیشنهاد من اینه که از همون کارگاه خودتون یه تولیدی خوب در بیارید ... یادتون باشه که تولید کننده ها شاید نقدینگی شون پایین باشه اما همیشه برنده هستن ... اینو من میگم چون خودمم تولیده کننده هستم و بهتون اطمینان میدم اگر ثابت قدم و هدفمند کار کنید نتایج فوق العاده خوبی میگیرید.

- چند سال دارید و آیا متاهل هستید ؟ (این سوال در عین سادگی خیلی مهمه) 33 متاهل تعداد نفرات بیکارم 2 نفر برادرم
    از این موقعیتی که 3 برادر هستید به درستی استفاده کنید .. هیچکس بهتر از خانواده نیست ... بهتون تبریک میگم ... سعی کنید کارها رو به نسبت تخصص و علاقه مندی بین خودتون تقسیم کنید ، مهم نیست رئیس کی باشه ، مهم اینه که کار درست انجام بشه .... وقتی کار درست انجام بشه همتون از لحاظ مالی رشد میکنید و همیشه زبان زد دیگران خواهید بود .

براتون بهترین ها رو آرزو میکنم
    نیما احدی
    ویرایش توسط عمو نیمول : 11-23-2013 در ساعت 05:52 PM
    ادب مرد بِه ز دولت اوست ...